,,Tu esi dēlis" jeb ,,Aizej uzber mēslojumu"

 
Reitings 83
Reģ: 31.12.2015
Sveiki! Es to vairs nevaru izturēt. Mani skolā regulāri/bieži sauc par dēli, jo man ir ļoti mazas krūtis. Nu ko var gribēt puiši no 13 gadu vecas meitenes? Es vēl tikai attīstos, bet viņiem to nav iespējams ieskaidrot. Viņi iet man aiz muguras un saka - Ei dēli, aizej uzber mēslojumu virsū. Varbūt uzcel sev beidzot māju. Es to vairs nespēju panest. Katru vakaru es iekrītu gultā un sāku raudāt, jo pa dienu paciestais vakarā burtiski gāžas no manis ārā. Mamma teica, ka man viņi ir jācenšas ignorēt, bet tas vairs nav iespējams. Skolā man acīs saiet asaras un tad es cenšos ātri tikt līdz tualetei, lai noslaucītu acis. Man pat mājās nav miera no viņiem. Viņi man WhatsApp raksta visu laiku - Dēlis. Ir brīži, kad cenšos izdarīt pašnāvību...Lūdzu palīdzat ar ieteikumiem, kā viņiem kautko ieskaidrot un kā viņus atkal censties ignorēt/ kā izveidot ,,kupolu" ap sevi pret visu negatīvo...Paldies, ja kāda tiešām cenšas man palīdzēt...:'-(:'-(
31.05.2016 13:40 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
padomu devējas autores prātā. bet ieņirdzu baigi labi, paldies :)
31.05.2016 14:36 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Protams, paskaties spogulī-lieto push up, izvēlies savām krūtīm glaimojošus krekliņus.
31.05.2016 14:36 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
jūs nopietni trīspadmitgadīgai meitenei iesakat mētāties ar pēc iespējas skarbākiem pretuzbraucieniem un nēsāt push-up?????
31.05.2016 14:41 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
padomu devējas autores prātā. bet ieņirdzu baigi labi, paldies

Meitenes, kas pašas tādā vecumā ko līdzīgu piedzīvojušas gan jau vēl tagad atceras tās izjūtas - tāpēc var palīdzēt. Ar tagadējo domāšanu var izdomāt diezgan labas atbildes šādiem apvainojumiem, ko tad, esot naivai un kautrīgai, nevarēja iedomāties.
Un teikt, lai ignorē, ir viegli, ja pašai ikdienā ar to nav jāsastopas.

Jebkurā gadījumā, tagad teorētiski ir citi laiki un skolotājiem vajadzētu to kontrolēt.
31.05.2016 14:41 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Šajā vecumā ignorēt rupjības ir ļaut sev kāpt uz galvas, sevi necienīt. Jānolaižas līdz bezkauņu līmenim un verbāli jāsadod tā, lai nevienam pat prāts nenāktu doma autores virzienā vērst jebkādus aizskarošus komentārus. Vecuma īpatnība, kurai neder pieaugušo metodes.
31.05.2016 14:43 |
 
Reitings 83
Reģ: 31.12.2015
Nobloķēti sociālajos tīklos ir!
Mana klasesbiedrene cieš arī!
Un tagad grūtākais - mamma un push up krūšturi. Es zinu, ka daudzas šeit vienkārši pateiks -pff..kas tur tāds, vnk uzjautā un viss. Bet dzīvē tas nav nemaz tik vienkārši. Būs jāpameklē, bet cik esmu meklējusi, nekur nevaru atrast sava izmēra krūtīm un vecumam. Mamma arī ir mazliet stingra. Atbildēs - Kam tev? Tu vēl pa jaunu lai velkātu tādus."
31.05.2016 14:44 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
jūs nopietni trīspadmitgadīgai meitenei iesakat mētāties ar pēc iespējas skarbākiem pretuzbraucieniem un nēsāt push-up?????

Par push up gan nezinu, bet atbildes - kāpēc nē. Un ko tu iesaki? Gaidīt kad pāries "tas vecums" un meitenei uz mūžu būs kompleksi par ķermeni?
31.05.2016 14:44 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Šajā vecumā ignorēt rupjības ir ļaut sev kāpt uz galvas, sevi necienīt. Jānolaižas līdz bezkauņu līmenim un verbāli jāsadod tā, lai nevienam pat prāts nenāktu doma autores virzienā vērst jebkādus aizskarošus komentārus. Vecuma īpatnība, kurai neder pieaugušo metodes.

Bērni ir nežēlīgi, viņi pārbauda robežas un, ja tādas nenorāda, tad viņi turpinās tā teikt "kāpt uz galvas".
31.05.2016 14:45 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Vai tad tai vecumā vairums nav dēļi? :D Un paši puikas 13 gados izskatās vēl jaunāki par meitenēm.
Man jau liekas, ka vislabāk ir tiešām ignorēt, it kā tie izteicieni būtu tukša skaņa - vienaldzība ir visnepatīkamākā. Ja apceltais atbild agresīvi, tad uzreiz skaidrs, ka aizvainojuši. Bet varbūt tas kā kuram. Un vispār skolā puiši apceļ tās meitenes, kas viņiem patīk.
31.05.2016 14:48 |
 
Reitings 83
Reģ: 31.12.2015
+ skolotāja un sociālais pedagogs ir informēti. Viņi gan aprunājās ar tiem puišiem. Es saprotu, ka viņi ir puiši, bet viņu vecumā vēl nevajadzētu skatīties tur, censties ieķersties (khem...nerunāsim par mūsu klases puišiem un manu klasesbiedreni ar milzīgām krūtīm). Ja nākošajā gadā viņi nebūs pietiekami paaugušies pa vasaru, tad laikam atkal būs jāiesaista skolotāja un soc.ped.
31.05.2016 14:48 |
 
Reitings 83
Reģ: 31.12.2015
Nerea,
Mūsu klasē meitenēm ir diezgan palielas krūtis. Es un mana klasesbiedrene uz klases fonā izskatamies pēc ritīgiem dēļiem.(s)
31.05.2016 14:50 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Mani arī apcēla. Es nevienam neko neteicu. Tagad saprotu, ka puiši apcēla, jo patiku, bet meitenes - jo skauda, ka neapceļ viņas (nepievērš uzmanību). Tā ka priecājies! Neesi neredzama pelēkā pele.
31.05.2016 14:52 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Ulaalaaa, nu bez ķirurģiskas iejaukšanās, tev, diemžēl, lielākas pašas no sevis nepaliks!
moška izcel kaut ko citu, un vnk aizmirsti tās krūtis? pāries jau tiem mulķiem tas stulbums tici man, varbūt vnk tev jāsamierinās pagaidām!
vari jau tu braukt viņiem virsū par īsajiem pincīšiem, bet ja viņi no nežēlīgā gala, tad gaidi vēl daudz un dažādas pretīgas replikas!


man ir tāds uzvārds, kurš ar sveķiem asociējas, man sporta stundās bij smagi, jo džeki ņirdza par mani un teica, ka no manis sveķi līst :D tagad jau smieklīgi, bet tad smagi bija, pārstāju iet uz sporta stundām! tev gan neiesaku neiet uz skolu :D redz, es pārdzīvoju un tu arī vari :D un par pašnāvību, diez vai tas ir atrisinājums, jo tev vēl daudzi čaļi kaifos par tavām krūtīm, lai kādas viņas arī būtu :)
p.s. nepilngadīga sexa gadījumos, lūdzu, lietojiet, prezervatīvus :D:D nopietni
31.05.2016 14:55 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nekas, drīz tas beigsies. Trakākā apcelšanās parasti notiek pamatskolas vidū un beigās. Pēc tam pusaudži paliek prātīgāki un pieaugušā vecumā daži no viņiem pat kļūst par cilvēkiem.
31.05.2016 14:57 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Nerea, mūsdienās vairumam meiteņu tajaa vecumā jau ir ir paliels izmērs.

Par problēmu - ieteikt neko nevareesu, man tajaa vecumaa bija taada pati probleema, bet tad, ignorēšana nepaliidzeeja, push up ari neliidzeeja, jo čaļi mani brutaali turēja un čamdiija, saprotot, ka nav iistas tiku apsmieta veel vairaak, un tad, kad man bija tiktaal piegriezies, ka cirtu pretii, mani vienkārši sita un atņeema mantas, turpinot apsaukāt - suudzeešanaas pedagogiem nepaliidzeeja, jo biju diezgan klusa un kautriiga, skolotaaji uzskatiija, ka es to izdomaaju, izfantazeeju, paliidzeeja tikai paariešana uz citu skolu - jo klasebiedri runaajot ar skolotaaju bija miiļi un puukaini, tiklidz neviens neredz, taa zvēri
31.05.2016 14:59 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tiem "dēļiem" bieži vien pēc tam izaug lielākas krūtis par tām, kam 13 gados bija it kā lielas. Tā ka visgardāk smejas tas, kurš smejas pēdējais.
31.05.2016 14:59 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Rapper, šausmas, tā jau ir seksuāla uzmākšanās, par ko varētu nopietni sūdzēties.
31.05.2016 15:00 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Šobriid, kaa saka, esmu izaugusi no negliitaa piileena par gulbi un klasesbiedri redzot uz ielas pat nepaziist vai skataas ilgi un ciitiigi, censoties saprast taa esmu es vai nee - tomeer tajā vecumaa vairums cilveeki nav normaali. Taadeelj vienkaarsi jaameklee vieta, kur tas netiek pielauts un apkaarteejie uztver viens otru ar cieņu, piem., manai maasai, kas maaciijaas tajaa pašaa skolaa un vina peec rakstura bija tiesi taada kaa es un izskatijaamies loti liidzigas kl.biedri neko neteica, neaiztika un neaprunaaja - viss atkariigs no taa kadi cilveeki salasiijusies kolektiivaa.
31.05.2016 15:04 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Nerea, jaa, bet taada ir dziive, man neviens neticeeja, man nebija pieraadijumu, kam skolotaaji ticees, savai draudziigajai klasei vai vienai (!) meitenei no klases, kura cenšās izvairiities no saskares ar cilveekiem, loģiski, ka viņi ticeeja tiem, kuri vinai bija jaukie saulstarinji
31.05.2016 15:06 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Ulaalaaa, nu bez ķirurģiskas iejaukšanās, tev, diemžēl, lielākas pašas no sevis nepaliks!



Kā ta nu nepaliks! Cilvēkam 13 gadi! Krūtis aug arī pēc 18. Arī pēc 20.
31.05.2016 15:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits