Ljoti bojati mati

 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Sveikas! No melniem matiem paargaaju uz blondiem,protams,neiztikt bez sekaam-ljoti bojaatiem matiem. Saprotu,ka ar laiku tos atveseljoshu,bet varbuut kaada var ieteikt kaadu labu vai pat briinumliidzekli,kas sho procesu paatrinaatu. Sausums ir vairaak matu galos. Taapat buutu jauki,ja uzrakstiitu,kur var iegaadaaties liidzekljus.
Lasu arii vecaas diskusijas,bet iespeejams ir kaadi jaunatklaajumi. :-)

Paldies!:-)
30.05.2016 17:43 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
veel ieteikumi :-)
31.05.2016 16:46 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Man arī mati šausmīgi sausi palikuši,nu tā,ka izķemmēt par normāli nevar.Atstāju masku uz 4h matos pirms mazgāšanas- skatīšos kā būs.Agrāk man teica,ka jāpērk mitrinoši līdzekļi matiem (man ir dabīgi lokaini),bet tie man nepalīdzēja. Kokosriekstu eļļa man matus sausināja un nedeva nekādu efektu :-/
31.05.2016 16:49 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Meitenes jau tik daudz ieteikumus ir sniegušas. Vēl ieteikums ir vērsties pie friziera ar šo jautājumu.
31.05.2016 16:49 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Ak...sen atpakaļ, kad man arī bija ļoti bojāti mati es arī domāju ka būs kāds brīnumlīdzeklis, kas palīdzēs, bija līdzekļi kas neko nemainīja, kas nedaudz uzlaboja izskatu (tieši tā, izskatu, uz to brīdi kad līdzeklis matos, kad nav, tad mati izskatījās tikpat bojāti). Līdz beidzot padevos un aizgāju nogriezu bojātos (labāk īsāki un veseli mati, nekā gari un bojāti, kuriem skata tāpat nekāda nav). Jā bija žēl no sākuma, bet kad redzēju cik smuki aug veselie mati, kurus vairs nebojāju, priecājos ka saņemos un to salmu kušķi nogriezu :D
31.05.2016 17:38 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
man viena studija blakus, kam sekoju fb liek bildes , cik smuki atjaunojas mati no Lumishine krāsu un Lasio keratīnu, nezinu,cik reāli darbojas, bet pati skatos uz to pusi un plānoju aiziet. Man gan nav drausmīgi sabojāti mati, bet par cik tā pat krāsoju, taisnoju utt., man smuki atjauno matu Kerastase kosmētika.
Ielikšu dažas bildes, ko tā studija ik pa laikam liek, kādas ir atšķirības.








31.05.2016 17:54 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es arī sabojājusi biju balinot. Bija sausi un pūkaini. Vienkārši šausmīgi. Aizgāju uz keratīnu. Man mati palika nu daaaaaaudz labāki, ne pūkaini ne sausi. Vairs nekādu problēmu. Galvenais iet pie meistares ar atsauksmēm un garantiju, jo daudzas iepērk kaut kādus netā, iziet kursus un tad rezultāts ne īpaši.
31.05.2016 18:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)