par lētajiem ceļojumiem...

 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Ja kādreiz tā patiešām-tiešām likās "neiespējamā misija" vai arī "ceļo tas, kurš bagāts", tad tagad patiešām tos ceļojumus uz siltajām zemēm "met no pakaļas" par neiedomājami zemām cenām. Protams, ja cilvēks grib atpūsties uz urrā 5* viesnīcā, tad būs bišķiņ dārgāk gan.
Bet tā, ja esi ar mieru dzīvot 7 dienas jeb naktis 3* viesnīcā ar brokastīm un pārējo laiku baudīt tās valsts burvību un dabu, tad to var izdarīt jau par nepilniem 400 eur uz diviem cilvēkiem ar visu lidojumu ieskaitot. Tā pati Turcija, Grieķija.
Vakar urbos iekš www.lastmin.lv un tur atradu ceļojumus, lidojumus un dzīvošanu/nakšņošanu uz Taizemi uz 20 dienām par kkādiem 600+ eur (ja nemaldos. Būs jāsameklē, lai pateiktu precīzāk), kā arī nedēļu Maldīvu salās pa kaut kādām "kapeikām".
Tā kā jā, nekas nav neiespējams.
Finanses atļauj. Varētu mesties "piedzīvojumā" kaut 5x gadā. Bet... Bailes no nezināmā un bailes no tām sasodītajām lidmašīnām. Pirms dažiem gadiem lidoju uz Āziju 8 stundas nonstopā un nevienā mirklī nebija "mīkstas kājas", domājot, ka kaut kas slikts notiks, bet tagad... tas ir kaut kāds ārprāts! Ir reāla panika par to, ka lidmašīna nogāzīsies, uzsprāgs, tiks nolaupīta vai pazudīs (tas viss tikai dēļ pēdejo 3 gadu šausmām pasaulē).
Sapņi nokļūt Taizemē vai Bali, vai kaut vai tajā pašā Grieķijā vai Turcijā, "novīst". Pļukš un sapnis paliek nepiepildīts!
Brīvā diskusija. Tikai bez tiem "Ja būs lemts, būs.." - to es nesaprotu un neizprotu. Mēs paši veidojam savu likteni.
Varētu arī dalīties pieredzē ar Lastmin.lv izmantošanu kā tādu. Patika, nepatika, bija vilšanās, krāpšanās vai viss bija cool ?
30.05.2016 16:29 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Cukurvāvere, sorry, bet nu tik neveiksmīgs tēmas pieteikums teju vai garantē neauglīgu diskusiju :)
Par lastminute atsauksmju man nav, bet pēdējā laikā ik pāris dienu pačekoju Renē ieteikto travelfree.info - tur piedāvātās cenas tiešām ir tīrā limonāde un roka tā vien sniegtos maciņa virzienā, ja ne tās iztērētās atvaļinājuma dienas... (t)
30.05.2016 17:04 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
30.05.2016 17:33 |
 
Reitings 14
Reģ: 12.05.2016
un tā tās baumas rodas.
Ja par tēmu, ja tik ļoti gribas izkustēt no mājas var sākt ar tuvajām valstīm, arī ir daudzas saistośas vietas. Kaut vai DE, un var pat lidmašīnā nekāpt, bet būsi izceļojusies.
30.05.2016 17:40 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nekā lēta tur nav-viena vieta divvietīgā lētā viesnīcā nekurienes vidū+aviobiļete. Ja mērķis dzīvot viesnīcā veselu nedēļu, kas realitātē ir tupēšana 4 šaurās sienās, tad var braukt.
Ja gribas kaut ko arī redzēt no valsts, tad izmaksas ir x2. Vajag transportu, naudu ieejas biļetēm, kas ārzemēs ir ļoti augstas.
30.05.2016 17:43 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Nu varu ieteikt papētīt statistiku, jo apmēram 10x lielāka iespēja ir nomirt Latvijā, skērsojot ielu, nekā lidojuma laikā. Turklāt, gandrīz visi gadījumi, kur lidmašīnas avarē ir ar nabadzīgo valstu vietējajām aviokompānijām, kur lidmašīnas ir vecas un to standarti ir zemi. (t)
30.05.2016 17:44 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Spolīt, var jau tupēt nekurienes vidū sienās, bet var arī močīt apkārt, noīrējot kaut vai motorolleri :D Tas par to Taizemi.
Bet, piekrītu, man arī labāk patīk 5* viesnīca okeāna malā un plaša ēdienu izvēle :)
30.05.2016 17:47 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
"Despite big-budget Hollywood films' depictions of plane crashes, flying is actually the safest mode of transportation. In fact, the odds of a plane crash are one for every 1.2 million flights, with odds of dying one in 11 million. Your chances of dying in a car or traffic accident are one in 5,000."

Lūk, izvilkums no zinātnieka sacītā. Tām, kuras nesaprotu anglu valodu, pētījums atklāt, ka iespēja nomirt lidmašīnas katastrofā ir 1:11 000 000, kamēr iespēja nomirt satiksmes avārijā ir tikai 1:5000. Iesaku padomāt, vai bailes ir racionālas..
30.05.2016 17:48 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
A tajā lastmin ir viesnīca + lidmašīnas biļetes?
Skatos, ka uz Krētu 400 eiro diviem cilvēkiem, uz nedēļu. Ja viesnīca ir ieskaitīta, tad jau ir šausmīgi lēti. Tikai jārēķinās, ka naudiņa jāņem vēl tēriņiem :D Bet skan jau dikti forši, bet tuvāko gadu, diemžēl, ceļot nevarēšu. :/ :'-(
30.05.2016 17:53 |
 
10 gadi
Reitings 4798
Reģ: 29.01.2009
Tas celotprieks.info ir līdzīgs augstāk ieteiktai adresei http://travelfree.info/
Tur arī ik pa laikam var noķert tiešām labus piedāvājumus pārlidojumiem.
Bet uz Maldīvu salām labāk lidot ziemā, jo vasarā ir lietus sezona, varbūt tapēc cenas avio ir zemākas.
30.05.2016 17:54 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Berlīni jau sen solīja uzspridzināt, kaut kā tas tika novērsts. Vispār novērsto teroraktu ir daudz vairāk, nekā notikušo. Un par Latviju bija domāti "draudi" no daudz tuvākas Austrumu zemes :-D
Doma bija - nevajadzētu pieņemt, ja visur ir nedroši un lidot vispār bīstami. Tas ļoti pārspīlēti.
30.05.2016 17:56 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Saulesbrille, to es zinu un apzinos, bet tas jau nemaina faktu, ka man ir pārāk dzīva iztēle :D
Kopš tēva nāves esmu kļuvusi traki bailīga šādās lietās.. Vnk jāsanemas un jādodas atvaļinājumā kkur pasildīties un pabaudīt apkārtni.

Callmetwisted, kādēļ tā?
30.05.2016 17:57 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Šādās reizēs man ir tik ļoti žēl, ka es tik slikti pārzinu šādas lapas, līdz ar to arī informācijas par šādiem piedāvājumiem man nav :D Bet nu te minētās cenas, manuprāt, ir ļoti kārdinošas, pati ļoti labprāt aizbrauktu uz kādu kūrortu vai to pašu Londonu - apskatīt pilsētu un iepirkties :)
30.05.2016 17:59 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Cukurvāvere, esmu lidojusi septembrī, kad vēl visi tie baigie notikumi nebija aktuāli, tad pārtraukums un atkal maija sākumā. Atzīšos - bija bail, ļoti. Un nopirku ceļojumu, lai nepārdomātu, jo vēlāk sāku apcerēt, kā būtu, ja būtu.. Un ja es nesamaksātu uzreiz, tad jā, neko tā arī nepirktu. Īsāk sakot, atgriezos un jau plānoju nākamo ceļojumu, jo bailes bija pirmās stundas, tad ok (lidojums bija ar pārsēšanos, kopā laikam ap 5 h)..

Un pirku arī ar atlaidēm, tāpēc esmu vairāk nekā apmierināta. Un jā, ja būs lemts, tad būs, ko nu tagad :D
30.05.2016 18:03 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Cukurvāvere esmu pēdējā grūtniecības mēnesī. un lai arī cik ļoti man nepatiktu ceļot, ar zīdaini ir tomēr grūti un cik esmu manījusi, ka uz vecākiem ar nemierīgiem zīdaiņiem ļoti negatīvi skatās lidostās. Kad lidoju viena agrāk, pamanīju, ka zīdainis nav pat iepīkstējies, kad visi jau rauc pieres un skatījās ar neapmierinātiem skatieniem uz nogurušo jauno māmiņu, pilnīgi žēl sametās.
30.05.2016 18:17 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Liekas, ka ir ļoti skumji dzīvot tādā veidā. Izklausās, ka bailes "ka tik kaut kas nenotiek" paralizē un attur no dzīves baudīšanas. Ieteiktu kaut kā censties šo (lidošanas?) fobiju pārvarēt, jo, ja jau to domu noved līdz galam, tad vispār nedrīkst no mājas iziet.
Biju dažu ielu attālumā no valdības ēkas Oslo, kad tur tika veikts terora akts 2011. gadā. Ja ko sapratu tad to, ka kaut kas tāds var notikt jebkad un ar ikvienu, un tur nu tiešām neko daudz nepadarīsi. Arī iepirkties Maximā ir bīstami. Tādēļ nekad neesmu mainijusi savus plānus Ja pakārtojam savu dzīvi bailēm, tad visādi galvā slimie ir uzvarējuši (te protams, rīkojamies saprāta robežas, neiesaku brīvdienas Sīrijā vai Krimā).
Ļoti skumji, ja šadas lietas attur no ceļojuma uz Grieķiju vai Turciju. Pako somas un aidā, tu to nenožēlosi! :)
30.05.2016 20:01 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jā, ir drošākais pārvietošanās veids, bet, ja cietīs avārijā, tad iespējas izdzīvot ir, ja lidmašīnas avārijā, tad praktiski 0 :D Nu tas tā, nopietni pa jokam
30.05.2016 20:02 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Ņemot vērā, cik lidmašīnu diendienā pārlido pāri Rīgai, nemaz nerunājot par citām lielākām pilsētām,es neuztrauktos. Lidmšīnas krīt,nez, reizi mēnesī varbūt,bet cik avāriju notiek uz ceļiem? Katru dienu? Ko,ar mašīnu vairs nebraukkt? Nez,es baidītos,kā jau minēja,lidot uz Ēģipti vai kur nu tgd nav tā drošākā gaisa telpa un vispār valsts...
30.05.2016 20:18 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man liekas, retāk pat kā reizi mēnesī. Un, ja runājam par labas kvalitātes lidmašīnām, tad es pat nez, kad pēdējo reizi tāda nokrita drošo valstu gaisa telpā.
30.05.2016 20:19 |
 
Reitings 154
Reģ: 23.07.2009
Dzīvoju Londonā, pēc Parīzes notikumiem sajūta bija kā bija, arī cilvēku skaits metro stripri saruka, varēja ikdienā manīt. Tomēr es jūtos samērā droši šeit, kā jau viena meitene minēja, ir daudz vairāk plānoto teroraktu, kuri ir novērsti un par kuriem publiskajā telpā nerunā.
Centrā policija ir uz katra stūra, pie Bekingemas pils un lielākajiem tūristu objektiem vienmēr patrulē policisti bruņuvestēs ar automātiem. Pēdējā laikā viņi arī ir vairāk manāmi lielākajos iepirkšanās centros. Nav ko baidīties, tā var visu dzīvi 'ņokavēt'':-)

Par ceļojumiem - es parasti Ryanair noķeru lētās biļetes uz kādu valsti un tad atsevišķi bukingoju hoteli utt. Man patīk pašai iepazīt valsti, kur dodos, izveidot savu grafiku, ko redzēt, ko nē utt. šopings mani nekad nav interesējis, tā kā parasti zinu, ka nauda jāiekrāj restorāniem un apskates objektiem/transportam. Tieši šādā veidā vakar par kapeikām ar draugu nopirkām biļetes uz Venēciju rudenī. Ar all inclusive esmu ceļojusi tikai vienu reizi uz Kanāriju salām.
30.05.2016 21:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits