30.05.2016.

 
Reitings 945
Reģ: 04.07.2014
Labrīt beztēmā!
30.05.2016 08:12 |
 
Reitings 43
Reģ: 07.01.2016
hellish, iespējams, ka tā ir egoistu iezīme (to nenoliedzu), bet es pati zinu, ka ir cilvēku grupa, kuriem ar mīlestību vien nepietiek, lai izjustu harmoniju, mainot visu savu dzīvi otra dēļ. Saku to no savas puses- ja tā godīgi, tad esmu nelaimīga par vietu (precīzāk, valsti), kur atrodos un katru dienu dziļi sirdī vainoju par to vīru. Jā, mīlestības dēļ ir vērts censties, bet ir jāmīl arī sevi.

Man ir tieši tas pats.. Ļoti mīlu savu vīru, mūsu mīlestības dēļ es dzīvoju ārzemēs, bet ļoti pietrūkst man Latvijas... :'-( ir grūti.
30.05.2016 18:00 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
hellish, es gan Tevi tā nezinu, bet nedomāju, ka būtu jāpiekāpjas un kaut kur jāpārvācas, kā te citas iesaka, jo, ja jau esi atgriezusies, cik saprotu, nesen, tad tam apakšā ir arī gana stipra vēlēšanās. Ja tagad mainīsi visu viņa dēļ, iespējams pēc laika attapsies tādā pat situācijā kā Tavs vīrs šobrīd, iespējams Tev būs vairāk speķa to pieciest, bet tas jau nemaina lietas būtību. Katrā ziņā vēlu Tev izturību. Un domāju, ka tiešām nav ko ļaut sev ieslīgt skumjās, kā ir, tā ir, paies laiks un viss būs daudz labāk.
30.05.2016 18:03 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
speķa spēka
30.05.2016 18:04 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
hellish es arī atceros to laiku, kad rakstīji par Tenerifi, ārprāts, kā laiks skrien, cik jau pagājuši, gadi 5 jau, ja? Neticās, ka jau 5 gadi apkārt, vēl tagad atceros , ka savā ziņā biji man tāda ne visai pieņemami rupja, bet tajā pašā laikā atgādināji man nedaudz sevi, es arī pirms 5 gadiem biju riktīga drama queen :D Varēju pasihot par visu ko. Protams, es nesaku, ka tas ir pie vainas, bet varbūt der arī paanalizēt savu uzvedību. Raksti, ka piektdien atkal sapsihojies, un viņš pateica, ka negrib tā dzīvot tālāk. Vīrieši blakus sev grib mieru , harmoniju, sievieti ar dzirksti acīs, nevis traku histēriķi. Tā, kā esmu ļoti emocionāla, histērijas man agrāk bija ikdiena. Bet nu tagad esmu izaugusi no tā.
Grūti jau pateikt pēc tevis rakstītā, kur tieši ir problēma. Es arī nezinu, vai spētu mainīt valsti mīlestības dēļ, šķiet, ka man tas nāktos ļoti smagi. Bet tomēr pēc tava rakstītā nevar saprast, kas tieši ir šķiršanās cēlonis - vai tiešām valsts, kurā uzturaties, vai arī tur ir dziļāka tā problēma..
Katrā ziņā, banāli, bet viss notiek uz labu. Turies :)

Vispār čau! ārā ir tiiik karsti. Vakar nedaudz apdegu, braucot ar velo, norbraucām 50km. Tagad viss kasās un sāp un šodienas aktīvā saule galīgi tikai pasliktina sajūtas. Labi, ka darbā un mājās nav karsti. Dzeru ūdeni ar citronu, gaidu vīru mājās un atpūšos. Tā jau viss ir forši, brīvdienas bija nu ļoti jaukas.
Lai izdevies vakars visām :)
30.05.2016 18:11 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tev būs vairāk speķa to pieciest

es jau cerēju, ka būšu iemācījusies jaunu, stilīgu izteicienu :)

es šovakar prokrastinēju... Uz rīdienas pēcpusdienu jābūt vienam darbiņam gatavam, rīt no rīta nebūš laika, bet šovakar tāāāāāā negribas... (apmēram tikpat stipri, kā negribējās abas brīvdienas).

Dzeru kolu, jo pat tēju vārīt slinkums, a kofeīnu vajag.
30.05.2016 18:13 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Es domāju, ka tas par to speķi tāds izteiciens. :-D
Tiešām apbrīnoju jūs, ka pieciešat ārzemēs dzīvošanu mīļotā dēļ. Man vien domas par to, ka iespējams jāpārvācās uz Rīgu, kas ir tikai pāris stundu braucienā no šīs pilsētas, uzdzen šermuļus. Esmu ritīga lauķe un mīlu mieru, klusumu, svaigu gaisu, vienkāršus un dabiskus cilvēkus. Pirms kāda laika padzīvoju Rīgā. Satiku ļoti daudz cilvēku, lielākā daļa satikto dzīvoja savā pasaulītē, kur svarīgākais dzīves mērķis bija pateikt kaut ko ūber stilīgu. Sarunas raisījās par tik sēklām tēmām, joki bija tik neiespējami nesmieklīgi, bet visi kaut kādā iemesla pēc smējās. Es jutos šausmīgi neiederīga. :'-( Droši vien tagad daudzas mani apēdīs bez sāls. Cilvēki ir dažādi, bet tā ir mana pieredze un ir tā kā ir.
30.05.2016 18:27 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Piedodiet, dāmas, ka sadragāju jūsu cerības uz jaunu izteicienu. :-D:-P:-D
30.05.2016 18:31 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Man arii par to spekji baigi iepatikaas:D
Bet vispaar kruta, ka var probleemas taa uztvert kaa Hellish, es arii gribeetu!(t)
Vispaar, kad palasa par tiem, kas spiesti dziivot aarpus dzimtenes, gribas noveerteet apstaaklu sakritiibu, ka man taa nav! Man buutu loooti gruuti:'-( bet, nu, gan jau ir tie lielie plusi, kuru deel ir veerts!:-)
30.05.2016 19:09 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
MADasaHATTER, nu ja es vēlos kopt cūkas un vistas atlikušo dzīves daļu, tad jā var pie viņa bet es nevēlos!
viņš vnk negrib mani vairs, tāpēc arī nevēlas te palikt, tas viņa minētais iemels ir bulshits!

Tad sanāk, ka ja moldāvs negrib dzīvot Latvijā, tad viņš tevi nemīl, bet ja latviete negrib dzīvot Moldāvijā, tad viņa viņu mīl, bet vienkārši nevēlas tādu dzīvi? Izklausās, ka vnk no abiem mīlestības tur nav, citādi kāds no jums varētu piekāpties, labs variants būtu trešā valsts, jo ne Latvija, ne Moldāvija nav nekādas perspektīvās valstis..
30.05.2016 19:28 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Atvainojos, Moldova. :D
30.05.2016 19:29 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu tā, pāris video par mormoņu poligāmiju ir noskatīti, jāsāk strādāt...
30.05.2016 20:48 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Kāda zina, kāds pārtikas veikals būs Dominā? Prisma rīt strādā pēdējo dienu...
30.05.2016 21:06 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
KitijaK, mes abi kadreiz dzivojam kopa Tenerifee, bet izdomajam abi prom braukt, jo nu tur nav dzive nekada, gribejas kko nopietnaku! Vins zina, ka vina valsti dzive nav, bet te arii baidas!!
30.05.2016 21:16 |
 
Reitings 467
Reģ: 31.03.2010
hellish- kādēļ Tenerifē nav dzīves>:-D
bijām atpūsties tur nedēļu dažus gadus atpakaļ, 4us laikam, tā iepatikās,ka labprāt pārvāktos tur:-D
30.05.2016 21:23 |
 
Reitings 43
Reģ: 07.01.2016
bet, nu, gan jau ir tie lielie plusi, kuru deel ir veerts!

Jā, milestība. Ja mūsu attiecības būtu sliktas un es nejustos mīlēta, es nepaliktu šeit. Apstākļi man ir labi, cilvēki apkārt forši, nākotnes perspektīvas daudzsološas. Ar prātu saprotu to visu, bet reizēm tik ļoti gribas mājās, pie ģiemenes, draugiem, vecās vietas un lietas... Bet tomēr saprotu, ka bez sava mīļotā es laimīga nebūtu, nevaru iedomāties savu dzīvi bez viņa. Tāpēc arī esmu te. Jo tā jau dzīvē ir, lai kaut ko iegūtu, reizēm no kaut kā ir jāatsakās.
Helish ieteiktu izrunāties ar vīru, neko nepārmest, meklēt kompromisu. Ja galīgi nekā, tikai tad šķirties. Jo arī man uznāk vājuma brīži, kad šķiet, ka jāpērk biļete vienā virzienā, bet tomēr tās ir tikai emocijas. Iespējams, tas nepāries tā līdz galam nekad, bet esmu izvēlējusies šādu dzīvi :)
30.05.2016 21:47 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Mazais33, ja ir velme visu muzju nostradat veikala vai vai restorana, droshi
31.05.2016 08:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits