Grib izmainīt

 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Sveikas.
Nesen sāku sarakstīties ar vīrieti,sākumā likās jauks ir par ko runāt, bet beigās jo vairāk viņš runāja jo vairāk sapratu,ka nav vērts.
Nezinu,kā Jūs reaģētu, ja prakstiski svešinieks kas cenšās ar jums "koļīties" sāktu jūs kritizēt par jūsu izskatu. Respektīvi teiktu,ka grib meiteni ar gariem matiem, un lielu dibenu. Tā viņš man pateica. Teica,ka grib nopietnas attiecības bet tajā pašā laikā bija ļoti tendēts uz manu izskatu. Teica,ka man vajagot izaudzēt garus matus un uztrenēties.. Es nezināju,ko viņam teikt ja godīgi.. Vai tas ir tā normāli un pieņemami mūsdienās?
28.05.2016 14:12 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Man nav gadījušies tādi tipiņi, bet atceros, ka vienreiz man teica, ka esmu pārāk tieva. Viņš gan bija ar putniem. :-D
Iedomājaties - jums ir ideāls augums un tas vīrietis uz to paļaujas. Ja vēlāk iznāk dibināt ģimeni, viņam taču būs šoks, ka iespējams vairs neizskatīsies kā no žurnāla vāka, par cik grūtniecība mēdz izspēlēt jokus ar mūsu ķermeni. Dabūs dzert baldrijāņus un slaucīt sviedrus no nesaprašanas, kas notiek un ko tas valis izdarījis ar viņa sievu. :-D
Ja man tāds pie sāniem būtu, noteikti jau sen būtu pametis, jo neizturētu manas pārmaiņas. :-D
29.05.2016 12:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits