Orgasms

 
Reitings 45
Reģ: 12.04.2015
Sveikas! :)
Ienāca prātā interesants jautājums: cik gados jums pirmo reizi bija orgasms seksa laikā?
25.05.2016 18:58 |
 
Reitings 114
Reģ: 25.05.2016
bet ja kādam patīk maigais, lēnais.

es neko nesaku sliktu.. katram pārim savs..

man vnk emocijas uzsit . un es nevaldos. kā traks palieku. un sākums ir tāds, ka viņa neko nekontrolē vispār.

bet, bet. sekss tomēr ir dažāds. un arī ir gan lēnu visur.. gan ātri.. dažreiz vajag laizīties.. un tad vnk penis stāv vagīnā un ir forši to sajust. vai lēnām to darīt.

nu, tas nav viens standarts, iegrābies , un dari.. nekādā gadījumā. ir arī lēni brīži.. apstāšanās pat. skūpsti utt. kodieni mēlē.

katrā ziņā. sekss man ir grandiozs. un zinu to tpc. ka ir bijis arī slikts. ar normālām, glītām meitenēm.. bet pliekans.

tad tagad ir tādā līmenī tikts. un meitenes arī izvēlētas tiek rūpīgi.. labāk kādu brīdi bez, bet vienkārši ar īsto meiteni .. + tam visam , nežēlīga iekāre .
25.05.2016 20:36 |
 
Reitings 114
Reģ: 25.05.2016
Sekss ir tas , kur es esmu vienkārši ģēnijs.. jūtas vienmēr tiek sajauktas .. prāti sagrozīti, atmosfēra nokaitēta.
Augstākais līmenis.

Un tā ir mana personība, talants, Radošums .. vēlme .. Totāls romantisms. labākajās izpausmēs..

Jums tpt nesaprast.. un vieglāk nosaukt par drāzīenu.. es arī tā daru :D
tikai , ja man nav iekāres noplēst tai dāmai drēbes, es tādās biksītēs nelienu..
25.05.2016 20:42 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Es domāju, ka fakts par orgasmu tikai pēc 30 gadiem ir tikai mīts, tas tomēr ir atkarīgs no pašas sievietes. Varu atzīt, ka man vajadzēja vairākus gadus, lai saprastu kā man patīk vislabāk un lai iemācītos sasniegt orgasmu, vēl aizvien atceros pirmo reizi, kad tas notika. :D Varbūt skan smieklīgi, bet tas tajā brīdī bija kaut kas wow!! Bet kā jau te minēja, tad varbūt sāls ir tajā, ka esmu seksuāla persona, kura bija gatava daudz ko pamēģināt, un ar tādu mēģināšanu ilgi nevajadzēja gaidīt - varēju sasniegt orgasmu arī krietni pirms 30..
26.05.2016 00:09 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
gabijagabija pareizi raksta -pašai vien savs ķermenis jāiepazīst nevis jācer uz vīriešiem brīnumdariem, kuri atnāks un uzreiz visu izdarīs kā nākas, lai gan Jūs pašas savu ķermeni nepazīstat!
26.05.2016 13:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits