Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Orgasms

 
Reitings 45
Reģ: 12.04.2015
Sveikas! :)
Ienāca prātā interesants jautājums: cik gados jums pirmo reizi bija orgasms seksa laikā?
25.05.2016 18:58 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kāds gan sakars vecumam ar pirmo orgasmu?
25.05.2016 19:01 |
 
Reitings 45
Reģ: 12.04.2015
Neon, to es arī gribētu zināt, jo ir sievietes, kuras minējušas, ka orgasms bijis tikai pēc 30 gadu sasniegšanas.
25.05.2016 19:04 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Tieši tā arī ir! Parasti tas notiek pirmajā ceturtdienā, kopš 30 gadu jubilejas .
25.05.2016 19:08 |
 
Reitings 45
Reģ: 12.04.2015
Labi, saprotu, atsaucība nav gaidāma :D
25.05.2016 19:18 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Tas ir Ķiršu zēns atkal???
25.05.2016 19:19 |
 
Reitings 45
Reģ: 12.04.2015
Nē, nē, nē :D
25.05.2016 19:20 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu, bet katra arī dzimumdzīvi uzsāk savā vecumā.
25.05.2016 19:32 |
 
Reitings 114
Reģ: 25.05.2016
es varu padalīties mazliet.. lai gan varētu izplūst uz 90 A4 lpp.. rakstīšu īsi...

Jaunas meitenes un orgasms.. Tev ir jābūt ļoti seksuālai. klitoriālo orgasmu Tu vari sasniegt ļoti vienkārši, kaut vai vienkārši aiztiekot savu klitoru, pēc sirds patikas.. un atrast sev patīkamāko veidu, ar dušas strūklu, spēcīgi berzējot caur kaunuma lūpu ādu.. vai pa tiešo .. vienalga..

Vaginālais orgasms.. arī vari , viena pati pat.. Bet tad, ir vajadzīgs vibrators.. ok, te es varētu plaši un daudz..

Ja esi parasta meitene, neesi seksuāli ļoti aktīva, pastiprināti griboša.. Var nākties kādu laiku pagaidīt.

Mazu piemēru uzrakstīšu, ar meiteni , nepilngadīgu, kurai nebija vēl bijis orgasms..
sekss kā sekss.. sākām ar 69.. tad pa mierīgo turpinājām.. aizgājām uzpīpēt.. uzzināju ka nav bijis orgasms viņai vaginālais.. Un tajā brīdī es sapratu kas darāms.. Paņēmu iemetu viņu gultā.. uz vēdera.. un no aizmugures drāzu, vienkārši cik jaudāju.. sviedri lija, un gribējās stāties.. Bet darīju, kas jādara.. Un vienā brīdī viņa vienkārši beidza. viss ķermenis raustījās .. kājas cilājās, un vēders, rokas.. kā tirpās ... nu viss .. tas bija skaisti.. kādas 30 min viņai ik pa laikam bija spazmas.. :D
pats grandiozākais brīdis- kad viņa beidza bija vārdi - ''mmmaa mamama mnnnn llaii iii kkkaa aa mmm iii rrr rrr orrr hghgaa ssmmm ssss ... .:D :D

vienkārši, ja nevar meitene , nemāk savu ķermeni nostādīt lielākai baudai, lai penis ir tur, kur jābūt, un tajā punktā.. tas prasa laiku saprast.. tad atliek vienkārši paņemt konkrēti...
jo es kā čalis, es apmēram nojaušu kur vajag, un kā.. bet katrai tomēr ir savādāk.. arī lēnām , dziļi... arī ir tādas..
ja pašas nesajēdz.. atliek sagrābt aiz pleciem, rogām.. un kārtīgi drāzt cik dziļi un stipri var ..


ja esi nepieredzējusi, bet gribi orgasmu, sāc ar vibratora iegādi.. pamaini pozu.. apzinies savu g punktu.. un izpētiu savu vaggīnu tā.. ja māki atslābināties, Tev sanāks.
25.05.2016 19:39 |
 
Reitings 45
Reģ: 12.04.2015
Es jau nejautāju padomu, man viss kārtībā ;)
Tikai domāju kā citām bijis.
25.05.2016 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Ģirt, tūdaļ būs tev vēstuļu birums no brīvajām cosmietēm.. :D
25.05.2016 19:43 |
 
Reitings 114
Reģ: 25.05.2016
cita arī nemaz tik ļoti nealkst pēc orgasma katru reizi kad ir sekss.. tam tomēr ir mazliet jāpievēršas .. tas nav ātrais kniebiens.. lai gan, visādi gadās. cita meitene vispār neizrāda orgasmu. .vienkārši guļ kā blāķis, un kādas 10 min no viņas ir klusums.. bet viņa tajā laikā ir 9 tajās debesīs.. un pat nepasaka, ka bija pēctam..
ir tādas , kurām tas ir izteikti redzams.. ir tādas, kurām ir slapjais orgasms iespējams.. ir arī tādas, kurām balts ir , bet tas ir no uzbudinājuma. nē, un tā nav piena sēne. ir tādas , kurām vajag sausāku vagīnu lai būtu, un lielāku berzi, nevis extra lubrikantu.. utt...

kombinācijas.. dažādas. kā kura iemanās..

vibrators ir laba lieta.. klitoru aizmirsti, tās ir bērnu spēles . un vannasistabas sex, pašvaks..

vēl viens fakts.. mēdz būt arī labs sekss, kurā netiek sasniegts nekāds orgasms. tā arī mēdz gadīties :)
25.05.2016 19:58 |
 
Reitings 45
Reģ: 12.04.2015
Krieva, tas nav gluži pa tēmu ;)
25.05.2016 20:01 |
 
Reitings 114
Reģ: 25.05.2016
kas vēl... ir anāli ieliekams vibrators, kuru lieto vaginālā seksa laikā.. un tas arī tikai veicinātu orgasmu, un berzi uz pareizajām vietām. lai arī g punkts atrodas augšā .. bet ir apakšā tāds kā tukšumiņš.. tūlīt iekšā vagīnā.. uz leju.. un ja tur rodās berze.. vajag vai nu lielu peni, vai pozu speciālu, vai arī.. vibratoru anālajā.. un tad principā visa vagīna tiek stimulēta.. cik nu dziļi tas iespējams ar kādu peni. manā gadījumā, līdz pat galam! 8-)8-)8-)
25.05.2016 20:04 |
 
Reitings 114
Reģ: 25.05.2016
ok, es labprāt te aizrunātos ...

bet, tēma Tava.

Gribu teikt, ka jaunām meitenēm arī ir iespējams orgasms.. ļoti jaunām.. ļaujies un nebremzē.. ja jūti kaut kādus spiedienus , vajadzību čurāt.. pasaki partnerim, ka dīvaini jūties.. atbrīvojies, un paskaties kas no tā ir.. anālajā... tur gan nevajag laist brīvi visu.. bet , vaginālajā, mierīgi.. 8-)8-)

klitora orgasms ir jāliek citā kategorijā.. tas tomēr nav visa ķermeņa orgasms. kaut gan, gan jau sajūtas piepilda visu ķermeni, bet fiziski, tas iespējams no vaginālā.. es tā domāju..


over 30 :D nedomāju ka tā ir .. reti kura meitene man ir over 30.. dažas tādas bijušas, ļoti maz.. kādas 15-20 varbūt tikai. un visām zem 30, nav problēmu ar orgasmu.
ir bijis kad pasaka, man ir grūti ar orgasmu, un nepārdzīvo ja nesanāk.. bet , ja nesanāk ar pirmo reizi, tad ar otro sanāks noteikti.. jāņem vērā daži apstākļi. un tā lieta notiks
25.05.2016 20:09 |
 
Reitings 114
Reģ: 25.05.2016
tikko kā penis ir vagīnā, vajag tur visu dedzināt un nežēlot.
ja meitenei pēcāk prasās lietot svecītes, un lietot ziedi.. ka minčukiņš ir sabrāzts. tā ir viņas darīšana.. pēc 10 seksa pieradīs.
labs sekss ir uz sāpošu un sūrstošu vagīnu.. :D meitene vienkārši raud sākumā.. bet kad viss tur sāk pludot , jau pāri malām.. tad var aizmirst viņas asaras.

tas vispār tā, starp citu..


tik tas, ka žēlot meiteni nevajag .. vismaz ne drāžot.
25.05.2016 20:13 |
 
Reitings 114
Reģ: 25.05.2016
hmmm (t)(t)(t)(t)

tb

tie kuri meklē orgasmu ar lēnu seksu.. vai nu jābūt totāliem loveriem.. vai arī labiem dotumiem tos atrast.. savādāk ir viens ieteikums- skarbi paņemt..

Pie tā der pieturēties jaunajām, kuras grib. bet nezin kā. . saki lai ņem kārtīgi.. nevis maigojās
25.05.2016 20:15 |
 
10 gadi
Reitings 529
Reģ: 23.04.2011
Es tādu patiesi labu sajūtu ķēru lēnā gaitā.
25.05.2016 20:20 |
 
Reitings 114
Reģ: 25.05.2016
un ja godīgi.. diemžēl, diemžēl.. ir ļoti daudzi čaļi, kuri neprot sievieti izdrāzt.. neprot tādā veidā, paņemt skarbi.. paņemt tā, ka viņa ir viesuļvētras epicentrā.. un pati nenosaka gandrīz neko.

daudzas meitenes par to sūdzas, citas uzskata sliktu seksu par normu.

visādi iet dāmām.. bet parunājot. nav daudz cilvēku, kuri tiešām ir instinktīvi mīlnieki.. un neprātīgi, valdonīgi, agresīvi tēvaiņi.

Tas skan- tikai nodrāzšanās. bet, tas tikai tā skan.. ja meičas zinātu, kas tur ir apakšā. viņas to nekad neuzdrošinātos teikt..

kaut kāds smaidulis.. kurš lēni tevi jāklē, pie dārzeņu šķīvja gultā.. lūk tas ir prasts drāziens.. ļoti prasts.. bet dažas to sauc par mīlēšanos. :D :D

tur kur kož, sit, skrāpē, sasien .. spļauj, laiza.. žņaudz. utt.. kur ir tiešām kā jampadracis.. tas ir kaislīgs sekss un mīlestība!
25.05.2016 20:23 |
 
Reitings 114
Reģ: 25.05.2016
jap, ir arī lēnajā savs kaifs.. zinu.. bet , nedomāju ka jaunībā, sīkajām..

lēni, dziļi.. izvelkot pavisam, ieliekot .. jap, tas der ļoti bieži..

lēns sekss arī dažkārt der.. kādi partneri atkarīgs.. man tas bija dažas reizes aktuāli un forši .
25.05.2016 20:25 |
 
Reitings 114
Reģ: 25.05.2016
bet...

joprojām man ir vēlme atrast tādu.. kurai patīk hard. labākajās izpausmēs. ar kuru gribās tādu skarbu seksu..
Man ir tāds instinkts, sagrābt, un izdrāzt.. izlaizīt. utt. mazliet zem rozā brillēm..

es negribu vairs lēnu seksu.. izjustu, it kā ..

lai arī meitenēm dažām patīk.. patiesībā, gandrīz visām gribās dažreiz mierīgo..

man nē. tikai uz mirkli var.. visā seksa maratonā, ja ir maratons.. ja nav visas nakts. tad sorry..
būs pa manam prātam.

dažkārt man patīk skatīties, kā slīd iekšā.. kā vagīna izskatās. kā piebriest, kad iebāž dziļi .. utt. . vnk paskatīties, maz relax no kniebiena, kniebiena laikā.

bet .. ja es gribu kaķeni. tad viņai vilna putēs.. es vnk metos virsū.. un nevaru sev palīdzēt.
nevis tīšu prāt tā daru.. bet vnk tas notiek..
25.05.2016 20:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits