Cik maksā Tava dušas želeja?

 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Jā, jā, iedvesma nāk no citas diskusijas, kas te šovakar aktuāla! :D

Jautājums vairāk nevis par cenu ( varam runāt arī par to), bet gan par to, kam pievēršat uzmanību, izvēloties šādus produktus:

1) Šampūnu;
2) Kondicionieri/ masku;
3) Dušas želeju;
4) ķermeņa krēmu?

Man personīgi ir tā, ka Šampūnu varu paķert lētāko Siberikā pieejamo, bet kondicionieri gribu labu. Tam pētu sastāvu (negribu silikonus un parabēnus), parasti izvēlos ar mitrinošu efektu.

Dušas želeju kādreiz pirku, kuru pagadās, tagad esmu ievērojusi, ka ārai labāk patīk krēmveida/ pieniņveidīgās, nevis izteiktas želejas.

Ķermeņa krēmu lietoju tikai apkures sezonas sākumā, kad ādai ir tendence kļūt sausai.

Par cenām - neslēpšu, ka pievēršu tām uzmanību. Labu laiku mans šampūna - balzāma komplekts maksāja ap 25 eur, tad nolēmu, ka tik daudz tērēt nevēlos un pārgāju uz iepriekš aprakstīto shēmu: vienkāršs šampūns, "īpašāks" balzāms, pa reizei kāda forša maska.

Attiecībā uz dušas želeju patīk iekļauties 8 eur, ķermeņa krēmam, kad tādu lietoju, tērēju 10 - 15.

Kā ir ar Jums?
22.05.2016 21:22 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
1)Šampūni man ir speciālie-ārstnieciskie( cīnos ar seborejisko dermatītu). Līdz ar to cenas svārstās no 2eur-12 eur.
2)Kondicionieri pēc vēlmes, vidēji 5-10 eur. Maska arī līdzīgi. Katru reizi cenšos pamēģināt citu. Ja neder, atdodu draugam( viņam arī gari mati :D)
3) Želejas pēc pērku pēc"smaržas". Gan pa 2 eur Siberikā, gan dārgākas -The Body shop, Stendera u.c. Galvenais, lai labi smaržo.
4)Krēmus nesmērēju bieži, gadā varbūt 2-3 iepakojumi iztērējas, tāpēc tos arī pērku smaržīgos, līdz 10 eur.

Kopumā nešķiet, ka 20 eur maska vai krēms dotu 2x lielāku efektu nekā 10 eur vērts produkts. Varbūt man nav paveicies atrast tiešām labu produktu.
23.05.2016 12:24 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Šampūnam, kondicionierim un dušas želejai tērēju 2-3 eiro katram. Baidos mēģināt dārgākus šampūnus, jo esmu atklājusi 2-3, pret ko mani mati neprotestē. A ja nu nopērku dārgo un matiem nepatīk?

Ķermeņa krēmus nelietoju, nesaprotu, kāda jēga no tā.
23.05.2016 12:33 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ķermeņa krēmus nelietoju, nesaprotu, kāda jēga no tā.


Ir cilvēki ar problemātisu/sausāku ādu .
23.05.2016 12:39 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Esmu mēğinājusi visādus šampūnus, arī no dārgā gala, bet man vai nu nav dižās atšķirības, kā no Drogu precēm, vai nu arī nepatīk, tāpēc šampūnu un kondic. pērku Drogās, cena ap 10 eur par abiem. Matu maska gan man patīk no Goldwell, maksā ap 28 eur..
Dušas želeju īpaši nelietoju, bet, ja pērku, tad arī no Drogām - Fa vai tml. galvenais, lai smuki smaržo. Cena ap 3-4 eur.
Ķermeņa krēmus parasti saņemu dāvanās, mājās biezā slānī. Bet, ja pirktu, tad no Body Shop vai VS.
23.05.2016 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Šampūns, dušas želeja, kondicionieris - katram līdz 3eur apmēram. Krēmus nepērku, ir iespēja dabūt pa brīvu dažādu "kruto" firmu krēmus, kurus nekad dzīvē nepirktu pati. neredzu jēgu tērēt lielu naudu zieķiem.
23.05.2016 12:41 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
1. Šampūnu variēju 5-10 eur robežās, dārgāku nepērku, jo vīram ir tendence izlietot manus smalkos pirkumus. Šobrīd pērku Drogu un lielveikalu piedāvājumu.
2. Kondicionieri pārsvarā izvēlos no tās pašas līnijas kā šampūnu, tādas ietilpst tajā pašā cenu kategorijā. Ja jūtu, ka mati sāk spītēties (lūzt, šķelties, palikt sausi), iegādājos kādu dārgāku serumu vai masku pēc draudzeņu vai Cosmo foruma ieteikumiem. :-D
3. Dušas želejas iepērku uz atlaidēm TBS - gada sākumā viņiem ir tās lielās pudeles parasti, tad nu nopērku vairākas un pietiek visam gadam. Nepatīk pārāk saldi un krēmīgi aromāti, tāpēc uz Drogu piedāvājumu skatos ar aizdomām, no turienes man nekad nekas nav paticis.
4. Ķermeņa krēmus/losjonus/sviestus/eļļas lietoju ļoti reti, parasti vasarās/ziemās, kad pamanu, ka āda no sausuma sāk zvīņoties. Tos man vienmēr kāds uzdāvina, bet pati izvēlos TBS vai Stenderu. Patīk svaigi aromāti un vieglas tekstūras, kas ātri iesūcas ādā.
23.05.2016 12:49 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Visu zem 3 eiro. Šampūns vai jebkurš cits mazgāšanās līdzeklis par 20-40 eiro liekas par sālīti, jo tāpat beigsies pēc mēneša. Es pat sejas krēmus pērku zem 10 eiro, kas jau liekas dārgi (tiklīdz summa ir virs 3 eiro, man jebkas liekas dārgs). Šitādu diskusiju iespaidā es reāli jūtos skopa :D Ja tā padomā, es pilnīgi visu pērku lētāko. Es vienkārši neticu dārgajām precēm.
23.05.2016 13:12 |
 
Reitings 206
Reģ: 29.02.2016
Šampūniem pievēršu uzmanību (ja ir laiks ilgāk papētīt), lai mazāk krāsvielu, parabēnu u.c.


1) Šampūni pēdējā laikā ir bijuši šādi: no Inecto ar kokosriekstiem, labi smaržo, laikam nav testēts uz dzīvniekiem. Tagad ir Planeta Organica ar smiltsērkšķiem, maigs, patīkams šampūns.
.
2) maniem sausajiem matiem ar parastu kondicionieri nepietiek, tāpēc pēc katras matu mazgāšanas ir 3 dažādas matu maskas uz maiņām:


ja godīgi - Elvital bija visdārgākā no šīm trim, bet no tās ir vismazāk jēgas. Kā tāds biezs kondicionieris, kurš balinātiem matiem kā maska neko nepalīdz
.
3) dušas želejas vietā ir Stenders un citas ziepes, kuras lietoju ik pa pāris dienām. Neviena no mums te (arī es) nestrādā akmeņogļu raktuvē vai lauksaimniecībā, lai būtu jāberžas ar sazin ko katru dienu
.
4) nav tāds un nesaprotu, priekš kam tādu vajag - smērēt virsū, lai vēlāk tāpat mazgātu nost?
.
Man, piemēram, ir taukaina sejas āda. Pumpu laikos bija visādi krēmi un skrubji, bet tagad vienkārši noslauku seju ar mitru dvielīti. Ziemā gan rokām paņemu kādu krēmu, jo roku āda plaisā. Par visiem tiem krēmiem un tāpat arī šampūniem man ir palicis iespaids, ka dārgākais ne vienmēr ir labākais. To es secināju jau ilgi krāsojot matus. Loreal matu krāsu cena sasniedz 8 eiro (ja nemaldos), bet Loreal Preference balinātājs ir vispretīgākais, ko man nācies uz saviem matiem likt - šķidrs, smird, instrukcija par sarežģītu (tūbiņām numuri vieni, bet apraksti instrukcijā citi wtf??).
. Dārgums vienmēr negarantē kvalitāti - ne šampūniem, ne krēmiem, ne citai žižai :D
23.05.2016 15:27 |
 
Reitings 259
Reģ: 06.03.2010
Galvenais, lai nav no Polijas krumiem ar vinu uzrakstiem. Kermena krems - elizabeth arden ar zalo teju + medus gabaliniem.
23.05.2016 15:30 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Esmu izlutināta un ar smalkiem matiem, kuri gan jūt vai lieto šampūnu pa trīnīti vai pa padsmit eiro :D
1) Šampūns - no pro sērijām vai aptieku. Padsmit eur.
2) Kondicionieris/ maska lietoju visai reti. Kondicionierus lietoju pūšamos, kurus nevajag izskalot. Atdzīšos, ka mājās ir krājumi un sen neko neesmu pirkusi pati.
3) Dušas želeja - kā jau minēju esmu izlutināta un lielākā daļa lētas no drogām smaržo pēc ziepēm. Patīk Lush dušas želejas (sapirkos Happy Hippy un Yuzu & Cocoa, kamēr vēl ir pie mums), patīk TheBodyShop. Vēl pērku visādas eļļas (Florame jasmīnu eļļa ļoti patīk, patīk aptieku Babe Oil Soap)
4) ķermeņa krēmus arī lietoju pārsvarā tikai, kad āda jūtas ļoti sausa (apkures sezonā vai pēc sporta zāles). Patīk Kiehl's Creme de Corps, jo lieliski mitrina un ir bez aromāta, patīk TheBodyShop Spa of the World kamēlijas krēms, patīk Collistar pieniņš ar apelsīna eļļu un pašmāju Dzintara (SPA Premium) ķermeņa sviesti un losjoni.
23.05.2016 15:34 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Par katru no šiem produktiem tērēju līdz 10 eiro. Tas ir- patīk mainīt un atklāt arvien ko jaunu un nav aizspriedumu nopirkt, piemēram, šampūnu pa 2-3 eiro, taču ja ieraugu ko tādu, kas šķiet izmēģināšanas vērts (vai jau izmēģināts un atzīts par labu esam)- pērku arī par augstāku cenu. Vairāk tērēt neredzu jēgu (tieši par sevi runājot) jo "iegrābties" ar sliktiem produktiem sanāk diezgan reti arī jau manis minētajā (līdz 10 eiro) cenu kategorijā.
23.05.2016 15:36 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
1) šampūnus pērku tikai no dārga gala,
2) kondicionieri parasti klāt no tās pašas šampūna sērijas; maskas gan pērku atsevišķi un no dārgā gala. Šamp.,kond. un maska pietiek ilgam laikam (kaut matus mazgāju katru dienu), tāpēc nav žēl izdot lielāku naudiņu par pirkumu. Tuklāt mani mati ir ļooti cimperlīgi.
3) dušas želejas gan pērku no lētākā gala, jo nenormāli ātri aiziet, un citreiz pat smarža vai konsistence nepatīk,
4) kermeņa krēmus esmu pirkusi dažādus, taču pārsvarā patīk tie, kas nāk klāt smaržām.
23.05.2016 15:41 |
 
Reitings 1660
Reģ: 15.08.2014
Šampūns no DSD (40 EUR), tāpat arī maska (35EUR).
Kondicionieri reti lietoju, tagad man Zirga spēks vai kāds tur no krievu ražojuma(5EUR). Dušas želeja tagad kaut kāda Gucci , bet ikdienā Dove u.c no Drogu klāsta. :-)
23.05.2016 15:47 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Sampunu perku vienmer vienu un to pasu(sastava ir zalie mali), maksa zem 4 EUR. Kondicionieri/maskas mainu regulari, gribas visas izmeginat, maksa no 2-20 EUR. Dusas zelejas perku parasti komplektos pa 3-6, tadel nezinu, cik maksaju par vienu. Dusas zelejas izvelos pec smarzas, patik tadas savadakas - lavandas, mimozas, piena, cerinu smarza. Visadu auglu, kokosriekstu, vanilas, sokolades smarzas ta ne visai. Kermena kremi atkarigs no gadalaika, ziema kas barojoss, vasara kermena ella ar tadu ka zeltainu pigmentu. Cena atkariga no tilpuma, no 5-15.
23.05.2016 15:50 |
 
Reitings 1660
Reģ: 15.08.2014
Runājot par produktiem- vissvarīgākais man būtībā ir matu maska un lai dušas želeja būtu ar noturīgu smaržu.
Iesakiet kādu :-D
23.05.2016 15:56 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
1) Šampūnu - ~2 eur
2) Kondicionieri/ masku - ~2eur
3) Dušas želeju; - nelietoju, ziepes ap 0.5 eur
4) ķermeņa krēmu? - nelietoju
23.05.2016 15:57 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Cenas īpaši prātā nepaturu, bet nepērku pašu dārgāko, jo neredzu tam jēgu(un vnk esmu pārāk skopa, lai maksātu 10 vai 10+ eur par vienu šampūnu). Parasti summas ir daudz zemākas, bet mati pēc mazgāšanas tāpat izskatās labi(un man tas ir svarīgākais). Kondicionieris parasti ir no tās pašas sērijas, no kuras šampūns. Parasti izvēlos kkādus, ar kuriem iepriekš ir bijusi laba pieredze.
Sastāvus nepētu, jo man tas nav svarīgi. Dušas želejai un ķermeņa krēmam man svarīga ir smarža :D
23.05.2016 15:59 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
1) Šampūnus visu laiku mainu, neesmu atradusi tādu, kas ļoti patiktu. Pērku pamatā tādus ap 10Eur un uz augšu, citreiz sagribās k.ko no Drogu klāsta vai Siberikas veikala, tad nopērku, izlietoju un atkal pamainu uz ko saudzīgāku, jo mati un galvas āda sāk niķoties. Citreiz uznāk niķis, ka šampūns iet kā ūdens un gribās k.ko lētāku, lai daudz nav jātērē, bet vēlāk tāpat tas pats aiziet atveseļošanā.
2) Balzāmus pērku tādus pašus kā šampūnus, maskas taisu pati, visvairāk naudas iztērēju dabīgajās eļļās. Tās lietoju gan matiem, gan ādai, arī maskās jaucu iekšā.
3) Dušas želejas, eļļas- aptieku produkcija - Eucerin, Bioderma, Avene
4) Ādai arī lietoju eļļas pārsvarā (4-5Eur ~100ml) vairāk ziemā, vasarā ja arī ko smērēju, tad tikai Dzintara saules aizsargbalzāmu ar zemu spf - ap 3Eur.
Sastāvu skatos tikai līdzekļiem, ko pērku bērnam.
23.05.2016 17:19 |
 
Reitings 263
Reģ: 26.02.2016
Visu zem 3 eiro. Šampūns vai jebkurš cits mazgāšanās līdzeklis par 20-40 eiro liekas par sālīti, jo tāpat beigsies pēc mēneša. Es pat sejas krēmus pērku zem 10 eiro, kas jau liekas dārgi (tiklīdz summa ir virs 3 eiro, man jebkas liekas dārgs). Šitādu diskusiju iespaidā es reāli jūtos skopa Ja tā padomā, es pilnīgi visu pērku lētāko. Es vienkārši neticu dārgajām precēm.

Precīzi manas domas!:-)
23.05.2016 18:09 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es gribētu redzēt, kā, piemēram, TBS dušas želeju var izlietot mēneša laikā. Viņa tik izcili puto, ka vajag pavisam nedaudz vienā reizē. Un tā smarža! (l)
23.05.2016 18:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits