Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lielais svara pieaugums

 
Reitings 220
Reģ: 14.01.2016
Sveiki! Mans normālais svars pirms gr bija svārstīgs no 61-64 kg, neilgu laiciņu pirms gr iestāšanās , padzīvoju veselīgāk, un noslīdējusi lidz stabilam 62 kg .
Esmu teju, teju 5tajā mēnesī un sveru jau gandrīz 68kg , vai tas ir normāli, vai nebūs grūti pec tam tikt atpakaļ pie normālā svara, ķermeņa aprisēm?
Esmu bišku pāri pusei, un ķermenis ir tik NENORMĀLI mainījies, kas būs tālāk? Krūtis ir dubultā , nošļukušas, nedaudz baidos par sevi, varbut kaut kā jāierobežo mana vēlā nakts ēšana, un nenormālā kāre pec saldumiem, ja uznāk varu aprit veselu iepakojumu sokolades, saldējuma porcija ir ikdiena, pec brokastīm gribas ko saldu, nutellas maize vai biezpiena sieriņi tagad ir norma pēc jau tā sātīgas ēdienreizes. Meitenes palīdziet!
05.05.2016 23:28 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Pat ļoti normāli, man tajā laikā bija lielāks svara pieaugums. Pēc dzemdībām mazais "noēdīs" lieko+pasportosi un viss būs labi ;-) Ēdienu arī izbaudi, kamēr vari, jo, ja barosi pati, tad var gadīties, ka mazais daudzas tavas gastronomiskās izvirtības nepanesīs un nāksies atteikties. Viena paziņa beigās tik uz dārzeņiem un putrām vien sēdēja.

Parasti grūtniecības laikā pieņemās par padsmit kilogramiem, bet rēķini, ka daļa svara ir mazais, placenta, augļūdeņi, tā ka uzreiz pēc dzemdībām vien svars būs krietni mazāks.
05.05.2016 23:39 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Saistiibaa ar hormonalajaam izmainjaam grutniecibas laikaa, pienjemties svaraa ir normaali un lai tas notikutu nav nemaz jaaed parmerigas porcijas.

nenormālā kāre pec saldumiem, ja uznāk varu aprit veselu iepakojumu sokolades, saldējuma porcija ir ikdiena, pec brokastīm gribas ko saldu, nutellas maize vai biezpiena sieriņi tagad ir norma pēc jau tā sātīgas ēdienreizes.


Cukuru gan met aaraa no edienkartes galiigi un pavisam, tas pa taisno iet uz tauku rezerveem un gribas tev saldu ne taapeec, ka tev nepiecieshama papildus energija, bet gan taapeec ka cukurs ir atkariibu raisosha viela- jo vairaak lieto, jo vairaak vajag. Tas arii ietekmee vel nedzimushos beernu. https://youtu.be/Of-qvDprr0w?list=FLEPf0OUqH_FPlSrv4F82ZdA&t=15
Ieteiktu nosklausiities pilnu lekciju, ljoti interesanta.
https://youtu.be/dBnniua6-oM?list=FLEPf0OUqH_FPlSrv4F82ZdA&t=42
05.05.2016 23:51 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Normāls svara pieaugums. Pati domāju, ka līdz dzemdībām ripošu, bet aptuveni 7.mēnesī svars pārstāja augt un nokritos pat par 1kg. Man ir 36.nedēļa, bet svars vēljoprojām stāv uz vietas. Tas, protams, katrai savādāk.
Galvenais nerij tik daudz saldumus un nešausti sevi. :-D
06.05.2016 00:20 |
 
Reitings 220
Reģ: 14.01.2016
Paldies par viedokļiem, palika vieglāk ap sirdi man :***
06.05.2016 08:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits