Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dīvains sapnis- ko tas varētu nozīmēt!?

 
Reitings 119
Reģ: 01.05.2016
Labdien.
Šonakt bija ļoti dīvains sapnis, un es nevaru pārstāt domāt, ko tas īsti nozīmēja..

Sižets..

Uz viena labi zināma ezera biju uz copi ar draugu.. Bija ziema. Nekas īpaši neķērās. Bet āliņģī nāca mazās zivtiņas, kas liecināja, ka ūdenī ir maz skābekļa.. un bija zem sniega, kārtiņa ūdens vēl.. Tad pamainījām vietu, un man pieķērās kas ļoti liels.. Bija grūti vilkt.. Bet ar draugu izvilkām, un tas bija nēģeris! Es biju noķēris nēģeri, lielu .. ap 100 kg varētu būt.. Viņš mums sāka stāstīt par zivīm kādas ir ezerā, un labākajām vietām kur makšķerēt.. Drīz braucām mājās, ar visu nēģeri.. Tad jau nākošā epizode bija manās mājās, kur bija 2 meitenes pazīstamas, un mana māsa.. Mēs rādijām to noķerto, melnādaino puisi. Man bija sapinusies makšķerei aukla, un pats negribēju čakarēties, prasīju kurš prot atpiņķerēt, un kuram ir pacietība to darīt. pieteicās viena meiča, un es iedevu viņai to makšķeri.. un nobučoju. tā diezgan normāli.. Pēctam izgāju laukā pīpēt.. Dzirdēju ka pie mājas atkritumu konteinerā kaut kas klab.. uN SAPRATU, KA TUR IZMESTS TAS NĒĢERIS. paprasīju kā viņam iet, šis teica labi.. :D un es gāju iekšā atpakaļ..
tālāk sekoja tāda lieta- gribējās mājai māla kārniņu jumtu uzlikt, bet, iedomājos nevis pirkt kŗniņus, bet pats gatavot.. un aizbraucu uz rūpnīcu pieredzes apmaiņā kā saka, paskatīties vai mājas apstākļos es spēšu ražot kvalitatīvus kārniņus.. un ar to sapnis beidzās.
05.05.2016 12:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits