?????????????

 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
klau, no kādas vidējās atzīmes bērns var palikt vasaras darbos?:-O Ja vidējā gadā ir 4 ar komatu vai tikai stabils 4 tad var???:-O Un ja vēl tā ir vairākās mācībās??
04.05.2016 14:48 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
+++ Matemātikā no iekalšanas jēga tiešām maza. Jāmeģina uzķert KĀPĒC jārēķina tieši tā, un ne citādi.
04.05.2016 17:09 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Gribētu teikt, ka nekas jau vēl nav zaudēts, priekšmetus kuri nepadodas mācītos papildus un tos kuri padodas turētu esošajā līmenī un arī mācītos papildus. Šķiet, ka tev nav motivācijas un nejūti atbalstu, tapēc arī nolaižas rokas. Ja aptuveni ir nojausma ar ko gribi saistīt nākotni, ietektu vairāk meklēt informaciju par šo jomu, kādi priekšmeti ir svarīgākie, izvirzīt mērķus un nenokārt degunu. :-)
04.05.2016 17:48 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Rebelsoul, Paldies par atbalstu! Un jaa Tev ir tiasniba par motivaacijas trukumuu.:-/ Reizeem uznak ari depresiija un taada garaa. :-/
04.05.2016 17:55 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Reizeem uznak ari depresiija un taada garaa.

Diagnozi pati uzstādīji?
Ko lai saka, prātiņš un motivācija mācīties, LAI pēc vsk. nebūtu jāatstāj universitātei 2 tūkstoši par gadu (minimums 3 gadi augstskolā jau būs jānomācās), atnāk ar laiku...
04.05.2016 18:56 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ko lai saka, prātiņš un motivācija mācīties, LAI pēc vsk. nebūtu jāatstāj universitātei 2 tūkstoši par gadu (minimums 3 gadi augstskolā jau būs jānomācās), atnāk ar laiku...

nedomaaju , ka cilveecinam kuram ir tik ljoti po par izgliitiibu , interesees veel studijas universitaatee , ja nu tikai kaadaa no bulshita nozareem vai kaut kaadaas mazprestizhaas augstskolaas , kur visu var nopirkt (t)
04.05.2016 20:51 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Man matemātika skolas laikā nepadevās vispār. Kad klasē bija jārēķina uzdevumi, NEKO nesapratu, jo visas tēmas tik šausmīgi atri izņēmām. It sevišķi, ja divas stundas pēc kārtas, tad vienā viena tēma un otrā stundā jau otra tēma, viss saiet vienā putrā un neko nesaprotu. Un, ja prasīju skolotājai palīdzību, tad vienmēr bija teksts:" Paskaties kladē, mēs taču pierakstījām!"

Gāju pie privātskolotājas, visu lēni man pastāstīja un pēc tam rēķinot piemērus, skolotāja vispār brīnījās, kāpēc es nāku pie viņas, jo matemātiku vispār varētu mācīties vismaz uz 7, nevis knapi 4.

12.klasē domāju, ka eksāmenu vispār nenolikšu un skolotāja vēl forši pateica dienu pirms eksāmena:" Nu nezinu, nezinu vai vispār eksāmenu noliksi". Laba motivācija. :-):-D
Eksāmenu noliku un pat ar vairāk procentiem nekā min. vajadzīgos, lai to eksāmenu noliktu.

Tā kā ir, ir arī nedaudz skolotājas vaina (nebiju es vienīgā tāda, kura nesaprata skolotājas mācīto), bet, protams, mana vaina arī. Priekšmets nepatika, censties tāpēc arī negribēju, jo ar aiku apnīk, ka mācies cītīgi klasēs un pirms kontroldarbiem, bet beigās tā pat dabūn 2 vai 3.
05.05.2016 14:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits