vīrs strādā, sieva skaista

 
Reitings 50
Reģ: 20.06.2015
Meitenes, kuras dzīvo kopā ar vīrieti..kā jūs sadaliet visu..abi strādājiet un maksājiet komunālos/īri uz pusēm, metaties pārtikai un ikdienas vajadzībām , tā sakot, katrs maksā to savu daļu, vai arī tikai vīrs strādā un ir senais attiecību modelis, ka vīram jāpelna nauda, jāmaksā par visu, jānes mājās pārtika, kamēr sieva var sēdēt mājās un neko nedarīt?
03.05.2016 01:07 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Vīrs strādā, es esmu skaista un strādāju. Man patīk strādāt! Ir bijis periods, kad nestrādāju, bet man diezgan ātri apnika.
Uz pusēm neko nedalam. Es maksāju mazākos rēķinus, apmaksāju savas lietas un iegribas, ik pa laikam pērku pārtiku. Viņš rūpējas par lielajiem rēķiniem un citām pamatlietām.
03.05.2016 11:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pilnīgi vai gribētos uzcienāt ar končām, cik labi DieKleineHexe uzrakstīja ar visu to, ka ironija.
03.05.2016
Es ar to pasu nodomaju. Ja sievietei paspazinu sniedz tikai darbs un alga lai justos vertiga un ko sasniegusi tas ir skumji patiesbaa. Nav jau te pasaules vai LV limena zvaigznes vai zinatnieces. Un ja arpus darba ir garlaicigi un nav nodarbes un interesu jaatrofejas tad tas ir smagi zems limenis dzive.
03.05.2016 11:39 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Viss jau ir atkarīgs arī no tā vai sieviete pati mīl savu officiālo darbu vai arī to darbu un pienākumus kas ir mājās. Ja viņa nemīl to darbu, bet piemēram ir aizraušanās ārpus darba kas sagādā lielu laimi, tad var saprast kāpēc patīk tā "nestrādā, bet skaista" loma. Ja atkal sieviete strādā darbā kas viņai ir sirds lieta, tad arī var saprast kāpēc viņai patīk "darba zirga" loma.
03.05.2016 11:41 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Mūsu ģimenes modelis ir te tā sauktais "Vīrs strādā, sieva skaista", bet ar visu to, man reāli nepietiek pat laika, lai vienu veselu dienu veltītu tikai grāmatas lasīšanai, ko tik ļoti gribu, bet visu laiku atlieku.
Ir tik daudz, ko darīt - studijas, kuras plānoju neapstādināt līdz ar bezjēdzīgu diplomu iegūšanu, tik daudz, ko uzzināt, tik daudz lietas, ko iemācīties un pamēģināt, tik daudz valodas, kuras gribas apgūt, rūpes par māju un dārzu un galu galā - vīru, jāpalīdz arī viņam viņa lietās, tagad vēl pievienosies mazulis...
Turklāt tie ir vispateicīgākie apstākļi uzsākt nodarboties ar lietu, ko Tu sapņo, nevis ar jebko, lai tikai spētu piemest gana daudz kopdzīves kopējā katlā.
Es saprotu, ja vīrietim ienākumi nav tik pietiekoši, lai varētu uzturēt abus vai arī saprotu, ja sieviete tiešām strādā to savām interesēm vistuvākajā jomā esošo darbu, kas attīsta un priecē, bet uzskatīt, ka algota darba nestrādāšana ir tikai un vienīgi ceļš uz degradāciju, ir absurdi.

Iepriekšējās attiecībās, kad vienlīdzīgi piedalījāmies kopdzīves izdevumos, es nebiju nelaimīga katru dienu soļot uz / no ofisa noteiktos laikos, atnākot mājās kaut ko sakārtot, uztaisīt vakariņas un ielikties gultā, sapņojot par kādu laiciņu sev pašai, jo es nezināju, kā būtu, ja būtu citādi.
Bet tagad, es saprotu šādas sevis nenodzīšanas priekšrocības, un esmu laimīga, ka vīrs jūtas priecīgs no tā, ka viņa sieva var "lidot" + esmu viņam pateicīga par katru dienu, ko varu tā "neko nedarot" nodzīvot.
03.05.2016 11:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un tam visam cauri tāpat ir pukstēšana no sērijas eh, atkal pirmdiena, vai jēeeij, beidzot piektdiena. Un tā aizrit dzīves no nogales līdz nogalei. T
Tiesi ta! Te lielakai dalai nav sapnu darbs, vienakrsi strada lai alga butu. Tapec ar cukst nedelas nogales. Tu tak zini ka neviena neatzisies, bet drizak otradi bara kliegs ka ir sapnu darbs:-D:-D:-D;-)
03.05.2016 11:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domāju, ka vīrietis arī vairāk var iegūt pats no nestrādājošas sievietes.. jo viņai ir laiks mierīgā garā apčubināt mājokli, palutināt ar ēdieniem un svarīgs faktors.. kad viņš noguris pārnāk no darba, priekšā ir smaidoša un nenomocīta seja, kas uzmundrina un velta uzmanību :)
03.05.2016 11:47 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nu šobrīd tā jau ir :D Es mācos un esmu skaista, draugs visu pērk un maksā, arī tur regulāri kkādas drēbes man, piemēram, tgd saslimu, tad nu zālītes man nopirka, baterija man datoram noplīsa, tad nu nopirka to utt, nu krč jā, kkā tā, vecāki man arī ok naudu iedod, bet tas viss paliek man kkādām izklaidēm atsevišķi un kkādām skaistām lietām, ko izdomāju, ka pēkšņi vajag, bet nu es jau arī kkad sākšu strādāt :D jāpabeidz mans bakalaurs tikai :D
03.05.2016 11:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
cormeum taisniba. Kad daudz stradaju ari stridu vairak bija, jo visi maksajumi uz pusem, ari majs visi soli uz pusem. Un ja manis nav maja un vecis nedela jau 4 vakaru jagatavo pec darba....ed vai picas vai neko un ir nikns.
03.05.2016 11:50 |
 
Reitings 346
Reģ: 25.04.2016
Ir viriesi kuriem principa negrib uzturet sievieti pat ja to mierigu varetu atlauties. Labak tad lai ir "nodziti darba zirgi". Daudzi uzskata ka tada veida sieviete saks vinu izmantot un but kop tikai naudas delj bet aiz muguras saukat par lupatu. Katram tacu savs.
03.05.2016 11:54 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
cormeum taisniba. Kad daudz stradaju ari stridu vairak bija, jo visi maksajumi uz pusem, ari majs visi soli uz pusem. Un ja manis nav maja un vecis nedela jau 4 vakaru jagatavo pec darba....ed vai picas vai neko un ir nikns.


Rīdziniece, tad jau tev trāpījies kāds no tiem izlutinātajiem bikšaiņiem, par kuriem nesen šausminājies, kas pat neprot sev ēst pagatavot! :-D
03.05.2016 11:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Labak tad lai ir "nodziti darba zirgi". Daudzi uzskata
taisniba es tadus vairakus zinu. Un paraleli ir ilgi milaka, smuka kopta nenodzita darbaa. Sieva pat nenojaus, un doma ka viniem ir ideala lauliba.
03.05.2016 11:57 |
 
Reitings 346
Reģ: 25.04.2016
Es ari nekada gadijuma neuzturetu sievieti jo zinu ar ko tas vienmer beidzas. Tas tapat ka aizdot naudu draugam- gribi pazaudet draugu uz prieksu. Es esmu par to ka abi strada un abi ari dot finansialu ieguldijumu attiecibas. Un ir kopiga nauda no kuras tad ari maksa rekinus un visu parejo. Novecojusais uzturesanas modelis lai paliek akmens laikmetam musdienas ta vairs nenotiek un labi vien ir.
03.05.2016 11:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man daudzu gimenes ir virs nes mamuti, sieva kop maju un pavardu. PSRS modelis kur sieva darbs zirgs un biedrs sak izmirt.
03.05.2016 12:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Daudzi uzskata ka tada veida sieviete saks vinu izmantot un but kop tikai naudas delj bet aiz muguras saukat par lupatu.
Man gribētos domāt, ka šādam vīrietim ir problēmas ar pašapziņu, ja uzskata, ka sievieti piesaistīs viņā tikai nauda...
03.05.2016 12:01 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Kaut kur dziļi sirdī es gribētu ģimenes modeli "vīrs strādā, sieva skaista". Bet es gribētu nevis tā, ka nestrādāju neko - bet strādāju nesatraucoties vai un cik par to man maksā. Tas varētu būt tāds mans hobijdarbs.
Pagaidām abi strādājam, abi pelnam, abi maksājam komunālos - viņš maksā par visu pārējo - pārtiku, auto utt.
Mājas darbus darām abi - es rūpējos par ēšanu - viņš par to, lai māja nebūtu kā miskaste :D
03.05.2016 12:01 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
man kaut kā šķiet, ka vairums te strādā vai strādājušas darbu, kas riebjas vai vismaz nepatīk, tāpēc tik nicinoša attieksme pret tām, kurām patīk strādāt un būt skaistai! galu galā, tik daudz ko var izdarīt arī pēc darba laika un brīvdienās - gan nodoties hobijiem, gan paceļot, gan izklaidēties, gan attīstīt sevi, izglītoties, apmeklēt kursus un visu pārējo! ticiet vai nē, bet ir sievietes, kuras nedzīvo pēc principa "ak vai, rīt pirmdiena, un paldies Dievam, rit piektdiena!", jo viņām darbs sagādā prieku un gandarījumu!
03.05.2016 12:02 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Elmuks - oook, abi strādā, maksā rēķinus utt., bet kurš gatavo ēst, mazgā traukus, kārto mājvietu un mazgā veļu? :-)
03.05.2016 12:03 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Tik daudzas te izsakās, ka mājās atrofētos un nīktu no bezdarbības un garlaicības, ka sajutos viegli šokēta.

bet protams, jo varbūt visas nedzīvo Rīgā vai kādā citā lielā pilsētā, kur iespēju ir krietni vien vairāk kā mazpilsētā vai laukos, piemēram :) man mazpilsētā nav un nebūtu ko darīt. ne te kursi, ne valodas var mācīties. kaut kādi kultūras pasākumi arī ne katru nedēļu notiek un, ja notiek, neatbilst vecumam/gaumei, jo pārsvarā tiek domāts par cilvēkiem 40+ un viņu interesēm. protams, var mācīties mājās, online kursos, apgūt valodas, padarīt vēl kaut ko, bet jebkurā gadījumā gribās izrauties no mājas, no tām četrām sienām. labi, ja vēl ir mašīna, kas paver plašākas iespējas un kaut kur izrauties.
un pat ja es nestrādātu, es tāpat šeit priecātos par piektdienu, jo nedēļas nogalē, maksimāli daudz laika varētu pavadīt ar mīļoto vīrieti - kaut kur izbraucot, apmeklējot pasākumus, ejot ciemos utt. tā ka, sajūsma par nedēļas nogali nebūs tikai darba zirgam.
03.05.2016 12:04 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
jānes mājās pārtika, kamēr sieva var sēdēt mājās un neko nedarīt?


Shitaadu baabieti ar slapju griidlupatu jaadzen uz darbu, ja iedomaajas ka maajsaimniecei nekas nav jaadara. Vinja taada arii buus, kas tieshaam neko nedara.
Kaa kurs paaris dala finanses un darbus jau ir katra pasha dariishana.
03.05.2016 12:05 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
vairums te strādā vai strādājušas darbu, kas riebjas vai vismaz nepatīk, tāpēc tik nicinoša attieksme pret tām, kurām patīk strādāt un būt skaistai!

ticiet vai nē, bet ir sievietes, kuras nedzīvo pēc principa "ak vai, rīt pirmdiena, un paldies Dievam, rit piektdiena!", jo viņām darbs sagādā prieku un gandarījumu!

+10000000 :-)
03.05.2016 12:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!