vīrs strādā, sieva skaista

 
Reitings 50
Reģ: 20.06.2015
Meitenes, kuras dzīvo kopā ar vīrieti..kā jūs sadaliet visu..abi strādājiet un maksājiet komunālos/īri uz pusēm, metaties pārtikai un ikdienas vajadzībām , tā sakot, katrs maksā to savu daļu, vai arī tikai vīrs strādā un ir senais attiecību modelis, ka vīram jāpelna nauda, jāmaksā par visu, jānes mājās pārtika, kamēr sieva var sēdēt mājās un neko nedarīt?
03.05.2016 01:07 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Klau, kura sabiedrības grupa Tev vēl nav pretīga? Jeb tagad visu profesiju klasifikatoru te iedrukāsi?
03.05.2016 09:49 |
 
Reitings 743
Reģ: 22.11.2015
V35
Tas attiecas tikai uz Tevi.
03.05.2016 09:53 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Atkal mals vienu un pashu :-D

Dalja ar putaam uz luupaam breeks, kaa darbs vinjas intelektuaali attiista, pashas parasti straadaa amatos, kuros darba pienaakumi buutu apgustami dazhu dienu vai dazhu nedeelju laikaa. 99,99% no breeceejaam nav ne arhitektes, ne IT speciaalistes, ne aarstes, nedz arii rada jaunas teorijas kvantu fizikaa.

Nestraadaashana aitu baram aprobezhojas ar nagu nolakoshanu un seriaalu skatiishanos. Visas citas opcijas, ko sieviete var dariit laikaa, kad nestraadaa, liidz aitu smadzeneem neaiziet, jo vinjas par taam nekad nav dzirdeejushas.

Veel aitas uzstaajiigi apgalvos, ka nestraadaajosha sieviete, kad izjuks attieciibas ar straadaajosho viirieti, izies ar savu koferiiti uz ielas un ar peedeejo izmisusho nopuutu uz luupaam sabruks bada naavee. Nu nepielec aitaam, ka pat taada, kas tikai seriaalus blenzusi un nagus lakojusi, slotu un griidas lupatu iesaakumam rokaa notureet vareetu.

Bet shim aitu baram nav jeegas neko skaidrot, peec ieraksta kaadaa diskusijaa izlasiishanas, kuraa man viena jaunkundze apgalvoja, ka Francijaa shobriid esot Francijas Franki, es vairs ne par ko nebriinos. Taadai sugai tieshaam labaak straadaat, straadaat un veelreiz straadaat, jo taada suga, ja buus iespeeja nestraadaat, tieshaam neko vairaak kaa kotletes uzcepshana pasaakt nespees. Un taada suga, ja viirelis notiis taalees zilajaas, nepratiis atrast opciju cept taas pashas kotletes par samaksu.

P.S. Shiis liriskaas atkaapes, protams, ir ar ironiju un ar no konteksta izrautiem piemeeriem. Tachu gan jau kaada maigaa dveesele kjers pie sirds, kaa vienmeer ...
03.05.2016 09:53 |
 
Reitings 743
Reģ: 22.11.2015
Un strādā labāk, lielo piķi citādi pazaudēsi.
03.05.2016 09:54 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Labi, to jau Tu atkārtoji kā minimums 3x. Roger.
03.05.2016 09:55 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Man vīrs strādā un es esmu skaista. :D
Bet man tomēr labāk patīk pelnīt naudiņu pašai. Tāpēc negribu iestāvēties šādā pozīcijā visu mūžu. :)
03.05.2016 10:03 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
DieKleineHexe teiktajam liels + :)

Labi ir kādu mirkli padzīvot gan vienā, gan otrā modelī, lai saprastu plusus un mīnusus abiem un atrastu to zelta vidusceļu kurš apmierina abus.
03.05.2016 10:03 |
 
10 gadi
Reitings 4834
Reģ: 29.01.2009
Mums šobrīd situācija, ka es kā pašnodarbinātā esmu mājās, darba man nav šausmīgi daudz, tomēr nopelnu normāli. Protams, gribas vairāk un pēc bērna piedzimšanas domāju iet strādāt paralēli pilnas slodzes darbu. pagaidām sanāk, ka es pērku pārtiku un kkadās mājas preces, vīrs apmaksā visu pārējo.
Par to, ka darbs intelektuāli attīsta - esmu strādājusi pāris darbos, kur man likās, ka mana smadzene vnk degradēsies. It īpaši pēdējā - valsts pārvaldē, man vnk likās, ka palieku reāli stulbāka :D :D
03.05.2016 10:15 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
99,99% no breeceejaam nav ne arhitektes, ne IT speciaalistes, ne aarstes, nedz arii rada jaunas teorijas kvantu fizikaa.

Spēcīgi vārdi :-D
03.05.2016 10:17 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Es nevarētu nestrādāt. Man sanāca pauze pēc studijām, kad vairs nemācījos un gaidīju, kad varēšu stāties darbā, tad es reāli juku prātā. Paliku ārprātā slinka, neko negribēju darīt. Man svētki bija aiziet uz veikalu :D Es diemžēl nemāku tā samenedžēt dienu un pie mums arī nav to iespēju tik daudz, lai katru dienu varētu atrast kādu foršu nodarbi ārpus mājas, piemēram.
Par samaksu sadali - strādājam abi un pēc iespējām arī abi dodam kopdzīvei. Vīrietis ir izteicies, ka pēc bērna piedzimšanas es varētu vairs nestrādāt vispār, bet es pašlaik sliecos uz to, ka darbā noteikti atgriezīšos, jo darbs ir arī mans hobijs un man tas sagādā prieku :)
03.05.2016 10:34 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Mūsu ģimenes modelis ir izveidojies tāds, ka vīrietis strādā, un jā-es skaista. :D īsti gan nepiekritīšu tēmas pieteikuma tekstam, ka "senajā attiecību modelī" vīrietis tik nes naudu mājās, pārtiku stiepj utt. un sieviete, kas nestrādā, nedara pilnīgi neko. Jā, vīrietis ir naudas pelnītājs, bet to pārtiku pērku es, gatavoju es un visus pārējos pienākumus pildu es (izņemot dienas, kad viņš nestrādā-tad, pildot manus ikdienas pienākumus viņš atzīst, ka strādāt tomēr ir vieglāk :D ). Tāpat uz maniem pleciem attiecīgi ir vairāk bērna audzināšana,mājas pienākumi, jo gluži vienkārši viņam ir stipri mazāk brīva laika bērnam (bieži arī brīvdienās sanāk strādāt). Esam šo lietu izrunājuši un nonākuši pie secinājuma, ka pagaidām šim modelim ir stipri vairāk plusu nekā tad, ja es strādātu.Pati no savas bērnības atceros, kā tas bija, kad vecāki strādā,mūžīgi noguruši, no dārziņa tiku izņemta kā viena no pēdējām un laika, ko veltīt man, bija stipri maz-saprotu, ka apstākļi tādi, bet savam bērnam gribu veltīt vairāk laika. Tāpat esam arī izrunājuši, ka vajadzības gadījumā (finansiālu apstākļu dēļ) es varētu arī strādāt, tāpēc nav akmenī kalts, ka nekad nestrādātu.
03.05.2016 10:51 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Mans ideālais modelis būtu pusslodzes darbs un pārējais laiks veltīts mājai, bērniem. Bet tā kā šobrīd esam tikai divi (bērnu mums nav), tad man liekas ļoti negodīgi sēdēt mājās :-D lai gan vīrs mūs abus spēj nodrošināt lieliski un ir man vairākkārt piedāvājis nestrādāt.
Izdevumus lielākoties sedz vīrs, manā pārziņā ir vairāk saimniecības preces un lietas virtuvei (jaunas cepšanas formas, trauki, kādas interesantas garšvielas utml.). Un esmu impulsīva uz dažādu mājas sīkumu pirkšanu. :-D

Mums vispār attiecībās viss notiek tā ļoti organiski, nepiespiesti. :-)
03.05.2016 10:54 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Redzot tos, kas pašlaik studē (pieņemu, ka ne tā stulbākā jaunatnes daļa), izteikšu viedokli, ka labi atalgotu supermeņu pārprodukcija šai valstī tuvākajā nākotnē nedraud.


v35, labi, mans jautājums par tavu stulbumu bija drīzāk retorisks. Gribētos tomēr ticēt, ka neesi tik stulbs, lai nesaprastu, ka bez vienkāršā darba darītājiem, kas saņem minimālo, tev nebūtu iespējas strādāt savu superlabi atalgoto darbu. Tā ka domāju, skatīties uz viņiem no augšas ar nicinājumu kā uz kaut kādiem otrās šķiras pilsoņiem, kas nav normālu dzīvi pelnījuši, jo paši vainīgi, ir mazliet muļķīgi.

Izskatās jau, ka te ir tas pats variants, kas dažām labām cosmietēm, kuras naivi plikšķina acis un brīnās, ka vai tad ir arī tādas ģimenes, kuras iztiek ar ienākumiem, kas mazāki par 3000 eiro, un kā tas vispār iespējams, vai arī sašutušas šokējas par to, kur gan vispār var izrakt vīrieti, kas pelna mazāk par tūkstoti, jo viņas jau nevienu tādu pat redzējušas nav. Jo, ja nu tu vai tās sievietes atzīsiet, ka zināt par sētnieku, trauku mazgātāju un Maximas krāvēju eksistenci, tad, pasarg' dievs, kāds varētu padomāt, ka runājat par sevi, savu pieredzi vai savu tuvinieku pieredzi, un padomās, ka tu vai to sieviešu vīrieši patiesībā esat tie Maximas krāvēji. Un tad jau kāds šajā virtuālajā realitātē varētu nenoticēt jūsu rožainajiem stāstiem par turīgo bezbēdu dzīvi un 10 000 eur mēneša ienākumiem! :'-( Kaut kāds dīvains tev pašapliecināšanās veids, kā tēma par naudu, tā tu klāt ar saviem šķietami naivajiem komentāriem, ka, ja cilvēks nepelna vairākus tūkstošus mēnesī, tad tas tāpēc, ka stulbs.
03.05.2016 10:56 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Abi strādājam,budžets kopīgs,nav tāds mans vai Tavs,nu vismaz man nav :-D
03.05.2016 11:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja sieviete sevi nemāk nodarbināt tad, protams, nestrādājot var jukt prātā un degradēties.. Tomēr ne visi cilvēki bez piespiedus pienākumiem, nīkst bezdarbībā.

Patiesībā šāds dzīves modelis paver plašus apvāršņus sievietei kā atpūsties, tā arī pilnveidoties.

Zinu sievietes, kas sēž ofisā un bieži vien tajos kliedē bezdarbību lasot dzelteno presi utt. Manuprāt, nestrādājoša sieviete, kas aktīvi interesējas par vēsturi un politiku nenobālēs viņu priekšā :)
03.05.2016 11:09 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Tas tak ir normāli, ka vīrietis nes naudu mājās un sieviete var atļauties nestrādāt!!!
Vai tad sievietēm ar savu minimālo algu jāuztur džeks???
03.05.2016 11:13 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Tik daudzas te izsakās, ka mājās atrofētos un nīktu no bezdarbības un garlaicības, ka sajutos viegli šokēta. :-O
Kādas sievietei ir intereses un dzīve, ja darbs ir teju galvenais, kam jāaizpilda laiku un bez algota darba dzīve būtu vien nīkšana? Un tam visam cauri tāpat ir pukstēšana no sērijas eh, atkal pirmdiena, vai jēeeij, beidzot piektdiena. Un tā aizrit dzīves no nogales līdz nogalei. Tas neliek domāt, ka tie laiku aizpildošie un attīstošie (vismaz atrofēties neļaujošie) darbi ir sapņu nodarbes.
Darbs nav pats labākais, ko gribētu, bet tāpat dzīve bez darba būtu vēl šausmīgāka.
Bēdīgi. :-/
03.05.2016 11:24 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kādas sievietei ir intereses un dzīve, ja darbs ir teju galvenais, kam jāaizpilda laiku un bez algota darba dzīve būtu vien nīkšana?

Es domāju, ka te runa ir vairāk par sievietes vēlmi justies derīgai un just arī gandarījumu par to, ko viņa dara. Tas, ka kāds maksā par tavu darbu, tomēr sniedz sava veida pašapziņu. Turklāt, ja ir iegūta ļoti laba izglītība, ir tikai loģiski, ka gribas paplūkt tos augļus.
Es nepiekritīšu šim formulējumam:
ir senais attiecību modelis, ka vīram jāpelna nauda, jāmaksā par visu, jānes mājās pārtika, kamēr sieva var sēdēt mājās un neko nedarīt?
Tā nekad nav bijis, izņemot aristokrātus, bet arī aristokrātēm bija pienākums dzemdēt pēc iespējas vairāk, nevis tikai izskatīties labi.
03.05.2016 11:29 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Pilnīgi vai gribētos uzcienāt ar končām, cik labi DieKleineHexe uzrakstīja ar visu to, ka ironija.
03.05.2016 11:31 |
 
Reitings 32
Reģ: 23.04.2016
ABi stradajam un abi liekam kopaa seifaa naudu. Mums nav "mana nauda; tava nauda". Ir tikai "muusu nauda". ;)
Ja ejam ieprikties- panjemam, cik vajag. Paliek paari- noliekam atpakalj seifaa.
Kad jamaksa rekjini, tad panjemam, cik vajag, no seifa, un samaksaajam.

Tieshi tik vienkarsi mums tas notiek. Un mums lljjoti taa patiik. ;)
03.05.2016 11:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)