Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā tikt pāri?

 
Reitings 143
Reģ: 29.06.2015
Sveikas meitenes! (l)

Arī mani diemžēl skārusi problēma ar vīrieti. Ir jau pagājuši kādi 3 mēneši, kopš vairs neuzturam kontaktu, bet es nezinu kāpēc, bet nevaru tikt tam pāri. Vienmēr iestāstu sev, ka viss būs labi pēc laika, satikšos ar jauniem vīriešiem un atradīšo to īsto, BET..mani neviens nepiesaista. Lai arī viņš būtu sievietes ideāls, negribu. Vienmēr domas atiet atpakaļ pie iepriekšējā. Tāda sajūta, ka viņš ir tas vienīgais. Paļaujos uz domu, ja būs lemts, tad dzīve pati mūs savedīs kopā, bet vienalga māc skumjas katru reizi. Kaut kā stulbi. :-/

Ja jums bija tāda situācija, kā tikāt galā?
02.05.2016 18:16 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Kāpēc tad izšķīrāties?
Es ar savu tagadējo puisi arī biju ļoti sen bijusi kopā. Tajā laikā man vispār pieredzes nebija, biju naiva skuķe, bet raksturā gan tāda pati. Tik tajā reizē viņš nedomāja, ka esmu viņam vajadzīga, tāpēc izšķīrāmies.
Pēc vairākiem gadiem atkal satikāmies un tagad viņš man visu laiku saka, kā gan ātrāk nesaprata ko ir palaidis garām. Dažreiz vajag arī šķirties un tā padzīvot, lai saprastu ko ir sastrādājis. Ja būs lemts un jūsu šķiršanās iemesls nav tik dramatisks, tad saiesiet atpakaļ.
02.05.2016 18:22 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Tiešām, ja būs lemts, tad saiesiet atkal kopā. Domā par to. Bet tikmēr, kamēr esi brīva - baudi vienkārši dzīvi!
02.05.2016 18:24 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Piekrītu meitēnēm,ja būs lemts tad arī būs ja nē tad nē.. Tāda ir dzīve.
Man ir tāpat,kad nevaru aizmirst par vīrieti kurā iemīlējos, bet ir vēl labāki par viņu un ne velti mēs izšķīrāmies..
02.05.2016 18:27 |
 
Reitings 143
Reģ: 29.06.2015
Lielākoties muļķīgo strīdu dēļ, kaut gan nebija to tik daudz.
Tātad jums bija lemts būt kopā. Un man jau maza cerība ir, ka saiesim atpakaļ, bet es cenšos vairāk necerēt, lai pēc tam nav jāapraujas. Tāpat grūti.
02.05.2016 18:29 |
 
Reitings 84
Reģ: 23.12.2014
Ahh tieši mana situācija :-/
pagājuši 4 mēneši, bet nevaru vel tikt pāri. Par citiem vīriešiem vispār domāt negribu. Man pat ir nepatīkami, ja man kāds uzraksta kaut ko draudzīgu. Iekšēji tāda sajūta, ka viņš bija īstais. Cenšos sevi nodarbināt pēc iespējas vairāk,tikties ar draudzenēm. Cenšos sev iestāstīt, ka man vienalga par viņu, bet tad izplūstu asarās un saprotu, nē, tomēr man nav vienalga. Nezinu, kā lai tieku pāri :-/ mani tik ļoti velk pie viņa, to pat nevar aprakstīt. Nedaudz vel ir tā mazā, apbružātā cerībiņa, ja nu kādreiz... tikai laiks spēj dziedēt
02.05.2016 18:44 |
 
Reitings 143
Reģ: 29.06.2015
Tieši man tāpat ir. Ar citiem satikties vairs nav tas pats, jo saproti, ka nebūs to jauko emociju, ko deva viņš. Itkā jau nepareizi tā darīt - slīgt domās par bijušo, bet neko jau reāli nevar izdarīt. Un arī es cenšos nodarbināt sevi ar ko citu, vingrojot uz brīdi aizmirstās, bet tāpat neko diži nepalīdz. Atliek vien cerēt. (s)
02.05.2016 18:49 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Man liekas 3 mēneši ir diezgan mazs laiks,lai tiktu pāri. Vecā,labā,nobružātā tēma-tikai laiks dziedē. Bet tā arī ir,un nevajag domāt un cerēt,ka viņš ir īstais un vienīgais,un mēs atkal kaut kad būsim kopā. Jādomā uz priekšu,jāatskatās uz jaukajām lietām,kas bija un vienkārši jāpieņem to kā pieredze.
Nav jāmetas ar galvu jaunās attiecībās,bet gan jāvelta laiks sev,jānodarbojas ar kaut ko foršu. Visi tiek tam pāri,galvenais nedomāt visu laiku par to,ka ajj cik jauki viss bija un tagad vairs nekad tā nebūs. Būs,protams,būs. Un būs vēl foršāk,vēl aizraujošāk un ar lielāku mīlestību.
02.05.2016 18:53 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Es gan ieteiktu naivi necerēt, ka vienmēr jau saies atpakaļ kopā utt. Vieglāk ir, ja skatās reālistiski un nedzīvo sapņu pasaulē, nemitīgi domājot - kā būtu, ja būtu. Tas arī traucē uzsākt jaunu dzīvi, iepazīties ar jauniem cilvēkiem un gūt jaunas emocijas. Viss notiks tad, kad pati tam būsi gatava, pagaidām tu neesi, jo jāizsāp tas, kas noticis.
02.05.2016 19:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Meitene mīļā, ir pagājuši tikai 3 mēneši :)
Tas katram, protams, ir individuāli, cik ilgs laiks nepieciešams, lai tiktu tam pāri.. :) Katrā ziņā nevajag nokārt degunu.
Nav Tavs bijušais šo skumju vērts, tici man ;)
02.05.2016 19:12 |
 
Reitings 119
Reģ: 01.05.2016
kā var pateikt, ka kāds nav skumju vērts, pie tam, nezinot konkrēto cilvēku (t)
02.05.2016 19:30 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Lielākoties muļķīgo strīdu dēļ, kaut gan nebija to tik daudz.


Tad tieāām nav skumju vērts :)
02.05.2016 19:32 |
 
Reitings 119
Reģ: 01.05.2016
Un Tu esi skumju vērta ?
02.05.2016 19:39 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Arī es ar savu draugu biju šķīrusies uz 5 mēnešiem pēc 2,5 gadu kopā būšanas. Bija daudz strīdu.. Iniciators bija viņš, bet par to domājām abi un bijām jau par to runājuši. Bet šķiršanās laikā viņš vismaz reizi nedēļā man pazvanīja vai uzrakstīja, lai apjautātos kā man iet. Divas reizes pat satikāmies kā draugi. Pēc tiem 5 mēnešiem viņš sāka censties mani atgūt. No sākuma es stīvējos pretī, nespēju ar dažām lietām samierināties jo šķiršanās man bija ļoti smaga. Bet tomēr beigās piekāpos un devu iespēju un neko nenožēloju. Nu jau kopš atkal saiešanas kopā pagājuši 3,5 gadi un jau plānojam kāzas un attiecības ir ļoti mainījušās.
Ja būs lemts, tad būsiet kopā, bet iesaku par to tā nedomāt, tā Tu tikai sevi sāpināsi un neļausi tālāk dzīvot ar skatu nākotnē. Izbaudi brīvību, iemācies dzīvot tikai sev un viss pārējais nāks ar laiku. Novēlu Tev tiešām izturību, pilnībā saprotu tevi.
02.05.2016 19:41 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
3 mēneši par maz, vieglāk varētu kļūt kaut kur pēc pusgada, ja ar viņu vispār nekontaktējies, ja tomēr kontaktējaties, kaut mazliet, tad ilgāk. Nevajag par katru cenu censties satikties ar citiem, no tā var kļūt vēl sliktāk, jo saproti, ka tāds kā Viņš, nav neviens.
Bet būs labi, laiks visu dziedē. :-)
02.05.2016 19:41 |
 
Reitings 143
Reģ: 29.06.2015
Paldies, meitenes.
Tiešām mazliet uzmundrinājāt. Un, protams, tik drīz viss nepāries, bet centīšos pievērst uzmanību citām lietām, jo savādāk jūtami pati sevi gremdēju. :-/
02.05.2016 20:03 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nejau cilvēks kā tāds, bet attiecības ar šo cilvēku nav skumju vērtas. Acīmredzot nebija no otra puses tādas dramatiski lielas mīlas, ja nenozīmīgi un ne pārāk bieži strīdi ir iemesls šķirties.

Vai es būtu skumju vērta, ja manas attiecības pajuktu manas iniciatīvas dēļ...? Domāju, ka nē. Man ir pietiekoši smags raksturs, lai atrast "labāku" (lasi - ar ko vieglāk būt attiecībās) nebūtu nemaz tik grūti :)
02.05.2016 20:03 |
 
Reitings 119
Reģ: 01.05.2016
Normāli ir just skumjas pēc cilvēka ar kuru bijušas attiecības. Mazie strīdi, lielie strīdi, vai nav vienalga!? Domāju, ne jau strīdu dēļ viņai ir skumji, iespējams arī to.. Diezgan cilvēcīgi, ne tā ?
Kā vieglāk vai pareizāk, ātrāk tikt pāri ? Kā kuram :-)
Iziesi cauri šim posmam, un būs labi. Cik noprotu, sevi šobrīd turi cietējas lomā, un attiecību pārtraukšanu mēģini pārvarēt ar samierināšanos, nostādījusi pati sevi cietējas lomā .
Turpini ciest :)
02.05.2016 20:17 |
 
Reitings 88
Reģ: 01.05.2016
Man ir pagājis nepilns mēnesis kopš izšķīrāmies. Cerēju, ka kļūs vieglāk ar katru dienu, bet nekļūst. Ir dienas, kad neraudu, kad liekas, ka viss būs labi, viss bijušais liekas tik tāls un nereāls...un ir dienas kā šīs, kad asaras rit aumaļām. Sāp viss, katra lieta, kas atgādina par to, kas bija, sāp tas, ka pāri nodarīts. Ļoti sāp. Es izslēdzu viņu no savas dzīves, lai arī viņš gribēja palikt draugos, es daru visu, lai aizmirstu to, kas bija. Man patīk domāt, ka viņa nav un nebija...Ir dienas, kad man izdodas, bet ir dienas kā šis, kad diena pavadīta slēpjot sāpes aiz smaida un paliekot vienai asaras birst kā pupas...

Es ceru, ka būs kā tajā dziesmā- gan jau kādreiz skumjas izdzisīs un vieglāk paliks man...
02.05.2016 20:21 |
 
Reitings 119
Reģ: 01.05.2016
Drīzāk viņas problēma ir cerības kuras sasaistītas ar konkrētu cilvēku. Un tas lūk ir nepareizi, tā ir problēma. Skumjas ir normāla parādība, tā parāda tikai vienu skaistu īpašību katrā cilvēkā- cilvēcību.
Bet , mēs katrs esam - viens ! Nav viegli cerēt, ka kāds Tevi mīlēt, vai būs kopā ar Tevi, tāpēc ka Tev tas šķiet pareizi, un kā vienīgais pareizais variants. Tur ir jātiek skaidrībā ar sevi iesākumā.
02.05.2016 20:33 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
kā var pateikt, ka kāds nav skumju vērts, pie tam, nezinot konkrēto cilvēku

Skumjas un pārdzīvojumi var negatīvi ietekmēt veselību. Savu vienīgo veselību gandēt tāpēc, ka iecerētais vīrietis nebija īstais, manuprāt, nav vērts :)
02.05.2016 20:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!