Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas ir veselīgāks un labāks - Johnson's baby oil vai Bio-Oil?

 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Uzgāju interesantu lapu, kur analizē kosmētikas, sadzīves preču sastāvu un to potenciālo kaitīgumu. Tiek piedāvāti apskati par dažādiem produktiem un to sastāviem, piešķirot balles 1-10 skalā, kur 1- nekaitīgs, 10-ļoti kaitīgs. Tiek analizēts katra produkta sastāvs un skaidrots tā kaitīgums. Tik tālu viss jauki un pārskatāmi, bet mani mulsina tas, ka pēc šīs lapas sanāk tā, ka Bio-Oil ir lielāks ļaunums nekā Johsons baby oil, bet man vienmēr šķita, ka ir otrādāk (t)

Te ir overall atzīme slinki, lai redzētu sīkāku analīzi sastāvdaļām, jāklikšķina virsū:
Bio oil: http://www.ewg.org/skindeep/search.php?query=bio+oil+scar
Johnson's: http://www.ewg.org/skindeep/search.php?query=johnson+%26+johnson+baby+oil

Vai tiešām BioOil ir tikai mārketinga triks, bet īstenībā pilns ar kaitīgām vielām? Vai arī avots no kā nāk šī informācija, ir apšaubāms? Kā tad tur beigās ir ar minerāleļļas smērēšanu uz sevis, ja produkts praktiski tik no tā vien sastāv? Kādas domas par šo? (t)
02.05.2016 01:32 |
 
Reitings 190
Reģ: 21.10.2014
Palasīju sastāvu šeit http://www.mywomenstuff.com/2012/11/the-one-bio-oil-to-rule-them-all-does-it-work-for-me/


Ļoti maz, kas ir no dabīgās eļļas. Daudz aromatizētāji, pirmajā pozīcijā parafīns.

Vispār nesaprotu, kāpēc cilvēki pērk visādu ķīmiju ar nosaukumu Oil, kad var nopirkt augstvērtīgas nerafinētās eļļas, tas pats Eļļas koks. Ir labas eļļas piem. kviešu asnu pret strijām, vēl sezama, kaņepju, kokosa, makadamijas, valriekstu u.c. Ja gribās eļļu bagātinātu ar kaut ko, var piepilināt to pašu E vitamīnu, bisabololu, kumelīšu ēterisko eļļu - šīs sastāvdaļas tagad Rīgā uz katra stūra.

Kāpēc pērk visādu ķīmiju no parafīna un kur nelielā daudzumā ir saulespuķu eļļa (pati lētākā)? Turklāt pārmaksājot par mārketingu. Pats vari nopirkt augstvētīgāku, īstu eļļu, turklāt daudz lētāk.
02.05.2016 02:35 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc pērk visādu ķīmiju no parafīna un kur nelielā daudzumā ir saulespuķu eļļa (pati lētākā)? Turklāt pārmaksājot par mārketingu. Pats vari nopirkt augstvētīgāku, īstu eļļu, turklāt daudz lētāk.


Pieļauju domu, ka cilvēks pēc savas dabas ir slinks, lai kaut ko pats tur jauktu un reklāma un mārketings jau tāpēc ir, lai piestāstītu mums pilnas ausis! :) Vismaz man tā ir un vārds "cilvēks" nav domāts par autori, bet par lielāko daļu sabiedrības! :)
02.05.2016 08:37 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vispār nesaprotu, kāpēc cilvēki pērk visādu ķīmiju ar nosaukumu Oil, kad var nopirkt augstvērtīgas nerafinētās eļļas
+++
Piekrītu, turklāt klāt tiešām var piepilināt vitamīnus, ēteriskās eļļas un citus labumus :) Aizčāpo līdz bbfactory vai calendula veikalam..
02.05.2016 09:52 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Vai tevi mulsina tas, ka uz iepakojuma ir rakstīts BIO, bet pats produkts ir kaitīgs? Piemēram, Vācijā šis pats produkts ir zem nosaukuma Bi-Oil, jo tajā nav nekā no BIO un produktiem, kuros nav sastāvs BIO un ORGANIC noteiktajām normām, nedrīkst būt ar maldinošu nosaukumu (ka tas ir Latvijā u.c. valstīs).

Ieteikt grūtniecei pašrocīgi darboties ar ēteriskajām eļļām arī nav prātīgi. Ir ēteriskās eļļas un to savienoiumi, kuri var izsaukt spontano abortu vai citu spēcīgu reakciju (arī ejot pie kosmetologiem uz dažām procedūrām, ir svarīgi paziņot par savu stāvokli (labs speciālists par to apjautājies pats)). Grūtniecei būs drošāk, ja produktu pagatavos kāds, kuram ir sertificētas zināšanas.
02.05.2016 10:02 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Ta Bio eļļa ir pilnīgs mēsls! Tieši bet patiesi! cenšos kaut kā dalietot.. bet nu patiešām, nez kur man bija acis, ka neredzēju sastāvu kad pirku, neiesaku nevienam, kairinoša sajūta uz ādas, ja palieto biežāk par 4x nedēļā..
02.05.2016 11:14 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Es neesmu tendeta uz eko , bet shis abas ellas nekad nepirktu.
Favel- neviens jau neiesaka mikset eteriskas ellas. Sasmerejoties ar kadu bazes ellu, nekas nenotiks
02.05.2016 11:39 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
turklāt klāt tiešām var piepilināt vitamīnus, ēteriskās eļļas un citus labumus


stiprais_dzimums, mana komentāra otrā daļa bija atsaucoties uz šo komentāru. Sekojot diskusijām, zinu, ka autorei ir grūtniecība ar paaugstinātu risku. Mans komentārs nebija domāts ļauni, bet gan vairāk informatīvi un drusciņ tā kā pabrīdinot :)

Ar bāzes eļļu smērēties būtu visideālāk- no tās nekāds sliktums nebūs.
02.05.2016 11:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
neviens jau neiesaka mikset eteriskas ellas.
Es ieteicu - vainīga :D Bet, ja godīgi.. nav tik traki.. ir pieejama informācija internetā, no kurām eļļam vajadzētu grūtniecei izvairīties, kā arī likt uz pusi mazākā devā.. nekā to darītu tad, ja grūtniecība nebūtu :) Nu ja vispār tic aromterapijas efektam :)
02.05.2016 11:50 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Es pati neticu aromterapijas efektam garīgi (lietoju ēteriskās eļļas, lai piešķirtu telpām patīkamu smaržu, kas ir dabīga), bet esmu pati piedzīvojusi un redzējusi efektu fiziskām izjūtām, kas nebija īsti patīkamas. Tomēr ēterisko eļļu molekulas pēc uzbūves ir mazākas (vienkāršos vārdos izsakoties), tādēļ tās veiksmīgi nokļūst asinsritē un to pārdozēšana, nepareiza lietošana var izraisīt nevēlamas sekas.
Internets var būt pilns arī ar maldīgu informāciju, tādēļ es uz to pārāk nepaļautos. Nevienu nebaidu, tik iesaku aizdomāties, ka šķietami nekaitīga nodarbe var tomēr nodarīt ļaunumu (kā jau minēju, tad pat labi kosmetologi, izmantojot dažus produktus, vienmēr apjautāsies par sievietes stāvokli). katra veselība paša rokās. :)
02.05.2016 12:01 |
 
Reitings 190
Reģ: 21.10.2014
Jā, ēteriskās eļļas grūtniecei varbūt nevajadzētu, bet bāzes eļļai pievienot E vitamīnu un bisabololu noteiktu var. Bisabolols pasargā ādu un veicina tās reģenerāciju, viņš ir tajā pašā Bio Oil. Tikai pati tu viņu pievienosi augu eļļai, nevis naftas produktam.

Minerālā eļļa, iegūta no naftas, nedara ne ko sliktu, ne arī labu - tā vispār ar ādu nereaģē, tikai rada necaurlaidīgu kārtu uz ādas un neļauj elpot. Kompānijas to izmanto tāpēc, ka lētāk.

Augu eļļas veido aizsargkārtu, kas ir caurlaidīga. Kā arī augu eļļas var iekļūt ādā un "iebūvēties" ādas dabīgajā lipīdu sastāvā. Bez taukskābēm augu eļļas satur arī vitamīnus un fitosterolus, kas baro ādu, tiem ir bakterids, antioksidantu efekts.

Katrs pats izlemj, kas viņa ādai ir vairāk nepieciešams un ko pirkt un smērēt.
02.05.2016 12:30 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Par BioOil - kas izsmērēts, tas izsmērēts. Šis ir visur slavēts kā ļoti labs līdzeklis pret strijām grūtniecēm. Jā, nosaukumā izmantotais BIO tiešām mulsina. Kā arī apraksts vedina uz to, ka ir diezgan "zaļa" un droša prece, kā arī tas, ka tirgo aptiekā, dod uzticamības efektu https://internetaptieka.lv/lv/pret-strijam-un-retam/bio-oil-adas-kopsanas-lidzeklis-pret-strijam-un-retam-60-ml

Neesmu gluži no tiem, kas tikai par Eko produktiem, pērku arī ķīmiju un to apzinos. Tik Bio-Oil gadījumā es neapzinājos, ka pērku mēslu un man principā nepatīk, ka mani čakarē (t) Tad jau bez maz vai labāk būtu pirkusi Johnsons. Nu, un protams, vēl labāk jau minētās dabīgās eļļas :-)

Gan jau velns nav tik melns kā mālē, bet, ja būtu iedziļinājusies sastāvā iepriekš, padomātu 2x vai man tādu eļļu vajag.
02.05.2016 12:56 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Lietoju abas.Bi-oil cenšos izlietot.Zināju,ka nav labs sastāvs jau pirms tam,tāpēc brīnījos kādēļ cilvēki tik traki uz to eļļu.Nemelošu,ka rezultātu es uz savas ādas redzu,lai arī kādi mēsli tur nav iekšā.Izlietošu šo un tad sapirkšu dabīgās eļļas un mēģināšu lāzeru.
02.05.2016 13:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits