Vai jums ir kaut ko uzdāvinājis?

 
Reitings 362
Reģ: 06.03.2016
Sveikas!

Jums draugs ir kaut ko uzdāvinājis kā pateicību par bērna piedzimšanu? Ja jā, tad ko tieši?
Būtu interesanti padalīties! :-)
Paldies!
30.04.2016 17:22 |
 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Tūlīt pat! :-P

Nepievil nu dāmu.
03.05.2016 02:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tāpēc Tev tā attieksme pret to visu ir tāda, kāda ir. Mūsdienās viss ir daudz savādāk. Vairs nav tā, ka vīrietis mājās uz dīvāniņa teļļukā skatās un gaida, kad būs sievietei un bērnam
Kludies, te loti daudzam ka lasam tada pati attieksme ka man.


un ja tos dzemdibu nama arstus, konkreti to vienu kas nelaida ilgi ara velak nozmiegt gribeju. Turet aresta tii ilgi ka nevienu citu, un....jega nav. Tapat velak knapi atkacaja sliminca asara ielaa.
03.05.2016 02:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
an vienam pazinam smagas dzemdiba spirma sieva jauniba nomira un berns. Pirmo gadu esot lpoti sapejis.[pec tam satika otro sievu, skaistas kazas, tris berni un laimigi joprojam, puspsauali izcelojusi. uz kapie pat reizi dazos gados aiziet.
03.05.2016 01:15 |
sadu stastu dzive ir loti daudz. To der atcereties.
03.05.2016 02:10 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
sadu stastu dzive ir loti daudz. To der atcereties

Par kapiem uztaisi atsevišķu diskusiju, ja gribi ar mani padiskutēt par to, kāpēc es neko baisu neredzu tā vīrieša un citu daudzajos gadījumos. Te piesārņot visu vēl ar šo tēmu nebūtu īsti pareizi.
03.05.2016 02:22 |
 
Reitings 346
Reģ: 25.04.2016
Vakardiena- Diemzel soreiz naksies pievilt :-P
03.05.2016 02:35 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Ja Kubietes identitāte nebūtu bijusi šeit publicēta, es laikam neticētu, ka tas ir īsts cilvēks :-D
03.05.2016 08:47 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Bet to, kā ir 3 nedēļas murgā slimnīcā, es arī izbaudīju - no dienas, kad aizveda, līdz dienai, kad izlaida - 24 dienas

+++
50 dienas un to kā tas ir sapratīs cilvēks kurš pats to piedzīvojis, no malas cilvēks pat nevar iedomaties ko tas nozīmē.

skaidrs, ka viena te to uztvers kā mērīšanos kam smagāk gāja (Mēs arī bez mērīšanās varam nojaust, kam obligāti bija smagāk, jo savādāk jau būt nemaz nedrīkst)

+++

Manis pēc viņš varēja atnākt pat bez puķēm. Man tika daudz vairāk par kaut kādiem grabulīšiem.
+++

Mūsdienās viss ir daudz savādāk. Vairs nav tā, ka vīrietis mājās uz dīvāniņa teļļukā skatās un gaida, kad būs sievietei un bērnam pakaļ jābrauc. Tagad vīrieši vairāk iesaistās - gan grūtniecības laikā uz pārbaudēm iet līdzi, gan slimnīcā uz vietas sēž, nemaz nerunājot par tiem, kas dzemdībās klāt ir, līdz ar to vīrietim tomēr ir lielāks pārdzīvojums par visu.

+++ es principā varētu parkopēt visu ko saka Alexxa, piekrītu!
03.05.2016 09:36 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Par to kura vietā labāk būt ja ir krīzes situāija, kā Alexxas minētajā gadījumā ka pati ir reanimācijā un bērns intensīvajā. Jā, mātei ir sāpes, viņa tiek fiziski nomocīta, bet tajā pašā laikā ja pēc tam ir bezsamaņā tad uz mirkli vismaz ir miers, bet vīrs viss drīāk sēž nagu nograuzis, sirmus matus ieguvis jo viņš zina visu kopstātu ko jaunā māte nezina. Gribi vai negribi, pietiekami ilgi sēžot tā un gaidot beigās jau sāksi bēres plānot galvā.
Es labāk būtu mātes vietā, lai cik fiziskai sāpīgi nebūtu tomēr tur nu ir divas versijas, izdzīvosi vai mirsi, ja izdzīvosi tad viss labi ja protams arī ar bērnu viss būs labi, ja mirsi, tad nu tu vienkārši būsi mirusi,tu vairs neko nejutīsi un viss.
Vīrietim nedod dievs vienā vakarā būtu jāzaudē gadiem lolotā un mīlētā sieva un viņu kopējais bērns, vot tas pēc tam cilvēku ne var tik novest sērās uz gadu, bet gan uz mūžu. Ja vel bērns izdzīvo tad atkopšanās prātā ir lielāka jo ienāk ainā nepieciešamība rūpēties par mazuli kuru mana nevar nolikt, tas tad arī palīdz atkopties un dzīvot tālāk.

Būt vīrieša vietā būs vieglāk ja viss beigsies labi, ja nē, tad arī vīrieša vietā esot nebūs vieglāk, jo tās būs sāpes kuras ārsti nevarēs sadakterēt.
03.05.2016 09:54 |
 
Reitings 123
Reģ: 24.09.2013
Orhideju podiņā- tā tagad zied uz palodzes skaisti:) Bet dāvanas neprasīju, teicu, ka labākā dāvana būs viņa klātbūtne dzemdībās- un to arī saņēmu:)
03.05.2016 11:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, ir jocīgi spriest un salīdzināt, kādas dzīvības briesmas skaitās foršāk cilvēkam piedzīvot.. :-/
03.05.2016 11:12 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Nekad neesmu par šo domājusi, jo bērni joprojām nav ne tuvos, ne arī tālos plānos. Skaidrs, ka sieviete ir pelnijusi īpašu attieksmi. Tas ir varoņdarbs to bērnu 9 mēnešus iznēsāt un tad sāpēs, ar savu dzīvību riskējot, to piedzemdēt. Vīram jau ir dāvana no sievietes - tas ir tas bērns, ko viņa viņam ir dzemdējusi. Ja man atnestu tikai ziedus, es droši vien uzmestu lūpu, jo tos mēdzu saņemt vispār bez nekāda īpaša iemesla. Nevajag jau briljantus, zeltu, kaklarotas un tamlīdzīgi, šīs lietas es vienkārši augstu nevērtēju, dimanti ir tikai spīdīgi akmentiņi un zelts tikai spīdīgs bleķa gabals, manās acīs tam nav nekādas vērtības. Vīrietim būtu jāzin, kas patiks tieši man.
03.05.2016 11:32 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Harmony

Kāpēc bērns ir dāvana tikai vīrietim? Man jau liekas ka visi pasaules dārgumi nebūs labāki kā sievietei tā dāvana kas ieradusies pasaulē guļ pirmās dzīves minūtes uz vēdera un pēc tam viss pārējais. Bērns ir dāvana pats par sevi abiem vecākiem.
03.05.2016 11:35 |
 
Reitings 119
Reģ: 01.05.2016
harmony..

izņem to plušķi no profila bildes, cik tev var teikt. ? tev nav kauna likt badā mērdēta jaukteņa bildes profilā ?!@
03.05.2016 11:36 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Bet virietis tad nav pelnijis saja skaistaka notikuma kadu ipasu davanu?? Ja davina,tad davina abi viens otram. Es domaju ka sapratiga sieviete pati sirdi justos nozelojami un pretigi,kad virietis atnes ziedu puski un sokoladi bet sievietei nav ko celt galda

Smieklīgākais komentārs šajā diskusijā! :-D Tagad zināšu, kad sāksies kontrakcijas, iešu uz veikalu dāvanas meklēt savam vīrietim. Un kad dzemdības būs galā, nomocījusies iešu rakāties pa koferi un pasniegšu viņam dāvanu, teikšu: "Paldies, ka neaizbēgi, Tev noteikti bija smagi!" :-D
Bet ja nopietni, tad teikt, ka vīrietim nav nekādu pārdzīvojumu, nav īsti godīgi. Es, protams, priecātos saņemt ziedus! (l)
04.05.2016 00:04 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tagad zināšu, kad sāksies kontrakcijas, iešu uz veikalu dāvanas meklēt savam vīrietim

Ja Elmuks ir Tavs vīrietis, pērc dāvanu laicīgi. :D
Kad sāksies kontrakcijas, nekur Tu neaiziesi.
04.05.2016 01:00 |
 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
Es noteikti gribētu, lai man uzdāvina dārgu rotu. Laikam tāpēc, ka tētis manai mammai dāvināja divus skaistus, greznus, zelta gredzenus pēc dzemdībām (vienu par katru meitu). Mammai vēljoprojām tie gredzeni ir. No bērnības, kad vilka man stāstīja, "šo tētītis uzdavīnāja kad Tevi/māsu piedzemdēju". Tāpat arī mamma ir nolēmusi, ka šie gredzeni mums katrai būs mantojumā. Lai arī šie gredzeni tagad noteikti daudz vairāk vērti (tad zelts nebija tik dārgs kā tagad), mūsu ģimenē viņi ir priceless - sentimentāla vērtība milzīga un cenu uzlikt nevar, pat ja būtu sudrabs vai cits materiāls.

Man tā liekas skaista piemiņa par bērna dzimšanu, ne tik daudz kā obligāti nepieciešama "pateicība", kam nākotnē būs milzīga sentimentāla vērtība. Pie tam, ja ir meita(s) tad būs skaists mantojums.
06.05.2016 01:49 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
kad virietis atnes ziedu puski un sokoladi bet sievietei nav ko celt galda

Tagad zināšu, kad sāksies kontrakcijas, iešu uz veikalu dāvanas meklēt savam vīrietim.


Man "nav ko celt galdā" šādā kontekstā - vecis atnāk ar puķem, sievietei nav ko "celt galdā" - asociējas ar 8. martu padomijā, kad viegli iereibui kolēģi atkuļas ar apvītušām neļķēm, un "galdā celt" vajag šņabi. Ja ne, nu, tad nav labi svētki.

Tā ka, vienkārši laikus jāiepako pudele dzemdību somā, un būs labu labā "dāvana" "vīrietim"!
06.05.2016 08:30 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015

Man "nav ko celt galdā" šādā kontekstā - vecis atnāk ar puķem, sievietei nav ko "celt galdā" - asociējas ar 8. martu padomijā, kad viegli iereibui kolēģi atkuļas ar apvītušām neļķēm, un "galdā celt" vajag šņabi. Ja ne, nu, tad nav labi svētki.


:-D:-D:-D
+++
06.05.2016 16:01 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Pēc Elmo loģikas sanāk, ka par to, ka vīrietis nav pametis savu sievu un bērnu un vēl pie tam tā pārpūlējies, ka atnācis uz slimnīcu ar puķēm un šokolādi, sievietei kā minimums uzreiz pēc dzemdībām jāceļ galdā tikko ceptas kotletes un jābūt gatavai sniegt arī minetu, jo vīrietis nabadziņš tak tā pārpūlējies, turklāt vēl iespējams, ka sieviete grūtniecības pēdējo laiku nav spējusi strādāt algotu darbu un vīrieti uzturēt, kas vispār nav pieņemams. Citādāk-nekauņa tāda, tikai piedzemdējusi, bet pat dāvanu vīrietim nav sagādājusi, neprotas kaunu un manieres vispār! :-D
06.05.2016 16:29 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
jābūt gatavai sniegt arī minetu, jo vīrietis nabadziņš tak tā pārpūlējies, turklāt vēl iespējams, ka sieviete grūtniecības pēdējo laiku nav spējusi strādāt algotu darbu un vīrieti uzturēt, kas vispār nav pieņemams.

Tā smējos :-D:-D
06.05.2016 16:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits