Vai jums ir kaut ko uzdāvinājis?

 
Reitings 362
Reģ: 06.03.2016
Sveikas!

Jums draugs ir kaut ko uzdāvinājis kā pateicību par bērna piedzimšanu? Ja jā, tad ko tieši?
Būtu interesanti padalīties! :-)
Paldies!
30.04.2016 17:22 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Nu, neuztraucies, Elmuk! Te arī apgrozās tādas, kuras tevi arī palutinās grūtniecības laikā un pēc tam vēl jo vairāk un tīrāk mazgās tavas zeķes par to, ka neesi aizbēdzis! :-D:-D:-D
03.05.2016 00:36 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un ja man berbi nav pirmais , nav septitais bet vienigais lielais pasaules brinums. Miesa no manas miesas, asinis no manam asinim. Mana vedera nesatas, manis dzemdetas. Tevs vareja but ari cits, bet mani berni butu vienmer mani! To saprot tikai sieviete! Nav tas viriesiem lemts. Tikai sunul , vinul i vsjoo...
03.05.2016 00:37 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
cormeum visu pateica savā pēdējā komentārā :) īsi, skaisti un kodolīgi.
03.05.2016 00:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu, neuztraucies, Elmuk! Te arī apgrozās tādas, kuras tevi arī palutinās grūtniecības laikā un pēc tam vēl jo vairāk un tīrāk mazgās tavas zeķes par to, ka neesi aizbēdzis!
vai ne:-D vel nabadzinu apdabvinas, joi dzemdetaja nav nekad ipass, bet vot tevs kas piecelas nakti lai mainitu pamperu IR VARONIS PASAULES!!!!!!!!!!!!
03.05.2016 00:38 |
 
Reitings 346
Reģ: 25.04.2016
Bet virietis tad nav pelnijis saja skaistaka notikuma kadu ipasu davanu?? Ja davina,tad davina abi viens otram. Es domaju ka sapratiga sieviete pati sirdi justos nozelojami un pretigi,kad virietis atnes ziedu puski un sokoladi bet sievietei nav ko celt galda... :-/
03.05.2016 00:45 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
viens kaut kāds komentārs man uzsita asini. Slinkums meklēt, jāiet gulēt.
Vienkārši neciešu sievietes, kuras paklājas vīriešiem kā mazi tepiķīši un uzskata, ka nekas no tā ko viņas dara nav ievērības cienīgs un tam tā ir jābūt.

Gan jau manējais. Par to, ka dzemdēt nav nekas unikāls, ko var tikai viena sieviete. Tas gan nekādā veidā nenozīmē, ka nekas no tā, ko es daru, nav ievērības cienīgs. Bērnu es pati gribēju un tas arī ir atalgojums tam, ko darīju. Turklāt, te jau minēja, ka tēvam arī tas nav viegli - viņam viss tas pasākums dod pa nerviem. Savējo vispār neapskaužu - es reanimācijā, bērns intensīvajā un sēdi nu diennakti un zīlē ar ko tas viss beigsies. Neesmu pārliecināta, ka gribētu būt viņa vietā tajā dienā.
03.05.2016 00:49 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Bet virietis tad nav pelnijis saja skaistaka notikuma kadu ipasu davanu?? Ja davina,tad davina abi viens otram. Es domaju ka sapratiga sieviete pati sirdi justos nozelojami un pretigi,kad virietis atnes ziedu puski un sokoladi bet sievietei nav ko celt galda...

Izklausās, ka tava sieva dzemdēs no kaimiņa! :-D:-D:-D
03.05.2016 00:52 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tiesi virietis ir pelnijis ka vinu daudz vairak lutina ja visu dzemdibu laiku ir palidzejis un nav aizbedzis prom ka tas musdienas nenormali biezi notiek.

Kā tad! Viņš neko vairāk, kā es nav izdarījis. Par ko viņam vairāk? Tikai tāpēc, ka neaizbēga? Tādam labāk mukt jau iedomājoties, ka sieviete var stāvoklī palikt.
03.05.2016 00:53 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man gan mani berni IR UNIKALI, un mans dzemdibas ari bija UNIKALAS. tiesi tik vienkarsi. Un jaman ar smagi gaja, es negribetu but SAVA VIETA taja vakara, labak mazliuet pardzovot tur ara....
03.05.2016 00:53 |
 
Reitings 346
Reģ: 25.04.2016
Alexxa- Es te to tā ar humoru uzrakstiju bet tu pati noteikti zini cil biezi musdienas notiek ta ka ja sieviete negaiditi paliek stavokli, vecis vinu pametis un atradis citu jo negribes ne sikp ne nemties ap vinu. Nenormali daudz tadu gadijumu ir, skumji bet fakts.
03.05.2016 00:55 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Protams, ja tā padomā, tad vīrietim arī nav nemaz tik viegli. Grūti, kad kādam, kuru tu mīli ir grūti. Bet, nu, sievietei tāpat nav izvēles. Bērnus gribi - dzemdē. Tagad, kad pašai jau ir bērns, tad to sajūtu, kad viss ir beidzies un tas mazais kunkulītis "kūņājas" tev uz vēdera - nekad ne pret ko nemainītu. Tā kā nebūtu vietā teikt, ka forši būtu, ja vīrietis dzemdētu, bet es varētu uzgaidāmajā telpā pastresot.
Alexxa, ja nav noslēpums/slinkums rakstīt, kas jums tur notikās?
03.05.2016 00:59 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Alexxa, ja nav noslēpums/slinkums rakstīt, kas jums tur notikās?

Ja gribi, varu privāti uzrakstīt, publiski nerakstīšu.
03.05.2016 01:02 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Alexxa, neiesaistoties diskusijā, man vnk gribējās atbildēt tā tīri teorētiski, ka es gan labprāt būtu tava vīrieša vietā. Tu reanimācijā, bērns intensīvajā... Lai nu kā, vīrietim tomēr bija vieglāk tajā brīdī - viņš bija spēka pilns un pie labas veselības, bija rīcībspējīgs. Nav nekā briesmīgāka, kad bērns nevesels un pašai arī neklājas labi ar veselību - esi dubultbezspēcīga.
03.05.2016 01:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vispar gadiem ejot pierod, bet tomer ik pa laika skatoties uz pieaugusu sievieti kas ir mans berns, kas man bija vedera...man tas vienmer bus kas UNIKALS, dabas brinums, un es burve! Tada kas pelnijusi labako. No maza kunkula kas ir punci , ko es iznesaju izxaug kas tik briniskigs. pareizi milosi tevi un viri saka... nevis draugi vai piueguletaji kam berbi gadijas..bet milosi viri un tevi kas sieva par bernu ir pelnijuysi visus opasaules briljantus, bet vidsn varot pasniegt tikai so nieka zelta piem a]gredzenu, Tda sez naktim ar mazo, mazga ar rokam berna autinus, ja ta kadreiz milosi tevi daRIJA...pamperu nebija.(l)
03.05.2016 01:06 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
neiesaistoties diskusijā, man vnk gribējās atbildēt tā tīri teorētiski, ka es gan labprāt būtu tava vīrieša vietā. Tu reanimācijā, bērns intensīvajā... Lai nu kā, vīrietim tomēr bija vieglāk tajā brīdī - viņš bija spēka pilns un pie labas veselības, bija rīcībspējīgs. Nav nekā briesmīgāka, kad bērns nevesels un pašai arī neklājas labi ar veselību - esi dubultbezspēcīga. ja es to pasu padomaju. Jo ari miru dzemdibas...un vel 12 dienas pec tam aizdeva uz reanimaciju kur slimnica pabiju 3 nedelas. A kas vecim pardzivo bet vesels, paedis,....dzivs , nekas nesap..
03.05.2016 01:08 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Lai nu kā, vīrietim tomēr bija vieglāk tajā brīdī - viņš bija spēka pilns un pie labas veselības, bija rīcībspējīgs. Nav nekā briesmīgāka, kad bērns nevesels un pašai arī neklājas labi ar veselību - esi dubultbezspēcīga.

Fiziski noteikti bija vieglāk, bet to, kādas varēja būt viņa emocijas, kad māsiņa viņu pasauca tajā reanimācijas palātā, lai patur mani uz rokām, kamēr viņa asiņainos palagus samainīs, un viņš nezināja, vai tā nav pēdējā reize, kad viņš mani redz dzīvu, es varu tikai mēģināt iedomāties. Un vēl bērns intensīvajā, par kuru, tāpat, kā par mani nav skaidrs nekas. Kaut ko darīt, lai uzlabotu situāciju, arī nekādu iespēju. Ko dod fiziska veselība un rīcībspēja, ja reāli nav iespējas neko darīt? Sēdi, skaties pulkstenī un ceri uz labāko.. Nevienam nenovēlu.
03.05.2016 01:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Fiziski noteikti bija vieglāk, bet to, kādas varēja būt viņa emocijas, kad māsiņa viņu pasauca tajā reanimācijas palātā, l
man ar dvini bija intensivaja, es pusdziva , viss sap, paiet nevareju ilgi...manas emocijas ar BIJA TAAAADAS...ko vesels viorietis kam nekas nesap neizjutis nekad!
03.05.2016 01:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es jau nesaku, ka situācija forša. Vnk, ja man būtu jāizvēlās, piem., gulēt pašai bezspēkā, ar vienu kāju zārkā un zināt, ka mans bērns ir tikpat tuvu nāvei (vai tuvāk); vai būt vīrieša vietā - es izvēlētos otro variantu.
03.05.2016 01:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man vienam pazinam smagas dzemdiba spirma sieva jauniba nomira un berns. Pirmo gadu esot lpoti sapejis.[pec tam satika otro sievu, skaistas kazas, tris berni un laimigi joprojam, puspsauali izcelojusi. uz kapie pat reizi dazos gados aiziet.
03.05.2016 01:15 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
gulēt pašai bezspēkā, ar vienu kāju zārkā un zināt, ka mans bērns ir tikpat tuvu nāvei (vai tuvāk); vai būt vīrieša vietā - es izvēlētos otro variantu.

Emocionālā ziņā mans variants bija vieglāks - es biju bezsamaņā un nezināju, ka bērns ir intensīvajā.

man ar dvini bija intensivaja, es pusdziva , viss sap, paiet nevareju ilgi...manas emocijas ar BIJA TAAAADAS...ko vesels viorietis kam nekas nesap neizjutis nekad!

Abiem vienādas emocijas nebūs nekad. Bet teikt, ka viņa emocijas nav vērtējamas kā tāds pats pārdzīvojums, kā Tavs, nav godīgi.
Bet to, kā ir 3 nedēļas murgā slimnīcā, es arī izbaudīju - no dienas, kad aizveda, līdz dienai, kad izlaida - 24 dienas.
03.05.2016 01:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits