Vai jums ir kaut ko uzdāvinājis?

 
Reitings 362
Reģ: 06.03.2016
Sveikas!

Jums draugs ir kaut ko uzdāvinājis kā pateicību par bērna piedzimšanu? Ja jā, tad ko tieši?
Būtu interesanti padalīties! :-)
Paldies!
30.04.2016 17:22 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Es nekad nevienam nenorādītu ko un kad man dāvināt! Nemaz nesapratu, ka šajā diskusijā runa ir par kaut ko tādu.
Bet, nu, ir arī tādi ne visai attapīgi vīrieši, kuri tieši priecājas, ja sieviete pasaka ko un kad grib saņemt, lai pašam galva nebūtu lieki jālauza.
03.05.2016 00:02 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Es nesaku, ka visiem tagad jādāvina šausmīgākās dāvanas. Arī puķes vai kartiņa, vai vienkārši no sirds pateikti/uzrakstīti vārdi ir tikpat forši un mīļi!


Ā, nu ok... Vienkārši no tava teksta par bezdarbniekiem un dīkdieņiem, kuri uzdāvina kaut kādu lakstu, man radās iespaids, ka puķes tev neliekas gana forši un mīļi... :-P

Par kompensāciju minēju tāpēc, ka diskusijā daudzas par iemeslu dāvanai minēja tieši sievietes ciešanas, nevis to, ka mazuļa piedzimšana būtu īpašs brīdis.

Man arī pēc dzemdībām vīrs teica, ka esmu izdarījusi varoņdarbu. Bet, ja viņš to neapstiprina ar kādu materiālu lietu, tad tas neskaitās? Tad jau sanāk, ka tā novērtēšana tomēr slēpjas materiālajās lietās, un tās kam tika rožu pušķis, ir mazāk novērtētas nekā tās, kam zelta ķēdīte?
03.05.2016 00:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tad jau sanāk, ka tā novērtēšana tomēr slēpjas materiālajās lietās, un[/quote ne sirdslietas ir butisdkakas, tacu...ari materialas ir loti svarigas. Jo ja vecis skops , tam zel naudu savai soevoetei nu mesls ytads ir un viss. Dzive viss maksa naudu! A;ga ari ir musu darba novertejums, dzivoklis maksa, pamp[eri bebim maksa, maize, bez naudas tu esi bomzis. Kapec ex PSRS valatis milet naudu skaitas slikti? :-O
03.05.2016 00:15 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Dusma ir uz letam latvietem.

Ja vērtību sistēma kā žagatai, tad arī šķiet, ka visas ir lētas un vienkārši tur bikses pie sāniem.
03.05.2016 00:19 |
 
Reitings 346
Reģ: 25.04.2016
Atkal tu murgo un runā pilnīgu sviestu :-D iemācies vismaz rakstīt.
03.05.2016 00:19 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nepārsteidz jau tas, ka ir vīrieši, kas tās zelta ķēdes nedāvina, bet gan šāda sieviešu attieksme - kāpēc viņam jādāvina rotaslietas??.. labāk būtu pircis pamperus..
It kā mazāk praktiska dāvana būtu kaut kas nosodošs.. :)
03.05.2016 00:20 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Un kā ar to, ka vīrietis pārdzīvo, kamēr sieva dzemdībās, it īpaši, ja ārpus palātas? Viņš jau nezina, vai abi būs dzīvi vai nē. Vienā dienā var pazaudēt abus, protams, tā notiek ļoti reti, bet visādi var gadīties. Tas jau arī neskaitās, jo tikai sieviete cieš. Vīrietim par šiem pārdzīvojumiem nepienākas, kāda dāvana par to, ka viss labi beidzās un visi ir laimīgi jaunajā ģimenē? :D

Ok, es jau te izeju uz provokācijām, bet nu tā tas ir. Kopumā liekas, ka vidējā sieviete tikai pieprasa un ņem, nevis dod. Skumji, daudzām interesē tikai zelti un mk somas. :D
03.05.2016 00:20 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Vienkārši no tava teksta par bezdarbniekiem un dīkdieņiem, kuri uzdāvina kaut kādu lakstu, man radās iespaids, ka puķes tev neliekas gana forši un mīļi

Es par tiem lakstiem un 3 darbiem ierakstīju, jo viens kaut kāds komentārs man uzsita asini. Slinkums meklēt, jāiet gulēt.
Vienkārši neciešu sievietes, kuras paklājas vīriešiem kā mazi tepiķīši un uzskata, ka nekas no tā ko viņas dara nav ievērības cienīgs un tam tā ir jābūt.
Kā jau teicu - puķes mēdz atnest arī ikdienā un, acīmredzot, viņam šis notikums likās kas īpašāks par parastu dienu, kad atnest man puķes.
Un tās kam rožu pušķi nav ikdiena (man protams arī nav :D ) protams jutīsies novērtētas ar to pašu rožu pušķi.
Es taču neapgalvoju, ka trūcīgam daudzbērnu ģimenes tēvam sievai uz slimnīcu tagad obligāti jānes zelta auskari.
Bet, ja turīgs vīrietis neuzskata par vajadzīgu kaut rožu pušķi atnest, tad es labāk neizteikšos, savādāk kāds atkal pie vārdiem un materiālām lietām sāks piesieties. :D
03.05.2016 00:20 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Rīdziniece, kāds tam sakars ar to, ko es rakstīju? Bet nu labi, tu jau esi īpašs gadījums, gaidīt, ka tu uztversi kāda cita cilvēka domu ir tas pats, kas gaidīt, ka suns sāks runāt :-D
03.05.2016 00:20 |
 
Reitings 346
Reģ: 25.04.2016
Undiya- kapēc tu pieminot turīgi uzreiz piemini rožu PUŠKI? Kipa ja turīgs uzdavinatu vienu skaistu roziti bet no sirds vins tikunta skaititos skops jo ja dāvina tad obligati veselu PUSKI pec tavas logikas?!
03.05.2016 00:23 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Jus svetkos kad perkat virietim davanu , perkat tak labako, edienu ar garsigako gatavojat, velu sev smuku perkat ar domu ka patiks vinam, un neko ja mil otru nebutu zel. Berni nedzimst katru gadu visu dzivi, un tas ir varondarbs un brinums ko spej paveikt SIEVIETE. Kapec vinai nepateikt paldie sar ziefiem un kadu rotas lietu piemeram vai ko citu ka svinai patik.
03.05.2016 00:23 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es par tiem lakstiem un 3 darbiem ierakstīju, jo viens kaut kāds komentārs man uzsita asini. Slinkums meklēt, jāiet gulēt.
Vienkārši neciešu sievietes, kuras paklājas vīriešiem kā mazi tepiķīši un uzskata, ka nekas no tā ko viņas dara nav ievērības cienīgs un tam tā ir jābūt.
Kā jau teicu - puķes mēdz atnest arī ikdienā un, acīmredzot, viņam šis notikums likās kas īpašāks par parastu dienu, kad atnest man puķes.
:-D vai ne
03.05.2016 00:25 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Nu, ar tevi, Elmuk, es vispār diskusijās neiesaistīšos! Tad kad būsi bijis sievietei klāt visā dzemdību procesā un izjutis to spriedzi un satraukumu uz savas ādas, tad arī varbūt nolaidīšos līdz taviem zemumiem un padiskutēšu! (l)|-)|-)|-)
03.05.2016 00:28 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Man arī pēc dzemdībām vīrs teica, ka esmu izdarījusi varoņdarbu. Bet, ja viņš to neapstiprina ar kādu materiālu lietu, tad tas neskaitās? Tad jau sanāk, ka tā novērtēšana tomēr slēpjas materiālajās lietās, un tās kam tika rožu pušķis, ir mazāk novērtētas nekā tās, kam zelta ķēdīte?

To par varoņdarbu es pieminēju savādākā kontekstā, ne tāpēc, ka to vajadzētu kaut kā vēl apstiprināt, bet tāpēc, ka ir gana daudz sievietes un vīrieši, kas neuzskata, ka grūtniecība un dzemdības ir kas pašsaprotams :) Un tālāk jau - kāda gribēs, ka pēc varoņdarba viņa tiek kaut kā vēl īpaši palutināta no vīrieša puses. Nu kas tur slikts? Neviena nebūs vairāk vai mazāk novērtēta, bet uzsvars jau tiek likts uz to, ka sievietes var atļauties to, ka vīrietis viņas palutina. Arī pēc dzemdībām.
03.05.2016 00:28 |
 
Reitings 346
Reģ: 25.04.2016
Unidya- Nē,atbildi. Es gribu saprast tavu domu gajienu.
03.05.2016 00:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Turklāt ne jau obligāti dzemdību sāpes un mokas ir iemesls apdāvināšanai.. bet gan tas skaistais notikums, ka.. lūk.. šī burvīgā sieviete dāvājusi bērniņu, ir dzimtas turpinātājs, nākamā paaudze.. :)
03.05.2016 00:31 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Tad kad būsi bijis sievietei klāt visā dzemdību procesā un izjutis to spriedzi un satraukumu uz savas ādas, tad arī varbūt nolaidīšos līdz taviem zemumiem un padiskutēšu!

Ko man tev atbildēt?
Tev taču dzemdību process nešķiet nekas īpašs un neuzskati, ka vīrietim vispār būtu jāatbalsta kaut kā sava sieviete. Kur, nu, vēl tev ieskaidrot, ka sieviete pēc būtības būtu pelnījusi ko īpašāku.
Uz tavu glupo piemēru atbildēšu tā: ja miljonārs puķes nedāvina vispār, tad tā rozīte arī būs tīri ok!
03.05.2016 00:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un tālāk jau - kāda gribēs, ka pēc varoņdarba viņa tiek kaut kā vēl īpaši palutināta no vīrieša puses. Nu kas tur slikts? Neviena nebūs vairāk vai mazāk novērtēta, bet uzsvars jau tiek likts uz to, ka sievietes var atļauties to, ka vīrietis viņas palutina. Arī pēc dzemdībām.



un sieviete ir ipasa ar to ka iznesa, dzemde. tas ir brinums ka tava punci aug, spardas , piedzimt un izaug cilveks. To var ta isti saprast tikai sieviete MATE! Par toi ir jasaka liels paldies. Dazas vispar aborte un pasuta veci tris majas talak, jo zixn ka nespes uzturet gimeni.
03.05.2016 00:33 |
 
Reitings 346
Reģ: 25.04.2016
mistaltee_- Bet virietis nav pelnijis ka vinu palutina? Ar ko sieviete butu ipasaka?? Tiesi virietis ir pelnijis ka vinu daudz vairak lutina ja visu dzemdibu laiku ir palidzejis un nav aizbedzis prom ka tas musdienas nenormali biezi notiek.
03.05.2016 00:33 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
mistaltee_- Bet virietis nav pelnijis ka vinu palutina? Ar ko sieviete butu ipasaka?? Tiesi virietis ir pelnijis ka vinu daudz vairak lutina ja visu dzemdibu laiku ir palidzejis un nav aizbedzis prom ka tas musdienas nenormali biezi notiek.


Tāds cirks!!! :-D:-D:-D
03.05.2016 00:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits