Vai jums ir kaut ko uzdāvinājis?

 
Reitings 362
Reģ: 06.03.2016
Sveikas!

Jums draugs ir kaut ko uzdāvinājis kā pateicību par bērna piedzimšanu? Ja jā, tad ko tieši?
Būtu interesanti padalīties! :-)
Paldies!
30.04.2016 17:22 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Rīdziniece, nu traki liela tev tā sāpe, labi, ka tās latviešu meitenes tādas tiklas, čadīgas un nemaz ne slinkas mums :-P
02.05.2016 23:28 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Rīdziniece Vispār ja tā ņem, tad nevajadzētu attiecībās būt prasības, bet gan saustarpējai sadarbošanās spējai, ja tāda nav, tad arī nekas labs neiznāks un labuma no tā nebūs nevienam.
02.05.2016 23:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu ir tak pamatlietas ka ir obligatas. Nu kam vecis kas nenes mamutu, nesveic svetjos, berna dzimsanu neuzskata par ko tik iapsu lai apsveiktu savu sievieti? Jega no tada? Ta sardele viena???????? Sperma? Tada labuma ir pilna pasaule, nav sudigakais variants jaker ciet , daza vel strada un uztur...vispar arprac.:-D
02.05.2016 23:34 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Rīdziniece Vīrieša pienākums nav izpatikt katrai sievas iegribai ja tas iet pretstatā ar viņa uzskatiem. Nav runa par pienākumiem, tas ir pats par sevi, bet lūk sieviņa sagribēja somiņu tad jāskrien un jāpērk, sieviņa sagribēja zeltu, tad jāskrien un jāpērk. Nē, ja vīrietis pats grib apdāvināt sieviņu tad jā, lai pērk ko vien sirds kārojas, bet uzspiest savas iegribas ir nepareizi lai iegūtu vel vienu zelta gabaliņu rotu lādītē.
02.05.2016 23:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nav iegribu, nav ari miljoniem un kaudzem. Ir pamatlietas, nepatik dali spermu citai un ta daris visu ko gribi un vel uztures tevi vecit.:-P
02.05.2016 23:41 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Nu cik tad reāli ir tādu, kas pieprasa kaut ko?! Izlasīja vienu komentāru pa visu tēmu un tagad cepiens :D Man gribās ticēt, ka vīrieši tomēr paši protas aiznest vismaz ziedus :)
02.05.2016 23:41 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man šķiet, ka daļa sieviešu nav pieradušas būt lutinātas, kā arī neprot īsti tam ļauties :)
Tiek uzreiz akcentēts pašaizliedzīgums utt. :)
02.05.2016 23:41 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Cita parlaimiga par faktu ka spermu vispar no kada sanemusi, un tagad iapsjnieks jalutina un janotur.

Skatoties uz dažām grūtniecēm, man šķiet, ka balvu ir pelnījuši tie vīrieši, kas viņas pacieš. Arvien vairāk sarodas tādas grūtnieces, kam visas grūtniecības bēdas piemetas tiklīdz ierauga divas strīpiņas testā. No tā brīža vīrietis kļūst par vergu, kuram nabadzītei ir viss jāpienes, viss jādara viņas vietā, jāpacieš visi skandāli, pat par jebkuru sīkumu, kas princesei nav iepaticies (Turklāt, nevis tāpēc, ka tiešām būtu slikti un grūti, bet tāpēc, ka kāpēc gan neizmantot situāciju? Es esmu stāvoklī, viņam tagad man jāiztop, kā var). Tas Spermas donors ar vergošanu visu to mēnešu garumā jau sen savu "dāvināto" bērnu ir atstrādājis.
02.05.2016 23:43 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man šķiet, ka daļa sieviešu nav pieradušas būt lutinātas, kā arī neprot īsti tam ļauties
Tiek uzreiz akcentēts pašaizliedzīgums utt.
02.05.2016 23
tiesi ta!

Un nemak izdarit ta lai lutina, un voiriesi to dara ari ja nepieprasa. Sieviete ir taskaklas kas groza to galvu. Bet ja virietis skops auns, kaoec no tada jadzemde? Te ziedus pat uzvera ka ko pavisam ipasu, lai gan man sada gadijuma tas liekas NORMA....
02.05.2016 23:45 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Pietam, man pat kā sievietei, ja kaut kādu iemeslu dēļ ietu uz slimnīcu pie jaunās māmiņas, gribētos aiznest kaut vai ziedus, klāt vēl kādu mazu dāvaniņu tieši viņai.

Man šķiet, ka daļa sieviešu nav pieradušas būt lutinātas, kā arī neprot īsti tam ļauties

+++
Pietam, palasiet to diskusiju par vīriešu piedalīšanos dzemdības. Tur diez gan daudzas uzsvēra to, ka vīrietis tagad uztver viņas kā varones, ka izdarījušas varoņdarbu utt. Un var redzēt, ka pati sieviete arī ar to lepojas, ka to ir paveikusi. Vai tas ir kas slikts? Manā uztverē - ne grūtniecība, ne dzemdības nav tik pašsaprotama lieta, kas notiek ar jebkuru. Un kāpēc lai jaunā māmiņa neļautos tam, ja tiek palutināta :)
02.05.2016 23:46 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Alexxa +
02.05.2016 23:46 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man gribās ticēt, ka vīrieši tomēr paši protas aiznest vismaz ziedus

Tādas pieprasītājas te bija vairākas un ārpus šejienes to arī arvien biežāk dzird. Pienākas un viss. Un ne jau ziedi, ziedi pat netiek īsti pieskaitīti, bez tiem jaunais tēvs var nerādīties. Man gan šķiet, ka ar tiem pašiem ziediem ir pilnīgi gana un, ja arī atnes kādu materiālu, paliekošu mantu, tad lai to dara tāpēc, ka pats ir iedomājies un gribējis, nevis tāpēc, ka viņam ir dots mājiens ar slotas kātu, ka kaut kam obligāti ir jābūt, vai, kā te atsevišķos gadījumos - pat saraksts tiek sastādīts.
02.05.2016 23:47 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Man šķiet, ka daļa sieviešu nav pieradušas būt lutinātas, kā arī neprot īsti tam ļauties


++++

Kormītis verbalizē manas sajūtas par "visvarēm". :-)

Un es btw uzskatu, ka sievietēs ir spēks, ka mēs varam visu pašas un tas ir baigi forši, BET atteikties no mīlestības, sirsnības un lutināšanas nav spēka pazīme, bet gan gluži otrādāk.
02.05.2016 23:48 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kuri tad galu galā ir izlutināti? Vīrieši ka viņi lūk atsaka kādreiz kādai sieviņas iegribai, vai arī sieviņas kuras uzskata ka viņām pienākas un viss?
02.05.2016 23:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pietam, man pat kā sievietei, ja kaut kādu iemeslu dēļ ietu uz slimnīcu pie jaunās māmiņas, gribētos aiznest kaut vai ziedus, klāt vēl kādu mazu dāvaniņu tieši viņai.
es vispar uz slimnicu nekad tuksam rokam nekur neeju, pat ja nav dzemdetaja tad ziedi , augli ir obligati.
02.05.2016 23:50 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Rīdziniece, vispār izskatās, ka tevī ir tik liels naids pret vīriešiem, brīnos, ka tev vispār ir vīrs...

Jā, esmu pateicīga vīram par "sēklu", jo no cita vīrieša bērnu negribētu, viņš ir manās acīs vislabākais un neaizstājams! (l) Un, neskatoties uz to, ka viņš ir izdarījis Lielo Noziegumu (neuzdāvinājis dzemdību dāvanu), uzskatu viņu par perfektu vīru un tēvu, esmu aprūpēta un laimīga, saņemu dāvanas arī bez iemesla, vīrs gan ēst man pagatavo, gan smagumus cilā - cik sver bērna rati, nezinu, jo nekad nav nācies tos pašai celt, vienīgais, ko ar bērnu nedara - nebaro ar krūti. Bet turpini stāstīt, ka es, tāpat kā visas latvietes, esmu dziļi nelaimīga un ciešu, jo trīs darbos jāraujas un vēl māja jāšrubē! :'-(
02.05.2016 23:55 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Vispār žēl, ka tik daudzām grūtniecība, dzemdības un zīdaiņa kopšana ir bijušas tik mokošas un ciešanu pilnas, ka jūtas "pelnījušas" dāvanas. Sāku vairāk novērtēt to, cik ļoti man paveicies, jo esmu piedzemdējusi bērnu un nejūtos kā cietēja, kurai vajadzīga kompensācija.

Un tu tagad nejauc visas vienā putrā?
Mans grūtniecības laiks bija skaists, viegls. Dzemdības nelikās tik skaistas un nemaz nebija vieglas. Ja esi māte, tad noteikti apzinies visus riskus ar kādiem teorētiski varēji saskarties. Grūtniecība un dzemdības nav ikdienišķs process ar kurām katra sieviete saskaras vismaz vairākas reizes gadā. Paliekot stāvoklī sieviete riskē ar sevu veselību un var gadīties, ka pat ar savu dzīvību. Vīrietis - iebāžot un izvelkot neriskē ne ar ko. Protams tas tā dabā ir iekārtots un mūsdienās medicīna ir tālu gājusi, nāves gadījumi vairs nav bieža parādība.
Kāda vēl kompensācija... nav runa par mantisko vērtību. Mans vīrietis arī tāpat vien šad tad nopērk ziedus. Acīmredzot, bērna piedzimšana viņam šķita kas īpašāks, lai uzdāvinātu man tikai ziedus. Viņš bija klāt dzemdību procesā un redzēja, ka tas bija smags darbs, kuru es paveicu godam. Arī ārsti mani paslavēja un teica, ka ja nebūtu bijusi tik stipra, tad būtu ķeizars. Nu, tā bija tikai un vienīgi viņa ideja uzdāvināt man to, ko uzdāvināja.
Es nesaku, ka visiem tagad jādāvina šausmīgākās dāvanas. Arī puķes vai kartiņa, vai vienkārši no sirds pateikti/uzrakstīti vārdi ir tikpat forši un mīļi!
Tikai brīnos par tām, kuras var pateikt, ka bērna iznēsāšana un piedzemdēšana nav pilnīgi nekas tāds par ko sieviete būtu pelnījusi saņemt ko īpašāku. :D
Un īpaši priekš losenēm - man arī mans bērns ir pats labākais un mīļākais, un pats ir kā viena liela, milzīga dāvana! :-P
02.05.2016 23:55 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Un es btw uzskatu, ka sievietēs ir spēks, ka mēs varam visu pašas un tas ir baigi forši, BET atteikties no mīlestības, sirsnības un lutināšanas nav spēka pazīme, bet gan gluži otrādāk.

Mīlestības izpausme tāda dāvana ir tikai tad, ja vīrietis par to ir iedomājies un izdarījis, nevis viņam likts tiešā vai netiešā veidā saprast, ka tam ir jābūt. Citādi tas ir vienkārši atstrādāts pienākums un emocionālās puses tur nav.
Populārākā frāze Ziemassvētku laikā ir "F**k, ko lai šitam vēl uzdāvina?". Tādās dāvanās negatīvisma ir vairāk, nekā pozitīvā. Tas attiecas ne vien uz Ziemassvētku dāvanām, bet jebkurām, kas tiek dāvinātas pienākuma pēc.
02.05.2016 23:59 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
piedzemdēšana nav pilnīgi nekas tāds par ko sieviete būtu pelnījusi saņemt ko īpašāku.


Viņa jau saņem ko īpašu - bērnu. Un tas ir neaprakstāmi īpašāks nekā naudā aprakstāmas mantas.
03.05.2016 00:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rīdziniece, vispār izskatās, ka tevī ir tik liels naids pret vīriešiem, brīnos, ka tev vispār ir vīrs...
nemurgo pasakas. Dusma ir uz letam latvietem. Kas stradas, gatavos, kopa maju, un daris visu , pasas lai tik bikses pie saniem. Uz tadam mulkem dusma. Viriesiem arvso kads sakars? Man apkart viriesi ka jau stastij sveic pienacigi sievas kad viniem mazos piedzemdee, bet te .lasu dazas tik letas....
03.05.2016 00:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits