Vai jums ir kaut ko uzdāvinājis?

 
Reitings 362
Reģ: 06.03.2016
Sveikas!

Jums draugs ir kaut ko uzdāvinājis kā pateicību par bērna piedzimšanu? Ja jā, tad ko tieši?
Būtu interesanti padalīties! :-)
Paldies!
30.04.2016 17:22 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Nu nedziivo visas pa minimaalo algu, lai kaut kaadu zelta keediiti uzskatiitu par nez kaadu graujoshu daavanu :D :D personiigi man tas ir siikums, kaa jau teicu - simboliska daavaninja :) neviena sheit nav teikusi, ka pieprasa vai ir tikushas pie Cartier rotaam ar daargakmenjiem :D
02.05.2016 22:18 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Un tās, kas te raksta, ka tas vīrs jau pirmo pusgadu neceļas naktī un nebaro bērnu, ikdienas solī nepalīdz utt. gribas teikt, nu ļoti žēl, ka tā, bet nu tev ir tā zelta ķēdīte/gredzens/auskari, ko tik ļoti gribējās, turies pie tās, varbūt kļūst vieglāk!


Man jau šķiet, ka taisni tie, kas neaizdomājas sievieti apsveikt abu lielajā dzīves notikumā - kopīgā bērna pirmajā un vissvarīgākajā dzimšanas dienā, ir tie kuri neceļas, nebaro un nepalīdz.

Ja vīrietis dāvina kaut ko savai sievietei par godu mazuļa laišanai pasaulē, nenozīmē, ka viņam par visu vissvarīgākais nav bērniņa veselība, ka viņš nerūpējas vai citādi neatdod savu uzmanību un mīlestību mazulim. Viņi dara tieši visu to pašu un ar tādu pašu mīlestību tikai vēl bonusā pamanās novērtēt un palutināt savu sievieti, kura viņam laidusi pasaulē šo bērnu.
02.05.2016 22:19 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Man jau šķiet, ka taisni tie, kas neaizdomājas sievieti apsveikt abu lielajā dzīves notikumā - kopīgā bērna pirmajā un vissvarīgākajā dzimšanas dienā, ir tie kuri neceļas, nebaro un nepalīdz.

Aplami šķiet. Daža te pat iedomaties nespētu, cik ļoti vīrietis ir gatavs ziedot savas miega stundas, lai palīdzētu savai sievietei.

Viņi dara tieši visu to pašu un ar tādu pašu mīlestību tikai vēl bonusā pamanās novērtēt un palutināt savu sievieti, kura viņam laidusi pasaulē šo bērnu.

Novērtēt un palutināt var arī bez mantiskam dāvanām.
02.05.2016 22:33 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
mantiskam mantiskām
02.05.2016 22:34 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
barot ar kruti ari zuskatu par obl;igatu pasakumu

Nu, nu, ir arī medicīniski iemesli, kādeļ sieviete to nevar, lai cik ļoti vēlētos.
02.05.2016 22:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Novērtēt un palutināt var arī bez mantiskam dāvanām.
to var ari sieviete. Un tomer realitate tada ka viss maksa naudu! Ari ziedi, maize ko edam, vai pamperi bernam. Patik tas kadam vai ne! Ta ka klat pie izdevumiem neliela davana ka uzmanibas un pateicibas apliecinajums savai sievietei ir norma!
02.05.2016 22:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un tas kas te baigas anti materialistes, tak varat nelietot pamperus ietaupot naudsu un planetas ekologiju bet lietot auduma autinus, varat lietot ertus bet vecus lietotus ratus un dzivot meza budina, senci ar zuniet dzivciha un ka redzam pectecus vel uzveidoja. :-D:-D:-D
02.05.2016 22:40 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015


Neiet runa jau vairs par pašu dāvināšanu no vīrieša puses, bet gan par to ka izrādas ka ir sievietes kuras to uzskata par obligātu pasākumu, vīrieša pienākumu un galu galā vel par to speciāli diskutē ka lūk viņa grib ko saņemt.


Nu, nez, man tas šķiet tāds diezgan pašsaprotams pasākums un ,par dāvanas izvēli runājot, tā kā tās bieži ir "koncepta dāvanas", kur gredzentiņos/kulonos tiek likti akmentiņi par katru bērniņu, utt, tad man šķiet ir forši noskaidrot fasonu/krāsu, utt, nevis pēc tam hormonāli apvainoties, ka nepatīk.
Ne jau mantas cenā ir tā sāls, dāvina to, ko var atļauties - cits briļukus, cits sudrabiņu no etsy.com, bet gan tajā, ka tas ir romantisks žests gan sievietei, gan bērnam. Tam bērnam pēc tam būs vēl ekstra apliecinājums, ka "mani gaidīja un gribēja" un tas dažkārt nenāk par ļaunu.

P.S neuzskatu, ka viņam ar to kasti jāgaida uz dzemdību nama trepēm - tas var notikt pirms, pēc, vēl kaut kā, bet dabiski un personiski. Cita lieta ir, ka daudzi vīrieši par šādu tradīciju varbūt nemaz nav aizdomājušies, īpaši tie, kuri auguši mātēm - visvarēm, kurām neko nevajag :-(
02.05.2016 22:46 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu, nez, man tas šķiet tāds diezgan pašsaprotams pasākums un ,par dāvanas izvēli runājot, tā kā tās bieži ir "koncepta dāvanas", kur gredzentiņos/kulonos tiek likti akmentiņi par katru bērniņu, utt, tad man šķiet ir forši noskaidrot fasonu/krāsu, utt, nevis pēc tam hormonāli apvainoties, ka nepatīk.


Es jau iepriekš arī minēju ka piemēram gredzens kurā būtu iegravēts tas datums būtu pavisam saprotama un simboliska/emocionāla dāvana. Drīzāk tas bija domāts tā ka sieviete pieprasa ka viņai vajag go uzdāvināt jo lūk viņai tas pienākas. Ne simbolisku vai mīlestības apliecinājuma dāvanu, bet gan kā viena meitene minēja ka kāda bija teikusi citā diskusijā ka grib saņemt MK somu.
Kāpēc sievietei pienākas? Par to ka iznēsāja un dzemdēja? Vīrietis lai gan pats to nevar fiziski izdarīt tomēr arī tajā laikā ir pakļauts gana daudz uztraukumiem, pārmaiņām utt. Kāpēc tad viņam nekas netiek dāvināts? Vai arī vīrietim tad tā dāvana skaitās bērns, bet sievietēm(kuras pieprasako vel) tas neskaitās?
Loģiski ka ja tas nāk no vīrieša puses, bez iejaukšanās no sievietes ir jauki un patīkami, bet ja sieviete sāk ko pieprasīt gandrīz vai kā atalgojumu, tad tas liekas nepareizi.
Galu galā, lai jau katrs dāvina to ko grib vai arī ko viņu sieva iegrib, kamēr visi ir apmierināti un tas nerada problēmas.
02.05.2016 23:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kāpēc sievietei pienākas? Par to ka iznēsāja un dzemdēja? Vīrietis lai gan pats to nevar fiziski izdarīt
tiesi tapec pienakas. Ka ari virietim IRNPIENAKUMS NEST SMAGUMUS, ATVERT MAN DURVIS UN VEL daudz citu OBLIGATU PIENAKUMU! Ta pat nav apsriezams. Tapak ka man ir savi obligatie pienakumi. nepatik? Lai iet biete un pats ar sevi dzivo un pats dzemde, nekadu problemu.
02.05.2016 23:07 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
IRNPIENAKUMS NEST SMAGUMUS, ATVERT MAN DURVIS UN VEL daudz citu OBLIGATU PIENAKUMU!

Piedod, bet izklausās, ka tev mājās nav vīrietis, bet darbā pieņemts kalps :-D
02.05.2016 23:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nesatraucies, man ari ir savi pienakumi. Vienkarsi neesmu tas cilveks kas pirms veselu cuku vienas sadrdeles del. :-P
02.05.2016 23:17 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ka ari virietim IRNPIENAKUMS NEST SMAGUMUS, ATVERT MAN DURVIS UN VEL daudz citu OBLIGATU PIENAKUMU! Ta pat nav apsriezams. Tapak ka man ir savi obligatie pienakumi. nepatik? Lai iet biete un pats ar sevi dzivo un pats dzemde, nekadu problemu.


Kur ir runa par nepatikšanu? Jā, vīrietim ir savi pienākumi. Ja sieva ir stāvoklī tad tas ir vīra pienākums viņai šo laiku pēc iespējas vairāk atvieglot, palīdzēt un sagādāt visu, bet tajā pašā laikā viņš savu daļu ir padarījis un nav vajadzība vel ko papildus dāvināt jo viņš savus pienākumus veic. Protams ja viņš no labas sirds to grib darīt tad tas ir tikai apsveicami, bet ja tas ir tāpēc ka sieviņa spiež uz to ka viņai vajag, tad tas nav pareizi.
02.05.2016 23:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ta ir ne tikai pareizi ko favinat, bet TAS IR PIENAKUMS! Tads mans uzskats. Cita laimiga pare to vien ka spermu sanemusi, man ar sadu faktu kaut ka stipri par maz liekas. Katrai savs. :-D
02.05.2016 23:18 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Es arii sasmeejos par to OBLIGAATI :D OBLIGAATI ir jadara tas, kas rakstiits likumaa :D paareejais ir atkariigs no cilveeka kultuuras un audzinaashanas!
02.05.2016 23:19 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es jau tak teicu MAN TA LIEKAS. Cita parlaimiga par faktu ka spermu vispar no kada sanemusi, un tagad iapsjnieks jalutina un janotur. Man ar so faktu kaut ka par maz, nepulesies lai iet rataa. Tiesi tik vienkarsi.
02.05.2016 23:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Lv viriesi vispar ir izlutinati. Var ipasi neispringt, taoat rokas siem bucos un visu piedos. Uztures sos, gatavos, maju kartos, sieva stradas, erkinus maksas, dzert laus un vel nez ko...Teta neiedas veci pieaug8si bernus ar pelmenie tikai baro lielaka dala...un visas LV sieviets sos nabadzinus aiztav. vel te dazas lielaijas ka samam viri vispar gatavot nemakot. Letas tas latvietes, un cenu letu pasas sev nosaka. Un ta tie viriesi izlaizas...
02.05.2016 23:25 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es jau tak teicu MAN TA LIEKAS. Cita parlaimiga par faktu ka spermu vispar no kada sanemusi, un tagad iapsjnieks jalutina un janotur. Man ar so faktu kaut ka par maz, nepulesies lai iet rataa. Tiesi tik vienkarsi.


Loģiski ka ar to tiešām ir par maz, bet reizēm arī var būt par daudz prasības, kas arī pie laba nenoved, bet tas nu katram pārim pašam lemt.
02.05.2016 23:26 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Mazas letas prasibas tiesam noved pie kraha un izlutinata veca , kuru uztur sieva stradama 2 darbos. Dzive cik redzets. :-P
02.05.2016 23:28 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Lv viriesi vispar ir izlutinati.


Un ir arī gana daudz izlutinātas sievietes. Protams ka tas nav labi, bet te jau ir tas ka visi tādi nav.
02.05.2016 23:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits