«Pamatiedzīvotāju ķēniņiene»

 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
30.04.2016 00:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
P.S. Video ir vina, nuoat fb manejie paradija.;-)
30.04.2016 18:37 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Noskatījos vēl citus video tajā dzīvoklī.. Tas taču ir absurds!
Jauno īrnieku nelaiž iekšā kaut ko cenšās apstrīdēt. Skatoties šo video liekas,ka es palieku traka haha
30.04.2016 18:56 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ta Dita varetu bus labs domubiedrs Dimiteram Kasparam ar sievu. :-D:-D:-D:-D
30.04.2016 18:59 |
 
Reitings 365
Reģ: 24.09.2012
Manā skatījumā poličiem tieši cepums par izturību! :-D Ļoti iecietīgi uzvedās, jūtu līdzi viņiem...

Bet tā dāma ir Gricmanis 2. Viņa taču liek kopā random vārdus periodiski, kam nav nekāda kopsakara... :-D Viņa, cita starpā, piesauca arī neeksistējošu izglītības iestādi un katedru. Riktīgi sasmējos... :-D

Par to viņas valūtu vispār labs...

Man tomēr liekas, ka viņai ir veselības problēmas. (t)
30.04.2016 20:38 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Te turpināt šausmināties ir riktīgs babulienes stils, bet nu es saskatījos tos video un vienkārši sadusmojos. Nu kā, KĀ kaut kas tāds ir iespējams? Un kāpēc viņa jau sen nav savaldīta?
Lai gan runas maniere liecina, ka sieviete nav neizglītota, kaut kādi vadiņi tomēr šķiet nosviluši. Un nevis tā "haha, tā trakā", bet tiešām šķiet, ka ir problēmas.
Tāda bezspēcības sajūta pārņēma, skatoties video, ka vienkārši šķērmi kļuva.
01.05.2016 10:24 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Piekrītu pride and prejudice.. Man bija tāpat. Kļuva diezgan šķērmi ap dūšu. Liekas,ka esmu saskatījusies kaut ko galīgi stulbu jo sāku skatīties arī citus video kuros viņa darbojās. Visa tā viņas runas maniere.. Damn..
01.05.2016 12:55 |
 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Tante ku- kū!

Palasīju viņas saraksti ar LMT, kurā viņa aicina (un vēlāk jau pavēl) atļaut maksāt rēķinus ar pašu emitētu valūtu - koka stienīšiem - iriņiem.

Citēju:

"Biedrība aizstāv Latvijas pamatiedzīvotāju tiesības, bet tai ir dikti maz līdzekļu Eiro naudās, taču emitējam paši pamatiedzīvotāju naudu IRus. Mēs būtu pateicīgi ja mēs varētu veikt samaksu IRos par kādu duci telefona nr Latviešu Biedrības valdes locekļiem un 3 darbiniekiem. Tas nozīmētu ka Jūs no Latviešu Biedrības saņemtu pamatiedzīvotāju koka vērtspapīru ar zināmu summu uz zināmu laika periodu uz priekšu par šiem 12 tel nr. 1 Baltijas IR = 1 Eiro. Tas būtu plašāks vērtīgs sadarbības projekts kas dotu drošību vienīgajai Latvijas pamatiedzīvotāju tiesību aizsardzības organizācijai. Diemžēl Latvijas valsts nepilda ANO konvenciju par pamatiedzivotāju tiesībām un nefinansē mūsu darbību - mums vienkārši nav kur ņemt tos Eiro, kuru emisijas apjomu pamatiedzīvotāji nekādi nevar ietekmēt."

"Tad no piedāvājuma pāriesim uz rīkojuma formu - sadarbība kas dod drošību vienīgajai Latvijas pamatiedzīvotāju tiesību aizsardzības organizācijai ir apmēram tik pat būtiski kā ASV indiāņu pamatvajadzību nodrošināšana vai Austrālijas aborigēnu... LMT ir valstiska struktūra un valstij ir jānodrošina pamatiedzīvotāju tiesības dzīvot pēc senču tikumiem pašiem savās sociālās struktūrās. Latvijas Republikas valsts to šobrīd nedara. Kā Baltijas jūras reģiona pamatiedzīvotāju Godzemes ķēniņiene rīkoju Jūs atbalstīt Latviešu Biedrības saziņu telekomunikācijās. Pamatiedzīvotāju likumi 4 deklarācijās atrodami LaBie.lv. Ja Jums nav būtiskas pamatiedzīvotāju tiesības tad Latviešu Goda Tiesas vērtējumam tiks nodota LMT darbības izvērtējums attiecībā par to kā pretTautisku korporatīvu sistēmu, kas diskriminē pamatiedzīvotāju tiesības lietot pašu emitētu darba augļu apmaiņas līdzekli, apstākļos kad neviens cits pamatiedzīvotājiem nav pieejams - tātad īstenojot genocīdu pret pamatiedzīvotājiem."
01.05.2016 14:43 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/71981/liga-dimitere-ludz-latvijas-prezidentu-atlaist-visus-paradus so te man ta dama atgadina loti, viena maisa bazami ka jau teicu.


LATVIJAS BAGĀTAJAM PREZIDENTAM
Andrim Bērziņam

Lūgums visu parādā esošo cilvēku vārdā

Šīs pasaules pulkstenis cilvēku trauksmes un neziņas laiku rāda bez pieciem mirkļiem visdziļāko pusnakti. Visi ir pazaudējuši visu.
Cilvēki vairs nevar panest šo banku politikas seku nāvīgo nastu, kas ar valsts atbalstu šajā kārdinājumā vilināja krist pilnīgi visus.
Noskumuši ir zīdaiņi, bērni, pusaudži, jaunieši, sievas un vīri, vecāsmammas un vecietēvi.
Lai cilvēki atkal būtu cilvēki, ir jāatgūst prieku, cerību dzīvot, jēgu atgriezties savās mājās, kuras tie pametuši, šausmās bēgot no parādiem un to piedzinējiem.
Tici neticamajam, dari iespējamu neiespējamo, palīdzi cilvēkiem piedzīvot pasaku ar laimīgām beigām.
VISU PARĀDU ATLAIŠANAS GAVIĻU DIENU LATVIJĀ JĀPASLUDINA AR LIKUMU.
Pasludini, prezident, tautai brīvību no parādu jūga un Tu kļūsi par mazās Latvijas karaļvalsts lielo karali Andri Pirmo.
Tikai tad dzīve varēs sākties atkal.
Šo brīvlaišanu vēl dzīvajiem cilvēkiem lūdzu Tev, prezident, nāvi uzvarējušā Debesu Ķēniņa Jēzus Kristus Vārdā.

Latviete
pareizticīga kristiete
Līga Dimitere
:-D:-D:-D:-D
01.05.2016 14:51 |
 
Reitings 3615
Reģ: 06.05.2014
Tai vecenei nav pilns rublis, vairāk man nav, ko teikt (t)
01.05.2016 15:36 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet atlauj tadai braukat ar auto un neki neviens nevar izdarit!
14.05.2016 16:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!