Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

par lēcām

 
Reitings 24
Reģ: 14.04.2013
Sveikas!
Esmu beidzot nolēmusi, ka jābeidz turpināt 'čakarēt' savas acis un drīz rakstīšos pie acu ārsta, un visticamāk, prasīšu pēc lēcām. Brilles dažādu apsvērumu dēļ nēsāt nevarēšu.
Nesen no kādas paziņas dzirdēju, ka pirms vairākiem gadiem esot bijis tā, ka, lai varētu nēsāt lēcas, pāris mēneši bija jānostaigā ar brillēm..
Vai tā ir patiesība un joprojām tā ir?!
Rakstīju uz Metropoli, kur arī domāju doties, neviens nav atbildējis :)
29.04.2016 14:12 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Lēcas ir lielisks veids, kā dienas laikā aizmirst par sliktu redzi :)
Jāpiešaujas ielikt/izņemt un pareizi kopt.
Par to, ka pirms lēcu valkāšanas noteikti jālieto brilles - kāds sakars? :D Nav tā!
29.04.2016 14:14 |
 
Reitings 541
Reģ: 10.03.2014
Es brilles lieku vakarā, kad pārnāku no darba, tā, lai atpūtinātu acis viņas man ļoti jūtīgas. Šad tad visu dienu staigāju ar brillēm, tikai vienīgi tāpēc, ka acis ir nogurušas un sausas, kaut arī pilinu pilienus. Vēl meklēju labākos pilienus (t)

Nebiju dzirdējusi par to, ka sākumā jāpanēsā brilles. Bet nu kas zina :-D
29.04.2016 14:23 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Interesanti, kāda diez doma apakšā, ak paŗis mēenši ar brillēm? Varbūt lai acs muskulatūra aprod ar normālu stāvokli, jo slikti redzit ir jāsaprindiznās vius laiku? Bet es tikai prātoju, arī pirmo rezi dzirdu, ka tā.
Vispār es uzreiz ietu labāk pie optometrista salonā, nevis kādā medicīnas iestādē - par recpetes izrakstīšanu ir jāmaksā tik un tā, piem., pasaules optikā Galerijā Centrs veica pat paldus mērijumus acij, kādus poliklīnikā nozīmēja tikai paplidus nevis standartā, un salonā tev uzreiz mācīs ielikt un izņemt lēcu - bez apmācības pats jau nebkastīsi aci uz dullo...
29.04.2016 14:33 |
 
Reitings 24
Reģ: 14.04.2013
nu man paziņa arī teica, ka tas esot sen bijis, tā arī norunājām, ka, cerams, laikam ejot, tas ir mainījies :D jo man tāds fakts nepatiktu..

par Metropoli labās atsauksmes dzirdētas?
29.04.2016 14:55 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Lēcas dienā, brilles vakarā.
29.04.2016 15:00 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Montaa- katram cilvēkam ir savādāks organisms. Tas, ka tavam paziņam bija tāds gadījums, tas nenozīmē ka Tev tā būs. Lai pastiprinātu Tavu uztraukumu- varu pateikt, ka ir cilvēki, kuriem lēcas vispār nedrīkst.
Es ieteiktu dakteri Bundžu, Z.A. Meierovica bulvārī, Kobergs optikā- izbijis oftamologs, tagad pensijā un izraksta brilles. Esmu arī pie viņa ar acu iekaisumu gājusi, kad citur netiku steidzami klāt.
29.04.2016 15:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits