Kā vieglāk izšķirties.

 
Reitings 25
Reģ: 27.04.2016
Meitenes dodiet padomu.
Ar vīru dzīvojam gadu laulībā,no kuriem pusgads ir bijis normāls,otrā puse-dzeršana,nenākšana mājās pa 4 dienām(rekords),parādi,cietsirdīga attieksme.
Saprotu,ka daudzas meitenes šo lasot prasīs kapēc es nēsmu aizgājusi prom ātrāk!
Dzīve nav tik vienkārša,mums nav bērnu(varbūt arī paldies dievam),bet jūtu ka tas cilvēks bez manis pazudīs,man vienkārši viņa ir žēl!
Bet pēdējās nedēļas saprotu-nekas jau nemainīsies,paprasīs šoreiz piedošanu un atkal viss sāksies no sākuma,un tā es bojāšu savu dzīvi! Negribu...pietiek...
Kā pēc iespējas nesāpīgāk izšķieties ?
Man vajag jūsu dzīves stāstus un padomus!
Paldies.
:-(:'-(
29.04.2016 12:16 |
 
Reitings 568
Reģ: 20.04.2009
Neņem ļaunā, bet pilnīgi iespējams, ka viņš dzer tieši dēļ Tevis. Nejūtas vairāk laimīgs ar Tevi, laulību, nezin ko iesākt. Tāpēc nav ko baidīties, ka viņš pazudīs bez Tevis, jo viņš šobrīd jau "zūd".
Protams, varbūt tā arī nav, bet jebkurā gadījumā, man liekas, ka šķiršanās tieši otrādi būtu tikai + priekš viņa, jo tas būs labs grūdiens kko mainīt savā dzīvē.
30.04.2016 12:39 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Neņem ļaunā, bet pilnīgi iespējams, ka viņš dzer tieši dēļ Tevis. Nejūtas vairāk laimīgs ar Tevi, laulību, nezin ko iesākt.
Viņš dzert tāpēc, ka ir alkoholiķis.. (nevis attiecības ne tādas)
30.04.2016 13:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)