Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nicolass Sparks

 
Reitings 89
Reģ: 14.04.2016
Sveikas, dāmas! Studiju vajadzībām strādāju pie pētījuma, aptaujas par to, kādas ir Jūsu, grāmatu autora un režisora Nicolass Sparks iecienītākās filmas vai grāmatas. Jo vairāk atbildes, jo labāk, tāpēc nolēmu izveidot diskusiju šajā forumā. ;-)
Tātad, ja esi lasījusi kādu šī autora grāmatu, dalies ar to. :-) Ja ir nācies redzēt kādu/-as filmas, mini nosaukumu. (Vari vēl arī pierakstīt, kā patika, kā vērtē grāmatas/ filmas)
Ārkārtīgi priecāšos par atsaucību! (l)
26.04.2016 10:11 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
Kaut kad sen atpakaļ angliski lasīju vienu viņa grāmatu. Saucās Dear John. Par puisi un meiteni, kuri satikās, iemīlējās, bet puisis devās karā un, kad pēc daudziem gadiem atgriezās, šī jau bija apprecējusi citu. Bēdīgo beigu dēļ man nepatika. Un vispār nepatīk tādi tipiski sieviešu romāni kāds ir šis un droši vien arī citi viņa darbi. Pārāk banāli priekš manis, man patīk kaut kas dziļāks un jēgpilnāks. To pašu varu teikt par viņa Notebook. Nu tik salkana, ka nesaprotu to sajūsmu par šo filmu/grāmatu.
26.04.2016 10:24 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Lai gan neesmu viņa lieākā fane, viņa darbi patīk pietiekami, lai būtu izlasījusi visu latviski tulkoto un, pirms tu uzdevi jautājumu, domāju, ka esmu redzējusi visas filmas - izrādās, ka 2014 gada Tv filmu Deliverance Creek esmu palaidusi garām.
No filmām vislabāk patika Piezīmju grāmatiņa (cik banāli, vai ne?) un Talismans.
No grāmatām - Pastaiga atmiņās (jā, grāmata tiešām patika labāk par filmu) un Tētiņa princese.
Bet jā kopumā jau man patīk viss no viņa - svam žanrma ļoti labi darbi. Smadzenēm jau arī vajag to romatikas cukuroto devu reizi pa reizei.
26.04.2016 10:40 |
 
Reitings 197
Reģ: 08.09.2015
Viennozīmīgi mana mīļākā Spārksa filma `The Best Of Me.` Kopumā laikam filmas esmu visas viņa redzējusi, bet grāmatu gan nevienu nav sanācis izlasīt :-)
26.04.2016 11:30 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Grāmatu neesmu lasījusi nevienu, filmas esmu redzējusi gandrīz visas, izņemot Nights in Rodanthe un to Deliverance Creek. Nu, saldas, salkanas un cukurotas, jā. Bet kad ir attiecīgs noskaņojums, ļoti labi var paskatīties arī tādas.
26.04.2016 11:52 |
 
Reitings 89
Reģ: 14.04.2016
Pašai tādas tipiskas romantiskās filmas īpaši nav patikušas, bet sanācis, Spārksa filmas visas esmu redzējusi. Nezinu, kas tieši, bet nu saistošas ir tās viņa filmas, īpaši jaunākās. Kā jau te rakstīja, piemērotas kādam mierīgam brīvdienu vakaram. :-)
29.04.2016 23:13 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Vispār jau Nicholas Sparks.

No filmām esmu redzējusi :
A walk to remember
Dear John
The Lucky one
The last song
Safe Haven

No grāmatām:
The Last song

Visas filmas un grāmata ļoti patika.
Tiešām jau pirms filmas skatīšanās zinu, ka būs laba.
29.04.2016 23:21 |
 
Reitings 18
Reģ: 07.01.2016
No filmam:
A Walk To Remember
The Notebook
Dear Jonh
The Last Song
The Lucky On
Save Haven
The Longest Ride
The Choise

No grāmatam :
Save Haven
The Lucky One

Gan filmas, gan grāmatas ļoti patika.
Planoju izlasīt arī pārējas grāmatas
30.04.2016 10:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits