Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā pareizi sportot?

 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Vēlos nomest svaru. Sāku ar veselīgāku ēšanu,bet gribu pievienot klāt sporta zāli 3-4 reizes nedēļā. Saprotu, ka tie būs vairāk kardio nevis spēka treniņi. Bet ja par ēšanas lietām kaut ko saprotu, bet par to kā veicināt notievēšanu ar sportu, nevis panākt pretēju efektu nezinu.
Jo cik zinu tad pie intenīva treniņa tikai uzlabojas apetīte.
Lūdzu ieteikt :)
Nav svarīgi cik gara vai cik sveru, kopumā jautājums ir par principu, pieņesim ja ir lieki 15-20kg.
par diētu padomus neprasu :)
24.04.2016 09:26 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Ko īsti Tu gribi dzirdēt? Kā sportot, lai notievētu un pie reizes nepalielinātu apetīti?
Sāc ar mazumiņu, skrien dažas reizes nedēļā vai izmanto kardio treniņus. Man ja godīgi apetīte nepalielinās, galvenais neēst pirms sportošanas, bet gan pēc un skatīties ko ēst. Īsti nezinu ko ieteikt, jo lidz galam nesapratu jautājumu.
24.04.2016 09:38 |
 
Reitings 4
Reģ: 10.08.2014
Es īsti nesapratu ko Tu gribi ar šo jautājumu.
Varbūt fitnesa treneris tev palīdzēs? Jo es patiešām nesaprotu jautājumu :-D
24.04.2016 09:42 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Es sapratu, ka viņa vēlas nomest svaru, bet saprot, ka sportojot vēlēsies ēst daudz, bet ēst daudz viņai nemaz prātā nav. Nu kaut kā tā. :D

Visā visumā iesaku runāt ar zinošu cilvēku par šo. Un vieglāk būs ja pajautāsi, ko un kā darīt, lai nomestu svaru.
24.04.2016 09:46 |
 
10 gadi
Reitings 4384
Reģ: 30.09.2013
Pirmakrt ir japarliecinaas vai tiesaam edat savam merkim sabalanseti pareizi jo no svaas pieredzes varu teikt loti biezi iesaceji tiaki doma ka ed pareizi.....

no trenina viedokla ja merkos nav iegut muskulmasu pilniba var iztikt ar kardio treninju ko var veikt kaut brivdaa aiapsi tagad kad nak vasara...
24.04.2016 10:16 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Nu tās pirmās divas lasītājas kkādas jocīgas, visu absolūti skaidri uzrakstīju.
05.05.2016 19:53 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Es arī nesaprotu, ko tu gribi dzirdēt? Pareizi jau pateici, ja vēlies samazināt svaru un iesi uz sporta zāli, tad ej un izmanto visus pieejamos cardio trenažierus, mana pieredze rāda, ka tāpat neliels muskuļu treniņš ir nepieciešams. Tik lielam liekajam svaram pamatā ir uzturs.
05.05.2016 20:00 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Starp citu, šodien skatījos Mans resnais stāsts un biju šokā, ka meitene nosportoja 7000kcal, mans rekords visā tievēšanas procesā ir bijis 2000, bet pēc tā likās, ka varētu apēst visu, kas acu priekšā. :D Varbūt šis raidījums var kaut kādā mērā palīdzēt autorei, taču es vairāk koncentrējos uz kaloriju deficītu, nevis fiziskās slodzes palielināšanu. Arī atbrīvojos no taviem nosauktajiem cipariem.
05.05.2016 20:08 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Tas ka Tev liekas, ka esi visu skaidri uzrakstījusi, tas nenozīmē, ka tā tiešām ir. Pati Tu esi jocīga.
05.05.2016 20:30 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Ar šādu attieksmi autore pat nav pelnījusi padomu. :-D
05.05.2016 20:46 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
mans si briza plans, velos nomest no 72 uz 57. sobrid esmu 70, sportoju apmeram nedelu. gribi klausi, gribi ne :D
brokastis - grieku jogurts Baltais, apmeram 1/3 iepakojuma, klat 4-5 lielas zemenes, skiedrvielas (pirku veikalā Lats, gan jau Maximas un Rimi ari ir), 2 karotes auzu parslas
pusdienas - risi vai griki + vistas stremelites netreknā mērcē
2 stundas pirms trenina - nemu uz darbu lidzi sasmeretu maiziti 1-2 skelites- kiegelitis, plana kartina pesto, salati mix paris lapas, netrekns siers, galas skelite, gurkja skelite. veselibas pasaule nopirku so http://www.vp.lv/catalog/energetiskie/vplab-lipojets/ , apedu 1 kapsulu pirms sis esanas (tikai dienas, kas ir trenins, ne vairak par 1 kapsulu nemu)
trenins - 1h airobika + 1h pilates vai kkada staipaamaa nodarbiba
pec trenina vakarinas - teiksu ka ir - isti est nemaz negribas. ja gribas, tad apedu 1 kruziti palielos gabalos sagrieztu ananasu.

ja nav trenina, tad saglabaju tas pasas brokastis un pusdienas, launagu needu, vakarinas uztaisu salatu - 1/3 salatu mix paka, 2 karotes kukuruzas, 4-5 cherry tomati, mazliet riveta siera, apcepu 5-6 planus bekona gabalinus, pielieku 4-5 olives, parleju visu ar citrona ellu.

nesaku, ka mans variants ir perfekts, kabanam noteikti bus savs komentars :-D bet tas ir tas, kas strādā MAN! es zinu, ka ierobezojot sevi stingrak, es norausos jau 2. dienā.
sodien es sapratu, ka koncentrejoties uz to, kas man garso no veseliga, es jau nedelu neesmu edusi baltos miltus, cipsus, un tml, kas ieprieks man bija ikdiena.
sodien starp darbu un treninu man bija briva stunda, paspeju par uz biblioteku aizskiet, kas man nav raksturigi :-D sportojot ir vairak energijas un labaks garastavoklis, iesaku atrast to, kas strada un patik TEV!
05.05.2016 22:01 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
sportoju 4-5x nedela sobrid un neplanoju apstaties, jo iepatikusies ta lieta
05.05.2016 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 4384
Reģ: 30.09.2013
Panda2
Negribu neko sliktu teikt bet es tavu uzturu vairak sauktu par vienkarsu pusbadoshanos edot prosta pamaz kcal un viss.. tas nav sabalasnets uzturs- jo taja ir loti maz obv un vispaar neredzu labos taukus, aro oh ir nemtu no visadu atruma uzsuksanaas produktiem... jaa nesaku ka ar sadu sistemu nevaretu notievet- var .. bet vai tas bus veseligakais variants - nee ... ja vienigais merkis ir tiaki nomest svaru tad vel varetu taka pienemt sadu variantu bet ja merkos butu ari iegut kaut 1kg muskulamsu tad nee...

p.s. - mna ir gruti saprast ka var jau 1 nedelja saprast kas katram strada - 1 nedelja vispaar ir tik iiss laiks ka organisms vispaar tiktiko apradis kas vispaar notiek.. kur nu vel lai ko jau secinaatu... piemeram es savu pareizo uzturu atradu un idealos apjomus-sabalasnetibu atradu tiaki pec 5-6 menesu eksperimentesanas (teoriju jau zinaju pec ka vadities)
06.05.2016 09:35 |
 
10 gadi
Reitings 529
Reģ: 23.04.2011
Es kad sāku sportot. Nometu kādos mēnēšos divos 10kg.
Bet es tad nestrādāju un nemācījos. Gāju uz zāli gandrīz katru dienu. Sāku ar mazu kardio 10-15 min. Pēc tam jau aizgāja ka ne mazāk par stundu bija mans kardio treniņš. Papildus tam es arī zāle darbojos . Ievēroju kkadu ēdienkarti pašizdomatu. Skaitītāju kalorijas un pat atļāvos reizi četrās dienās apēst saldējumu - karlasonu.
Bet ja tu sāc darīt ,tad neapstājies un nesāc ēst ar domu "esmu jau kko dabūjusi nost ,šodien varu ēst ko gribēšu" Tad tādas dienas pārvērsties atkal par ikdienu!
06.05.2016 09:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits