Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pretty little liars

 
Reitings 32
Reģ: 07.04.2016
Sveikas. Sāku skatīties Pretty litte liars (galvenais, ka tādēļ, ka domāju, ka tas seriāls ir beidzies, bet bija šoks saprotot, ka pēdējā sezona vēl nav iznākusi, tā kā tagad ir vien jāmokās un jāgaida) un 6. sezonas pēdējā sērija visu tā samudžināja. Alisonas mamma, kura tika parādīta pēdējās minūtēs, nemaz nav viņas māte, bet viņas dvīne? Un Sisī (Šarlote) ir viņas meita, vai? Vai tas ārsts ir viņas dēls, kurš viņā bija iemīlējies? Es vispār neko vairs nesaprotu. :D un vainu palaidu garām, vai tomēr nebija vēl parādīts, kurš nogalināja Betāniju? :D tas seriāls uz beigām paliek tik sviestains, bet vienalga interesanti.
07.04.2016 15:32 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Diezgan sviestains :D Bet es arī visu esmu noskatījusies. Nu Alisones mammai bija dvīņu māsa, tā Mary Drake. Un tas ārsts apprecēja Alisoni tikai tāpēc, ka Alisone ir palikusi viens no pēdējiem cilvēkiem tajā ģimenē un viņi gribēja naudu no kompānijas, kur strādā Alisones brālis. Jāgaida nākošā sezona, bet nu viss tur tajā pēdējā sērijā ļoti samudžinājās :D
Nu cik es sapratu, ka tas ārsts kko veidoja ar to Cece un tāpēc Cece sapsihojās, kad Alisone viņai pateica, ka viņa kaut ko veido ar to ārstu.
Un nebija vēl neviena slepkava īsti atklāta, tāpēc es gaidu ar nepacietību. Bet Hannu savāca tā Mary Drake, tas gan ir skaidrs :D Un sanāk, ka viņa ir tā, kas grib zināt, kurš nogalināja viņas meitu, tāpēc tās meitenes tā terorizēja.
07.04.2016 17:35 |
 
Reitings 61
Reģ: 12.05.2016
Es nesen noskatījos šī seriāla visas sezonas un arī es paliku uz pauzes.
29.05.2016 20:55 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Kāda jau ir atsākusi skatīties jauno sezonu? Kādas domas?
29.06.2016 11:26 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Es noskatījos pagaidām tikai 1. sēriju, bet jau iznākusi arī otrā.

Man vairs tik ļoti nepiesaista kā sākumā, bet turpināšu skatīties. Pirmajā sērijā smieklīga šķita Hannas tēlošana, jo nedabiska (tā bilde, kur viņa it kā izbijusies, norāva jumtu ar savu nedabiskumu) un žēl bija Alisonas, man liekas, ka kopš pirmajām sezonām viņa kā seriāla tēls ir ļoti izmainījies uz labo pusi. Pat ja viņa tiešām nogalināja Sisī (lai gan, manuprāt, tā nav), tad nu.. Sisī tāpat bija pelnījusi mirt. :D Kā visās sezonās, kaitina, ka viņi nodarbojas ar pašdarbību, nevis iesaista policiju.
29.06.2016 11:41 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Es ari vel vakardienas seriju neesmu noskatijusies..bet nu principa jaa, skatos jau vairs tikai tapec ka interese ka tad tas viss mudzeklis atrisinasies.
29.06.2016 11:49 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
noskatījos visu, bet tas toč 15 gadīgām meitenēm ar lolitas sindromu paredzēts :D
29.06.2016 11:53 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Nespēju to murgu skatīties kādus divus gadus jau :-D
29.06.2016 11:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits