Kaa apmierinaat viiriesi meenesreizu laikaa?

 
Reitings 28
Reģ: 23.01.2016
Masaazha, oraalais sekss? kaa juus apmierinat savu viirieti meeneshreizu pirmajaas dienaas?
15.03.2016 12:36 |
 
Reitings 28
Reģ: 23.01.2016
Nepiekriitu. Puisis skries visu laiku meitenei no pakaljas? Puisim arii ir jaajuutas miileetam,
Ka par vinju ruupeejas un miil. Protams, nav jaazvanaas simts x dienaa bet jaadod briiviiba. Un tikties ar kaadu, kura gultaa vinja deel necensas. Vai gulj kaa beigta, lai tikai viirietis justos labi. Un viiriesi var beigt pat skatoties uz to kaa aug zaale. Likt beigt galvenais - nu tad tev laikam dziivee nekad nav bijis LABS orgasms nevis tikai orgasms. Un esi ticies ar kkaadaam, kas ar tevi speeleejas. Stabilaas attieciibaas nevajadzetu rasties shaubaam, par to vai sieviete tevi grib. Es gribu likt vinjam justies, ka vinju miilu un gribu. Nevis kkaadas speeliites speeleet.
15.03.2016 13:43 |
 
Reitings 28
Reģ: 23.01.2016
Gribeet apmierinat SAVU viirieti gultaa = tikties ar viegli dabuujami meichu. Smiekligi.
15.03.2016 13:45 |
 
Es Tev nepiekrītu :D

Man nav nekāda prieka, ja man sieviete cenšas izpatikt... Viena lieta ir pateikt patiesi paldies, pat kaut ko , ko esi izdarījis. Pateikt paldies, pasmaidīt.. Viss..
Cita lieta ir domāt kā viņu seksuāli iepriecināt :D

Un atkal.. ir viena lieta.. kaķene kura sagaida vīrieti seksīgā veļā, kura ir parūpējusies par savu ķermeni , smaržu...

Cita lieta ir, kādu motīvu vadīta viņa to dara... - Lai pati justos savādāk, lai piedzīvotu savas seksuālās vēlmes, vai lai abi kopā gūtu, vai ieciklēties uz vīrieša iepriecināšanu :D :D
Un tajā brīdī tas neder. Ideāli, ja abi ir uz viena viļņa. :D
vēl ideālāk, ja kaķene grib sev visu :D un poh par veci..

man , ja godīgi.. kaut kāda izpatikšana no sievietes nav vajadzīga :D nekad nav bijusi vajadzīga.. tas attiecās uz sievietēm, ar kurām ir vēlme šo to sadarīt privātā gaisotnē.
Pretīguma sajūta ir saņemt kaut kādu izpatikšanu, no malas :D
Piemērs- sieviete grib izmaksāt vakariņas, vai kko tādu.. lai jums rastos kontakts, būtu sarunas utt, tuvākas attiecības.. nu i ha..huj!
cita lieta, ja tā ir laipnība, piemēram ir jauna pilsēta, vide apkārt, un kāda sieviete vnk vēlās likt justies labi, gaidītam utt. tas ir kas cits.. Jāprot nodalīt lietas :D :D

un visu var saprast no malas.

kā teicu.. ja man izpatiktu, gribot ar mani ciešāku kontaktu, attiecības, ar tādu mērķi.. NĒ :D
pietiek ar vienu mājienu, un pats zināšu ko darīt. vienu iespēju. :D kā atļauju- vari mēģināt, ja ir drosme :)

pārē'jais ir sviests.. gana daudz liekas pateicības, un izpatikšanas esmu dzīvē saņēmis, lai no tā censtos norobežoties.. 8-)8-)8-)8-)8-) lai arī kāds lohs neesmu, un savā ziņā neesmu dabūjis ko gribu, un dorši vien nekad nedabūšu. jūtos vairāk kā uzvarētājs. tieši tā dēļ.. ka man nevajag sajust no citiem neko.. man vajag 1 sievieti, kurai es gribu pats visu sniegt, cik vien varu, visas emocijas, darbu.. jebko.. :D :D
man .. neko pretī nevajag .
15.03.2016 13:54 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Resnaalote tu šobrīd diskutē ar trolli, kam nav ko citu darīt, kā rakstīt milzīgi garus penterus un kurus tu vēl uztver personīgi.
15.03.2016 13:56 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
izpatikt , no abām pusēm skan kaut kā izmisīgi , tam jānāk dabiski vai nu ir vai nav ....
15.03.2016 13:58 |
 
ai- tu neproti lasīt un uztvert domu :D :D
loģiski, ir piselīgi pāri.. kuri viens otru grib vairāk par visu.. :D :D

Nu ja esi 100% pārliecināta, ka Tavās attiecībās tas nostrādās. ok :D dari tā :D rādi to, ka viņu gribi, un neko citu..

tas ir random variants ;)

es tomēr pieturos pie sava :D un ņemu mečas, par kurām ir krietni jāpacīnās :D un vienmēr ciešu sakāvi :) bet gan jau..
katrā ziņā. to tavu variantu :D neredzu par vajadzīgu, nejūtos vēl bez iespējas dabūt ko gribu.. vai arī, neesmu saticis īsto :D :D
nu. tāpat negribētu, ka mani 100% grib :D varbūt tikai dažos mirkļos, brīžos.. gribu lai mani arī atstumj.. :) un man ir jāsāk lietot smadzenes, jāsavaldās, jāprot likt sievietei gribēt kaut cik arī mani. lai tas prasa lielu piepūli un emocijas :)
15.03.2016 13:59 |
 
sarkastiskā

tavu viedokli es esmu dzirdējis jau 1x .. tāpēc esi tik laipna.. un aizver savu muti.. ja ;)

tas ko domāju, ja kāda grib, lai lasa.. negrib... nahuj, lai nelasa.. tu te nepiepisies pa vidu :D
ar savu 1 teikuma komentāru.. tev ibjot ko es rakstu ?? :D :D nahuj tu man gribi aizliegt izteikties, un ar 1 vārdu- trollis.. padarīt manu laiku nenozīmīgu, kuru te veltu ??? :D

tiešām, aizpis muti..

savas domas es uzrakstu, un viss. tās ir manas.
ko es ar tām dzīvē daru, paliek manā ziņā !

šalom.. :D
man nav laika te vairs.
15.03.2016 14:02 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Jā, jā pohuj, turpini rakstīt huinju
15.03.2016 14:04 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Katram jau sava gaume uz sievietēm. Attiecībās jābūt savstarpējai cieņai (sūtīt kādu dirst un spēlēties ar otra jūtām, nav cieņa) un mīlestība ir darbības vārds. Ja kādam patīk dot, nesaņemot neko pretī, nu jauki, bet ir sievietes, kurām patīk savu mīlestību sniegt, sākot no neprātīga seksa līdz intīmai, emocionālai tuvībai. Katrs vīrietis ir citādāks, bet noteikti ir vīrieši, kas novērtēs sievietes rūpes un attieksmi. Un gribēt apmierināt savu vīrieti, ir forši, jo no sarunām ar saviem bijušajiem/draudzenēm, es sapratusi, ka tik daudz sievietes gultā ir neinteresantas. Daudz visādi aizspriedumi. Un būt "labākais, kas viņam bijis" taču ir forši.
15.03.2016 14:08 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Jauki komentāri sievietes virzienā, nav brīnums, ka trūkst izpratnes par sievietes/vīrieša veselīgām attiecībām.
15.03.2016 14:10 |
 
rudzi..

nu tu esi precēta. Un tā ir tava realitāte, kuru tev jāaizstāv ;)

Taču neliec citiem justies stulbiem :D it kā kaut kas būtu palaists garām :D

Ja tev, tavā vērtējumā , ir izdevušās attiecības, ģimene.. Neliec to kā piemēru citiem..

Neviens nenāk pasaulē, lai kādam mūžīgi skrietu pakaļ :D vai , lai kādam izpatiktu, vai lai kādu atstumtu.. :D

mana realitāte nav tāda, un es runāju pēc savām sajūtām. kad būšu precēts, un mana sieviņa mani dikti mīlēs.. es arī tad te visiem stāstīšu kā ir pareizi, jo , gīmene, laimīga ģimene, mīlestība.. utt.. baigi reklamē cilvēku :D un liek ieklausīties pieredzēs.
:D

bet es varu pateikt tev atklāti- ej dirst ;) ja neproti citos ieklausīties .. tad nu tupi savā ģimenes dzīvē, un kaifo par katru sekundi.. es labāk aizrautīgi darīšu ko citu, un pa savam..
bet neteikšu to netā, ka precēties, un ģimenē dzīvot mīlestības pārņemtiem ir kkas nožēlojamas.. kaut gan, pa manam, tajā ir kkas nožēlojams ;)
15.03.2016 14:17 |
 
un...

tagad man nav izpratnes par veselīgām attiecībām, ja ?? :D :D
Kopš kura laika tu nosaki to, kas kuram ir veselīgs, un kas ir normas, vai normāli ??

Nespēj iedomāties, kā man riebjas tādi cilvēki, kā Tu .. :D

Varu būt laimīgs, ka man nav liktenis, kuru Tu te ievazā kā pareizo :D

cieņa, mīlestība, abpusējs izdevīgums, vienam otra saudzēšanu, kompromisi. Veiksmīga , komfortabla kopdzīve kā tāda, pēcnācēji... Laba audzināšana, laba gaisotne ģimenē., centība, izglītība. :D

Tādi vārdi sapisuši ir dažām prātu ;) īpaši tādām, ar psihiatra diplomu kabatā :D vai pie sienas :D

ir gadījies paklausīties šādas sievietes... man jūsu laime ir vienaldzīga, vai aprobežotība ;) es jums nemācu dzīvot , un nekritizēju jūsu ģimenes.. augstprātību, pārliecību :)

tikai jūs palaižat garām tās 1000 dzīves, kuras ir tik pat vērtas.. bez ģimenēm , vienaldzībā, neprātā :D aizrautībā, skumjās.. utt :D :D tūkstošiem vārdu.. un visam ir nozīme..


katram savs, un iemācies to cienīt, zebiekste tāda.
15.03.2016 14:27 |
 
un tādas dažas - stiprās, paraugģimenītes :D dažreiz viņu naskās sieviņas, ir atradušās man uz peņa.. tieši to otro nosaukto iemeslu dēļ :D :D

nu gan viss.. ies ko darīt,, :D savādāk domājot par šo visu, toč kļūšu aizkaitināts..
:-/
15.03.2016 14:30 |
 
karoč, dzīve mazliet dirty :D mazliet netīra, melna :D

nenes te savu balto plīvuru :D tas tikai tev iedomās ir balts :D
15.03.2016 14:31 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Kāpēc tu esi tik dusmīgs? Tie personīgie apvainojumi ir pilnīgi lieki. Iesaku padomāt, kas ir tas, kas tev dzīvē nav kārtībā, ka tik traki jādusmojas
15.03.2016 15:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ak tu tas esi? viss skaidrs
19.04.2016 15:12 |
 
Reitings 22
Reģ: 04.11.2014
Risinājums ir...
Vajag ļaut iet pie citas, ja neiet uz to pat uzstāt, ja nē šķirsies no viņa, ja tā nedarīs.
29.04.2016 14:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits