Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaa apmierinaat viiriesi meenesreizu laikaa?

 
Reitings 28
Reģ: 23.01.2016
Masaazha, oraalais sekss? kaa juus apmierinat savu viirieti meeneshreizu pirmajaas dienaas?
15.03.2016 12:36 |
 
nemeklē atbildes uz šādiem jautājumiem.. Tas vien liecina par to, ka jūsu seksuālā dzīve ir sačakarēta. :-P:-P:-P

Normāli. Ne jau vagīna ir vienīgā lieta, kura seksuāli piesaista vīrieti.. Tu kā sieviete, ar visu augumu, personību, seksualitāti iekārdini.. Un ja ir tā diena, kad tur asiņo, un vaginālais sekss nav patīkams kādam no jums vai abiem.. Tad atliek saprast.. ka nebūt vienīgā bauda ir loceklis vagīnā, vai mēle vagīnā, pirksti utt :D :D
ja tas nav saprasts, tad , tiešām, jums ir sūdīga seksuālā dzīve :D :D :D

man piemēram... sievietes mēnešreizes ir kā uzbudinošs faktors ;) Vien tas kā sieviete uzvedās, kā izskatās tajā laikā :D (l)(l)(l)(l)(l)(l)
15.03.2016 12:44 |
 
+, ja Tu esi griboša, uzbudināta.. Un tur ne tikai ir asinis jau, bet arī sulīga, griboša tā vāverīte kļuvusi.. tad sex kā tāds ir diezgan forša lieta. vienkārši nedaudz savādāks. lai panāktu ka vagīna ir patīkama un tīra. un to var panākt. vnk nenormāli uzbudinot to vietiņu.. ;D 8-)8-)8-)8-)8-)
Esmu arī laizījis asiņojošu vāverīti.. un emocijas, tikai tās labākās. vienkārši jāzin īstais brīdis, kurā mēlīti likt iekšā.. un jāsaprot tas, ka pirmajā brīdī būs savādāka smarža un garša, bet pēc minūte, viss mainīsies , un būs ļoti garšīgi
15.03.2016 12:49 |
 
Reitings 28
Reģ: 23.01.2016
Tas, ka mums sekss ir tikai vagiina un loceklis, izdomaaji tu. Es gribu vinju apmierinaat, tapeecinternetaa mekleeju informaaciju par to. Jaunaam idejaam, tehnikaam. Kas tur slikts?
15.03.2016 12:50 |
 
+.. lietojot kontracepciju, kura izraisa asiņošanu.. arī ir piekopts šāds sex.. tad gan iesaku to vietiņu nelaizīt.. jo asiņošana ir savādāka, nevis kā ierasts.
Tas ir vienīgais , kas man liek uzmanīties- ar kontracepciju izsaukta asiņošana. uz locekļa vēl jā.. bet mēlei neder.
15.03.2016 12:50 |
 
Reitings 28
Reģ: 23.01.2016
Nu man ar visu tamponu iekshaa, parasti paliek nenormaali slapja, ka vins var tur savu roku likt un apmierinaat klitoru. Bet pats sekss nee. Ne taapeec, ka pretiigi vai nepatiktu, bet peec tam visu to vaakt un tiiriities, nav forsi. Peedeejas dienaas jau jaa
15.03.2016 12:51 |
 
nekas slikts droši vien..
nu.. Ja Tu esi viņam aizraujoša arī bez vagīnas, tad izdomāsi neprasot. :D kaut vai.. ja Tev ir krūtis lielas, ļauj tās padrāzt.. ļauj beigt virsū utt. :D normāli atsūkā.. iespējams nevajag čalim masāžu, bet tieši Tev tajās dienās, lai justos samīļota. Tad atļauj viņam to darīt. nopērc masāžas eļļas , kuras Tev šķiet patīkamas.. un izbaudi kaut vai tā.. ja viņam patīc. Tev patiks arī viss pārējais. un vāverīte arī tiks samīļota .
15.03.2016 12:53 |
 
Reitings 28
Reģ: 23.01.2016
Cik saprotu tu esi viirietis. Tad veel jautaajjms, ko dariit, ja muusu attieciibas ir saakuma stadijaa. Un man tajaas dienaas citreiz veeders streiko. Nu jo buusim kodiigi palaist masiivu peerkonu guljot kopaa vai pateikt miiljais, man jaaiet pakakaat. Nav pati seksiigaakaa un iekaarojamaakaa lieta.
15.03.2016 12:55 |
 
Tamponu neiesaku lietot :D vismaz ja ir aktīva mīlas dzīve :D jo zinot meitenes, kuras dažreiz ieliek tamponu.. var gadīties kādreiz nepatīkams pārsteigums tam, kurš viņu laizīs. :D 1x ir bijusi šī pieredze. Skaistākas meitenes reāli nav , un viss ir saprotams, vagīnā tomēr risinās dažādas norises. Un sekrēti tur ir dažādākie.. Bet jādomā ir ļoti rūpīgi par to vietiņu..

Tampons= pretīgi :D kā aizsist caurumu ar tapu :D
tīri tehniski .. par palagiem un pārējo.. vnk ir tās 1-2 dienas.. kurās par to ir jāpiedomā, biežāk jāpaseko līdzi, kas tur notiek. tas arī viss.. tāds jūsu liktenis. esot ar vagīnu..
15.03.2016 12:58 |
 
nu, kaut vai foruma tā runājot, tu neatstāj normālas sievietes iespaidu ;)

Tās lietas , kā vēdera sāpes. utt :D Katra atrod pati kā vislabāk to novērst. Un ja tiešām, tās mēnešreizes ir problemātiskās, sāpīgas, un sāp vēders , utt. tad varbūt tiešām attiecību sākumā, to visu neatrādi tam čalim :D :D

vēderam, ir dažādi līdzekļi.. kaut vai ūdens ar c vitamīnu.. kā nu kas iedarbojās uz konkrētu ķermeni.. atrodi savu lietu. :D

bija draudzene, kurai mēnešreizes vsp nekādu diskomfortu nesagādāja.. bija tieši forši.. Labi, vēders viņai tajā dienā bija jocīgs.. un pat anālais sexx nebija vēlams.. Bet, tpt. :D galvenais lai meitene patīk.. tad arī sapratīs pārējo.. ja neb\us tāda kā cūka viņa ..
15.03.2016 13:02 |
 
karoč... par to skaļi nav jārunā ;D

nevienam nepatīk zināt tādas lietas.. ka viņa meitene mēnešreizū laikā smird tur, ka viņai visādi recekļi nāk ārā . ka viņa uz poda atsēž skaļiem trokšņiem utt ;d ;d
15.03.2016 13:05 |
 
un pat kopdzīvē to nereklamē :D :D
15.03.2016 13:05 |
 
un ir bijusi arī meiča, naturāliste.. Kurai ir poh.. :D viņa atklāti teica, ka pēc dzemdībām tur sex vairs nav tik aizraujošs, un ka grib, lai viņu drāž dibenā utt :D kura nekautrējās principā no nekā :D Un vagīna var teikt bija kļuvusi par sekundāru vietu, kurā likt peni.. aiz mutes un dibena :D :D
kas smieklīgi.. pat pēc anālā viņai varēja dot atsūkāt :D nu jocīga maiča vienvārd sakot.. kurai anālais sex 1 randiņā ne tuvu nebija tabu :D 8-)8-)8-)8-)
un kas vēl- skaista sieviete, kas pats būtiskākais :D
tagad staigā ar bumbiņām vagīnā, lai kaut cik ciešāku padarītu.. domā par katu kādu muskuļu , un vagīnas operāciju :D
15.03.2016 13:11 |
 
Reitings 28
Reģ: 23.01.2016
Bet nav jau taa, ka es to varu kontroleet. :(
15.03.2016 13:12 |
 
labi, nu jau sākās BeZtĒma! sorry..

Tēma bija par to kā iepināt vīrieti, kad vagīna nav dodama lietošanā. ;D

Nu tur domā pati, kundzīt.. :D maN PERSONĪGI.. PATIKTU SKATĪTIES KĀ ŠĶIRBIŅA ASIŅO.. PATIKTU JA ATSŪKĀTU LAIKAM :D nu ja forši to izdarītu.. :D iedotu krūitis .. ļautu beigt virsū, kaut vai dročījot.. beigt sejā .. nu tādas everģēlības apmēram.. anālais, nu tas katram pašam .. man nekādas baigās vēlmes uz to nav.. vienīgi, ja meiča pati grib .. :D
15.03.2016 13:14 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu ja tev tik daudz problēmu , nu tad pacietieties pāris dienas ! :D :D Traģēdija tāda itkā tu mēnešiem asiņotu :D
15.03.2016 13:15 |
 
masāža.. ja tā nav profesionāla.. nu i nah.. nē , paldies..
atceries, tas kaifs ir ierobežots :D un kaifs no nemākulīgas masāžas = 0 :D ja vien tas nav kombinācijā, ar peņa masāžu.. kā teikt, no sērijas- masāža ar laimīgām beigām ;) kuru piekopj daudzajos salonos Rīgā .. un ne tikai to vien :D vnk koncentrējies uz peni.. nevis pārējo ķermeni čalim.. liecviņam beigt, kā to panāc.. tur tava iztēle

viss ..
15.03.2016 13:17 |
 
vēl 1 mazsvarīga piebilde- īsta sieviete nekad nedomās kā iepriecināt vīrieti :D tas ka Tu viņam velti savu laiku, un od iespēju, attiecīgā brīdī Tevi iekarot . tas ir viss :D

Nah Tev domāt par čali.. Sex čalim vsp baudu īpašu nesagādā, fizisku baudu :D ok, 3sec patirinies kamē beidz..

pārējais ir emocionāli.. tas kā sievietepati sevi liek iekārot čalim.. tas arī visu izsaka.. cik patīkami būs tevi laizīt, drāzt utt. un vai gribēsies tevi sponsorēt. :D

nedod visu uzreiz.. tā tu veci nenoturēsi. domājot kā iepriecināt, kad asiņo :D:D = 5x dirst pasūtot, un tad , kad viņš izlūdzās satikties, pieprasot visu ko kāro.. suši , vīnus,.. nu kaut vai tādus sīkumus. lai justos labāk :D
15.03.2016 13:22 |
 
vēl piemetināšu- ja es tiktos ar sievieti, kura domātu, kā mani iepriecināt sexā.. nu , kurai tā doma būtu ikdienišķa.. Tad es sen būtu papisis savu dzīves jēgu.. Tiekoties ar tik vienkārši dabūtu veceni.. nu i nah :D mby 50 gados, pēc 20 gadu kopdzīves.. ok.. tad seksuālās vērtības aiziet pamazām, un ir sadzīviski svarīgākas lietas. kā vienam otra dzīvi padarīt tīkamāku.. bet ne jau normālos gadios. attiecību sākumā :P
15.03.2016 13:27 |
 
un ir varianti , sākot randiņus.. - Pirms tikšanās ir doma, kā Tu viņu drāzīsi, un domā visu ko perversu jau.. jo zini ka viņa dos pilnīgi visu.. :D
vai arī domā, kā viņai izpatikt, ko darīt, utt. jo nevari būt drošs , ka viņa vsp dos :D :D

un tas otrs, ir daudz labāks ;)
15.03.2016 13:31 |
 
un vēl :D

lai arī esi pieķērusies, patīk.. nah to teikt. liec varbūt nojaust 1x nedēļā :D citā laikā liec viņam dzīvot ar bailēm tevi pakāst.. un labi apzināties, ka nebūs kaut kas ideāli.. tev to nevajadzēs. :D jo reāli, ir labi gan vienai, , gan vari iedot iespēju citam, jebkuram kuru vēlies.
15.03.2016 13:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits