Tēta nedienas Latvijas stila

 
Reitings 77
Reģ: 16.08.2015
Ka jums šis šovs? Patika?
02.03.2016 23:18 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Annie, izskatās, ka nemaz neesi tik iejūtīga un pūkaina par kādu sevi te uztaisi. Tu pati gadījumā nenāci no dziļiem Latgales laukiem? Atradusies tev smalkā kundzīte. :D

Pilnīgi normāls šovs, kurā parādās ikdienas dzīve ar visiem tās trūkumiem.
05.03.2016 21:06 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
iemetat linku kur var paskatities saintrigejat mani
05.03.2016 21:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es labi atceros stastu tv kur mate ar bernu 7 gadus dzivoja maza treileri vai ka tml. bez elektribas. Te nav tik traki, ir stabils jumts virs galvas, kur gulet, tiras drebes mazga, est ir ko, dators, televizori vairaki. Dzivo pieticigi, bet ta daudzi dzivo.


savukart sokeja mani te tas ka 5 gadu laika sievietei ziedi nav ne reizi uzdavinati. Un citi emocionali svarigi it ka sikumi. Tas ir primarais kas lauj dzivot ar smaidu un izturet ne but ne vieglo ikdienu. Ko ari virietis teica ksa saprata si sova ietvaros. Un tas ir liels pluss un ieguvums. Ari atputa tai jaukajai sievietei. Un restorans.... ko vina piedzivo domaju pirmo reizi muza ir pat loti primara lieta.
05.03.2016 21:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kā jau teicu, vairāk mani šokēja viesnīca un restorāns, kas izreklamēja savus nespējīgos un neprofesionālos darbiniekus. It kā Latvijā ir augsts bezdarba līmenis, bet skatos, ka darbinieku atlasē pilnībā nepievērš uzmanību to prasmēm. Vismaz būtu izvēlējušies labākos pārstāvjus. Ja viņi tā ir darījuši, tad situācija ir vēl briesmīgāka, nekā domāju. pievienojos! Un edienus ko nesa , nelaujot izveleties... dikti pazemojosi
05.03.2016 21:14 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Kā mēs visi zinām, cilvēki ir dažādi, uzskati, vērtības un dzīvesveids arī.


Jā, tavs uzskats ir, ka visiem vienmēr ir jābūt naudai, vērtības arī ir tikai naudā un dzīvesveidam arī ir jābūt tikai tādam, lai vienmēr būtu nauda. Ja godīgi, tad tas ir pretīgi.

Annie, izskatās, ka nemaz neesi tik iejūtīga un pūkaina par kādu sevi te uztaisi.


+++
05.03.2016 21:27 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Artemzija "paspiideeja" :D kada starpiiba kur esi piedzimis vai no kurienes naac? Svariigi ir dziivee kaut ko sasniegt, nevis piedzimt dzilos laukos un tur arii palikt un degradeeties! Pie tam dazhas "augstdzimushaas", zilo asinju riidzinieces pec uzvediibas ( un nereti peec izskata) 100 reizes paarsit lauku meitenes savaa urliskajaa un leetaajaa izskataa! Man buutu kauns daliibnieku vietaa, vot tas ir liimenis nodziivot liidz tam, lai pat lieka eiro prieksh beerna zekubikseem nebuutu :-|
05.03.2016 21:39 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Un par naudu runaajot - laime, protams, vinjaa nesleepjas, bet es labaak raudaashu mersedesaa nevis trolejbusaa :-P
05.03.2016 21:41 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Lasīju TVneta rakstu (mani arī saintriģējāt), nu, tētis malacis. Viņš reāli viens pats uztur 8 cilvēkus (6 bērni, sieva nestrādā, jo divi mazākie bērniņi vēl pavisam sīki, plus pašam arī jāēd). Priekš šādas situācijas - normāli. Mājās sadzīves tehnika ir, tepat meitenes vairākus TV saskaitīja, tas, ka kādreiz pirms algas makā vējš svilpo, nu, nav milzu traģēdija. Pietam strādā, cik saprotu, tādu vidusmēra darbu.
05.03.2016 21:41 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Lasīju TVneta rakstu (mani arī saintriģējāt), nu, tētis malacis. Viņš reāli viens pats uztur 8 cilvēkus (6 bērni, sieva nestrādā, jo divi mazākie bērniņi vēl pavisam sīki, plus pašam arī jāēd). Priekš šādas situācijas - normāli. Mājās sadzīves tehnika ir, tepat meitenes vairākus TV saskaitīja, tas, ka kādreiz pirms algas makā vējš svilpo, nu, nav milzu traģēdija. Pietam strādā, cik saprotu, tādu vidusmēra darbu.


+++
Tāds cilvēcīgs raidījums, patiess :) Jā, varbūt no ārpuses un arī iekšpuses māja mazliet nesakopta, bet nu lai teiktu, ka dzīvo nabadzīgi - nu nav tā :) Mazajiem ir gan rotaļlietas, visi paēduši, vecākajiem savi datori - neslikti :-) Protams, vienmēr var būt vairāk, labāk bet šī ģimene cīnās, dzīvo, kā var, par to prieks :)
05.03.2016 21:47 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
lindadada, aij, beidz, ja? Citiem mācībām nav arī tās naudas, lai kļūtu par kaut ko augstāku. Mana klasesbiedrene mācījās tikai uz 10 un 9, tā vietā, lai ietu uz augstskolu un mācītos par to, ko tiešām vēlās, viņa aizgāja uz kaut kādu arodeni, ļoti zemā līmenī, kur varēja ierasties pat mēnesī reizi. Un tikai tādēļ, jo vecākiem nav līdzekļu, lai viņu izskolotu, jo, lai mācītos klātienē, vajag naudu dzīvošanai un ēšanai, bet, lai mācītos neklātienē, pati zini, arī vajag naudu!
Tajā pašā laikā cita klasesbiedrene, kas mācījās uz 5 un 6, iestājās augstskolā un dzīvē ganjau sasniegs kaut ko vairāk.. jo viņai vienkārši jau vecākiem ir daudz naudas. Zinu, katrs pats savas laimes kalējs, bet nevajag jau nosodīt tos nabadzīgos. Ne vienmēr viņi ir vainīgi!
05.03.2016 21:48 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Es nenosodu, es shokeejos :) bet tev aciimredzot arii taas naudinjas nav, ja jau shii teema taa aizskaarusi :) un izdomaat var 101 attaisnojumu kaapeec cilveeks turpina miiciities suudos, taa vietaa, lai kusteetos uz priekshu!
05.03.2016 21:52 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
lindadada, es vienkārši zinu, kā ir tad, kad nav naudas! Mana mamma viena pati uzaudzināja 4 bērnus un tie viņai nebija no tiem labākajiem gadiem. Vienai jāpelna, jābaro, jāapģērbj un jāizskolo 4 bērni, tas ir traki grūti! Bet tagad mana mamma manās acīs ir varone, jo lai gan bērnībā varbūt mums nebija pašas foršākās drēbes, bet paēduši un smaidīgi vienmēr bijām. Un tagad mēs visi bērni cenšamies viņai dot to, ko viņa devusi mums. Un tāpēc man kaitina, kad uzrodas kaut kādas pīkstētājas, kurām liekas aplami, ka dienu pirms algas nav pat viena eiro! Zato ir ko ēst. Vot kā.
05.03.2016 22:02 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Un tas tavs teikums : bet tev aciimredzot arii taas naudinjas nav, ja jau shii teema taa aizskaarusi , bāc iebāz pakaļā to savu naudu un beidz lielīties. :D Nauda man ir, bet neuzskatu to par dzīves lielāko vērtību.
05.03.2016 22:03 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Bet tas ir aplami! :D vari prasiit jebkuram pieaugusam cilveekam :D ar berniem vai bez beerniem, tas nav normaali eksisteet no algas liidz algai bez jebkaadiem iekraajumiem! Sheit pat ir meitene, kurai nav naudas ( 2 eiro !!!) lai aizietu pie aarsta, taa vietaa durachka smeeree ko papala uz aciim un chiikst forumaa :D nezinu pat ko dariit - smieties vai raudaat :D
05.03.2016 22:06 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es nekad te neesmu izlikusies par to, kas neesmu, pavisam ne par baltu un pūkainu.
Un, nē, manā vērtību sistēmā nauda nav galvenais, savos komentāros es tā nemaz neteicu, bet katram ir tiesības tos saprast, kā vēlas.

Nedzīvot no algas līdz algai, bet prast dzīvot tā, lai kaut kas paliek pāri, nenozīmē, ka nauda ir prioritāte. Tas nozīmē dzīvot atbilstoši savām iespējām, nevis gribēt dzīvot labāk nekā tas iespējams.


Artemzija, vai Tev šķiet, ka smalki (es gan nezinu, kā Tu šo vārdu saproti, jo es tādu nelietoju) dzīvo tikai pilsētās? Arī laukos ir gudri, spējīgi un jauki cilvēki, un ne mazums. Un, jā arī manos :D
05.03.2016 22:10 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Bet citiem tās naudas varbūt tik arī ir kā samaksāt rēķinus un ēdienu nopirkt. Un bladāc, vienu dienu pirms algas dienas, viņam nav naudas! Šoks visai Latvijai!
05.03.2016 22:10 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Annie, izskatās, ka nemaz neesi tik iejūtīga un pūkaina par kādu sevi te uztaisi. Tu pati gadījumā nenāci no dziļiem Latgales laukiem? Atradusies tev smalkā kundzīte.

Artemzija, ja tu uzskati, ka tikai tāpēc, ka kāds ir dzimis Latgalē, tie nevar būt "smalkā kundzīte", attiecinot to uz viņu kultūras trūkumu, tad izskaidro visas tās rupjās prastās personas, kas ir dzimuši Rīgā (acīmredzot Rīgu tu uzskati par vienīgo kultūras avotu Latvijā)...
05.03.2016 22:12 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Dantessa, Tu vari palikt pie savām domām, es palikšu pie savām, jo tā esmu audzināta un tādu modeli ģimenē redzējusi.
05.03.2016 22:17 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Annie, es jau negribu neko ļaunu, tikai tāda sajūta, ka ņirgājas par tiem cilvēkiem, kuriem ir mazāk naudas! Tad man paliek žēl savas mammas un dusmas nāk ārā. (t)
05.03.2016 22:19 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Speciaali par mulki izliecies? :D vinjsh pagaajshmeenes saaka straadaat, ka nu taa sanaaca,ka nav taas naudas pirms nakoshaas algas? Vai tomer viirietis gados, ar gimeni un beerniem un vinjam jau nu vairaak par visiem vajadzeetu saprast, ka taa dziivot nedriikst un uzkraajumiem ir jaabuut! Tagad berns paprasiija zekubikses (kas nav luxus prece), bet shim naudinjas nav! Varbut japasaka tiem berniem, lai neizdomaa veel slimot pirms naakoshaas algas savaadaak pat zaales nopirkt nevarees! Bet nu te dazhaam shkjiet, ka ja maajaas ir tv un dators, viss, vot taa ir ekskluzivitaate un dziivo vinji "normaali" un paartikushi. Mab jau shkita, ka muusdienaas cilveekam vajag ko vairaak par tv istabaa un pliku maizi uz galda.
05.03.2016 22:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits