Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā aizmirst senu draudzību?

 
Reitings 172
Reģ: 12.02.2016
Sveiki. Droši vien lielākā daļa saprot, ko nozīmē laba draudzība un patiesi draugi. Ne velti saka, ka īsti draugi nemētājas apkārt pasaulē. Mans jautājums būtu tāds - kā aizmirst cilvēku, kuru vismaz agrāk uzskatīju par labāko draugu, jo šo savstarpējo attiecību pamatā bija neviltota uzticība un padomu sniegšana dažādās dzīves situācijās. Bez tam, bija arī interesanti kopā pavadīt laiku, ko gan nevarētu teikt par šī brīža situāciju. Kopumā neesam tikušies 2 gadus, katrs dzīvojam dažādās pilsētās, bet ne jau niecīgais Latvijas ceļu attālums ir īstais šķērslis šīs draudzības izjukšanā. Draugs, kuru pazinu jau no 18 gadu vecuma, no kādreiz normālas personas kļuvis par egoistu, jo domā tikai par sevi, pārējie viņu vairs nesatrauc (principā šāda attieksme vērojama ne vien pret mani, bet arī citiem viņa līdzcilvēkiem). Vairākus mēnešus nerunā, pēc tam piezvana un prasa - vai nejauši piezvanīju? man nav laika runāt utt. Nē, nu man jau nekas no tā, jo principā pašam ir bijis daudz interesanta, ko darīt pa šo laiku nevis domāt vienīgi par šo cilvēku. Vēl jocīgāk liekās, ka vecgada beigās apskatās manas bildes soc. tīklos, kuras uzskatāmi pauž dvēseles prieku, aizrautību un jaunus pavērsienus dzīvē, bet pēc tam sūta psihas sms, kuru zemteksts liek noprast, ka man vajadzētu ārstēties, un viņš ir tik aizņemta personība, ka neesot pat laika reizi mēnesī iedomāties par kādu no senajiem draugiem / paziņām. Kopš tā laika sarāvām kontaktu, jo šāda "draudzība" šķiet bezjēdzīga. Piedevām pēc šo ziņu saņemšanas man patiešām sāka neveikties - domstarpības augstskolā, problēmas darbā un ģimenē, Ziemassvētku vakarā bēres, neveiksme svarīgā procedūrā. Lai gan man šobrīd jau ir citi labi, nesen iegūti draugi, ir grūti aizmirst pagātnes LABĀKO draugu, kurš pievīlis manu uzticību. Tādēļ jau pusotra gada laikā nepaiet praktiski neviens vakars vispār par šo lietu neiedomājoties. Kā, Jūsuprāt, ātrāk un efektīvāk izskauzt šo cilvēku no savām atmiņām, atstājot pagātnes problēmas iepriekšējos gados un nevelkot tās līdzi visu 2016. gadu, kurš nupat iesācies?
13.02.2016 02:13 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
13.02.2016 02:17 |
 
Reitings 172
Reģ: 12.02.2016
Tam nav nekāda sakara ar homoseksuālismu vai biseksuālismu. Vienkārši tizlākais tajā visā ir tas, ka uzticies nepareizajiem cilvēkiem to sākumā nezinot. Beigās vēl nostājas pret tevi pašu.
13.02.2016 02:25 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Tā nav bijusi draudzība. Tur nav ko aizmirst.
13.02.2016 03:02 |
 
Reitings 172
Reģ: 12.02.2016
Savā ziņā Ingai taisnība. Tā pat laikam nav bijusi draudzība, bet drīzāk kaut kā darīšana aiz garlaicības. Bet no sākuma pirms vairākiem gadiem to nesapratu.
13.02.2016 14:22 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
So gay!
13.02.2016 14:28 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Izklausās, ka tir ir kas vairāk par senu draudzību tikai.
13.02.2016 14:29 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Profila bilde ir gay, teksts ir gay, Rinkēvičš ir gay, sekojoši, tolstojs93 ir jābūt gay.
13.02.2016 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Arī piekrītu Ingai, ka attieksme jau vien norāda, ka tur nav ko ņemties, bet spēju saprast, ka ir grūti aizmirst senu, tuvu draudzību. Droši vien, ka palīdzēt spēs tikai laiks un maksimāla distancēšanās no "drauga". Meklē un stiprini sev citas draudzības, citas saiknes ar cilvēkiem. Pēc pieredzes varu teikt - nozīmīgu cilvēku vieta dzīvē nekad nepaliek tukša. Agrāk vai vēlāk, pats/-i analizējot notikušo, nāksi pie atklāsmēm, kāpēc tā noticis un, iespējams, drīz vien sapratīsi, ka tā ir daudz labāk. Ja pats/-i esi daudz maz sakarīgs cilvēks, vietā nāks kas cits. ;)

Šai kontekstā neredzu, kā tieši tas, vai autors ir citādi orientēts, ietekmētu šīs diskusijas svarīgumu, būtiski varētu manīt tās virzību. Primāri vajadzētu redzēt faktu, ka viņš nespēj sadzīvot ar tuva drauga rakstura izmaiņām, nevis modelēt variantus, ir gejs vai nav. (t)
13.02.2016 15:01 |
 
Reitings 155
Reģ: 03.12.2012
Neliekās, ka tā būtu kaut kāda seksualitātes izpausme. Kārtējie troļļi saradušies. Cilvēks vienkārši pats nesaprot kā aizmirst citu cilvēku, kurš agrāk bijis labākais draugs. Tas taču ir pavisam dabiski, ka katram no mums sievietēm ir bijusi vai ir sava labākā draudzene, tāpat arī vīriešiem. Un pazaudēt šo uzticības personu ir ļoti smagi. Vēl nesen atceros kā mamma raudāja, kad nomira viņas labākā draudzene. Protams, cilvēkiem, kuri draugus maina kā cimdu pārus, tā nebūs problēma. Bet šajā gadījumā, kad jāzaudē ilggadējs labākais draugs/ draudzene (nejau cilvēks, ar kuru 1reiz iziet ārā un pēc tam sauc par draugu) sekas var būt grūtāk nolīdzināt. No savas pieredzes varu teikt, ka brūces dziedē laiks un daudzi patīkami piedzīvojumi, kuri vēl tikai sagaida nākotnē. Lai izdodās. :)
13.02.2016 19:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits