pārdevēja

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Gribēju jautāt, ja saņem vidēji 2.50 stundā par pārdevējas darbu, tad tīri objektīvi cik daudz ir jāstrādā uz tādu summu? Ja darba devējs liek strādāt tā, ka apsēsties nevar pat uz 1min, tad tas ir atbilstoši? Jeb tomēr mani izmanto kā lēto darbaspēku?
12.02.2016 21:16 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Piekriitu. Bet mazāk darbiņa - mazāka aldziņa - labāka veslība - mazāk stresiņa un vieglāka dzivite :-D pilnigi neliktos nepieciesami rauties melnās miesā pa 2,5 h, ja , taja pasa, kur mazak cilveku ir 2 h :-D peec tam ta pat tos paaris eiro bus jaatere medikamentiem, jo no stresa saap galva, slikti utt:-D
13.02.2016 11:28 |
 
Reitings 343
Reģ: 16.06.2013
diferenda - nu un tu neiebildi par tādu grafiku? Tas tevi apmierināja?

Sākumā jau tas grafiks bija tāds, kādu sarunājām, kad uzsāku strādāt, tāpēc mani ļoti apmierināja. Vēlāk jau visādi interesanti parādījās. Ja nebūtu vēl visādas problēmas tajā brīdī saradušās, tad jau būtu gan jau tur strādājusi, bet aizgāju prom. Vēlējos tik teikt, ka var atrast ari gan jau tieši tādu pašu darbu tikai citā veikalā, bet par augstāku likmi. Vispār liekas, ka viss atkarīgs no vadības. Ja ir atsaucīgi un prieks ir nākt uz darbu, tad tās 10 stundas neliekas tik trakas. Man kājas jau pēc pirmās nedēļas bija pieradušas.
14.02.2016 01:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits