Sekss no rīta

 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Sekss no rīta ir super, nenoliedzami.
Bet man tik un tā uzreiz pēc pamošanās gribas aiziet uz tualeti, pēc tam apmazgāties un iztīrīt zobus. Un tad esmu gatava likties gultā un aidā :-) Bet draugs grib, lai viss notiek uzreiz pēc pamošanās un bez izkāpšanas no gultas. Kas man nav īsti pa prātam, jo nav jau pats svaigumiņš pēc pamošanās.

Kā, jūsuprāt, ir labāk?
12.02.2016 08:03 |
 
Reitings 133
Reģ: 12.02.2016
nu ja ir paģiras, tad gan savādāk :D dažām meičām uz paģirām gribās meņģēties dubultu sparu. man gribās vnk kolu, miegu :D ok, dienas gaitā iespējams atkal iedzert, un tad jau sekss ir vietā.
Šī iemesla dēļ cenšos nedzert vispār, vai ja dzert, tad ļoti minimāli, pudele vīna vakarā ir ļoti ok.
12.02.2016 11:35 |
 
Reitings 210
Reģ: 29.10.2014
nu... vajag vakarā normāli sakopties. Tad arī no rīta būsi svaiga.
Un ja mī otra ķermeni, tad mīl no rīta un vakarā.

+
Ak kā man patīk rīta sekss(l) Un vakara/nakts arī :D Nekad nav bijis tā ka speciāli obligāti jātīra no rīta zobi pirms seksa, nezinu ne man ne vīram nesmird no rīta mute, lai steigšus skrietu tīrīt zobus. Vispirms sekss un tad jau celšānās, kopīga duša un viss pārējais. Vienīgi darbdienu rītos, es pēc tam lienu atpakaļ gultā, bet vīrs uz darbu :D
12.02.2016 17:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)