Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēma!!! :( sāp...

 
Reitings 208
Reģ: 28.12.2015
Es mācos skolā. (7.kl) un mani aprunā! Es jūtos tik ļoti slikti!:-/ Jūtos ļoti vientuļa ar maz draugiem , un ka vēl mani aprunā! Ko lai es daru?
Vienkārši meiģināt mācīties kārtīgi, labi un dikti labi, visu laiku veltīt mācībām un dažiem draugiem, un tad kad pabeigšu skolu vienkārši aizmirst par to un nekontaktēties dzīvē ar tiem cilvēkiem kuri aprunā? Vai pieauguši aprunā tik ļoti cilvēkus, kā to dara bērni?

P.S. Pat ir vairāki vai viens cilvēks, kurš ir teicis manām draudzenēm, ka tās tikai apkaunojot sevi ka draudzējoties ar mani. Man ir tik sūdīgi es nevaru!
Es ceru, ka tad kad izaugšu man būs patiesi un īsti draugi :-/
Bet kā to pārdzīvot skolā un skolas dzīvē? Mācības labi man neiet , slikti mācos bet to es labošu:-/:-(
10.02.2016 19:41 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vai pieauguši aprunā tik ļoti cilvēkus, kā to dara bērni?
Vel trakak un advancetak. Sola ir sikums saliudzinosi ar to uz ko spejigi pieaugusie. Macies un nenem galva citus. Skaties no augsas uz leju uz tadiem un pasmini!
10.02.2016 19:45 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.12.2015
Rīdziniece, Bet saproti - vientulība ir tik briesmīga, un dien dienā pavadīt vienai , atstumtai nekam un nevienai nevajadzīgam ir briesmīgi! :'-(:'-(:'-( Sāp sirds, lai neteiktu vairāk..:'-(:'-(:'-(
Es protams, mācīšos jo eju galu galā tur priekš sevis , un tikai dēļ sevis bet tas ir tik grūti būt vienai. Citi čupojas, draudzējas es tā kā tād pamesta :'-(:'-(:'-(
10.02.2016 19:47 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.12.2015
Un vēl tajos momentos, kad ir pa grupām kaut kas jādara vai kad par pāriem- es esmu viena :'-(
10.02.2016 19:48 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Aktivitātes ārpus skolas, pulciņi ir vietas, kur iegūt draugus atbilstoši interesēm. Esi tādos iesaistījusies? Pamatizglītība ir obligāta un nav brīnums, ka ar visiem nevar būt ' pa ceļam'.
10.02.2016 19:57 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.12.2015
Nē! Pulciņos un ārpus skolas pulciņos es neeju. Man pašlaik , manos gados ir grūti sadraudzēties ar jauniem draugiem. Vecos vnk es zaudēju šitā un esmu zaudējusi.
Es nezinu kā lai sadraudzējās un iedraudzējās? Varbūt Jums ir idejas? Kā būt interisantai , foršai, jautrai ar saviem vienaldžiem?
10.02.2016 20:07 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
centies viņus neņemt galvā. par ko tad konkrēti viņi apsmej? izvērtē, par ko vai vari ko mainīt. citreiz bliez pretī, savādāk neko nepanāksi. ir arī pieaugušie, kuri aprunā utt., bet nu kad esi vecāks, tu tam vienkārši nepievērs uzmanību, tas tevi īsti vairs neskar.

kā sadraudzēties? iet uz pulciņiem, tici man tur var atrast draugus un labi pavadīt laiku.
10.02.2016 20:16 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.12.2015
kā sadraudzēties? iet uz pulciņiem, tici man tur var atrast draugus un labi pavadīt laiku.

Paldies, booboo! Bet tur tā lieta, ka es nemāku uzsākt sarunu, iepazīties un tā. Arī vizuāli es izskatos vienkārši pretīgi!:'-(
10.02.2016 20:18 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Arī vizuāli es izskatos vienkārši pretīgi!


nu kas ir pretiigi?

pumpas? netiri nagi un mati??

skolaa vienmer kads bus tas, kursh aprunaas kaadu, es daudziem skolaa nepatiku, daudzi mani aprunaaja, gribeja izstumt, atstumt, bet es ignoreeju,bet visinteresantak ir uz tiem lielajiem runatajiem paskatities sodien - kaa dziivo vinji un kaa es. Staiga tadi noshljukushi, nodzerusies... fuij!

tie cilveki tev nav nekas... pilnigi nekas. Lai jau runaa un dara ko grib.
10.02.2016 20:21 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
nu kas ir pretīgs? mūsdienās ir pieejams internets un var atrast tik daudz info par izskatu, kopšanu utt. ja domāsi patstāvīgi, ka esi neglīta tad tā arī būs. pamatskolā es arī īsti nemācēju sevi sakopt (nebiju ne netīra nekā, bet nemācēju izvēlēties smukas drēbes, labi rūpēties par matiem, nemaz nerunājot par kosmētiku) par to neapsmēja, biju vairām nostāk no tā visa. ja tajā laikā būtu bijuši pieejami tak daudz video utt., noteikti būtu izmantojusi.
10.02.2016 20:26 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Tu esi gudra meitene, pati jau uzrakstiiji sapraatiigu plaanu, kaa iztureet sho periodu- nododies maaciibaam, noveertee esoshos draugus, meegini ignoreet paaridariitaajus. Jaa, beerni speej buut loti nezheeliigi, bet atceries, ja tu iztureesi sho laiku, tu buusi daudz stipraaka par tiem, kas Tevi aizskar!
Turies!:-)
10.02.2016 20:29 |
 
Reitings 158
Reģ: 11.01.2016
Deīkst uzzināt ar ko tas viss sākās ? Kapēc tava klase un ari draugi sāka novērsties un aprunā tevi?
Kā tieši aprunā?
Varbūt viss nemaz nav tik slikti un traģiski kā tu pasniedz? Un varbūt visu var labot?
10.02.2016 20:39 |
 
Reitings 246
Reģ: 27.04.2013
ui kaa sirds saznjaudzaas sho lasot un atceroties, ka pashai visam bija jaaiet cauri pamatskolas laikos.... vienaudzji meedz buus tik nezeeliigi....
10.02.2016 21:56 |
 
Reitings 326
Reģ: 22.02.2011
Diemžēl daudziem nākas tam iziet cauri un atkatoties uz to visu atpakaļ vissvarīgākā lieta man šķiet ir iemācīties neļaut savam pašvērtējumam kristies tikai dēļ tā, ka tevi apceļ. Pareizi meitenes tev saka, arī manā gadījumā ir tieši tas pats, ka tie lielie aprunātāji pēc skolas pabeigšanas dzīvē nekur tālu nemaz nav tikuši.
Es ieteiktu atrast kādu sporta veidu, kas tev patīk. Tas ir labs veids kā iegūt draugus gan tagad, gan nākotnē + tas lieliski noņem stresu un bonusā visam ir izskatīgs ķermenis. Galvenais mācies labi un lepojies ar saviem panākumiem, visu ko dari, dari tikai sev, nevis lai kādam iepatiktos. Un redzēsi, kad jutīsies labi par sevi, tad arī citiem cilvēkiem tu patiksi :)

Vēl viens variants ir mainīt skolu. Arī nav vienkārši un nav garantijas, ka citā skolā tevi neapcels (kaut vai kā jauniņo) bet manā gadījumā tas palīdzēja. Bija jau arī jaunajā skolā kas apcēla, bet bija jūtami labāk. Ja ir par traku, tad iesaku šādu domu apsvērt, varbūt parunā ar mammu vai viņa var ko ieteikt.
10.02.2016 22:07 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Zinu ka skola var skist kaa tiraaka elle un ari es esmu bijusi aprunaata, bet priecajies ka tev ir vismaz dazi draugi...Ja tevi atkuraati neatspaarda skolaa un nenirgaajas tad nav tik traki. Ir kam bijis trakaak.
10.02.2016 22:23 |
 
Reitings 83
Reģ: 27.12.2015
Man kas līdzīgs bija. Ignorē viņus, nepakļaujies viņu aprunāšanām, tā var riktīgi nervus sabojāt.:-/ Mācies, klausies mūziku austiņās, ne par ko nedomā. Nu vai arī ko citu priekš sevīm atrodi.. tur lasīšana vai kas cits. Ja parādīsi, ka esi stipra, tad viņiem būs apnicis, bezjēdzīgi vienkārši aprunāt tevi, ka tev pašai po*, ko viņi tur savā starpā runā.;) Un ja jūties vientuļa, tad varam draudzeties. Es pati eju 8. kl. karoč turies, parādi ka tevi nevar tā noniecināt.:-)
10.02.2016 22:23 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Tiesam vai nu uzmet ignore, jo ja saaksi publiski raudat vai ardities tas vinus vel jo vairak uzjautrinaas un apsmiesana turpinasies. Uzaudze bieszu adu.:-)
10.02.2016 22:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits