zobs!!

 
Reitings 151
Reģ: 22.10.2015
hey!

nesen biju pie zobārsta, bija ļoti akūti, jo caurums ir ļoti liels. ielika plombi, taču brīdināja,ka plombe varētu turēties vien pāris mēnešus, iedeva atlaidi. iepriekš biju uz pārbaudi un tas ārsts neko tādu neminēja. bet šis otrs ārsts teica par to,ka varētu neturēties.


tagad ir pagājusi viena nedēļa un plombe jau ir izkritusi.

dzīvoju ārzemēs, samaksāju krietnu summu, tā ļoti kremt, ka ne par ko.(t) runa nav par pāris eiro, bet tuvu pie 200.

jums šķiet būtu loģiski doties uz klīniku un pieprasīt kādu kompensāciju...? vai arī pieprasīt lai salabo?
10.02.2016 19:00 |
 
Reitings 151
Reģ: 22.10.2015
Diversija it kā iedeva atlaidi uz tā pamata. taču man šķiet, tad nevajadzēja vispār piedāvāt šādu iespēju, jaa.

būtu loģiski prasīt kompensāciju? vismaz daļēju? tad varētu apmaksāt latvijā kādu daļu no zobārsta,kurš izrautu.

man vnk šķiet aiziešu, un viņi mani mēģinās pasūtīt trīs mājas tālāk (t)
10.02.2016 21:18 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Ar atvērtu caurumu staigāt nevajag. Tā to atlikušo zobu var novest līdz vēl sliktākam stāvoklim. Var gabals nolūzt, var sakne sašķelties (mans gadījums), un protams zobs bojāsies tālāk.
Piekrītu, ka nedēļa ir ļoti mazs laiks, un varbūt tiešām nebija maksimāli labi ielikuši to plombi. Mēģināts nav zaudēts - ej un mēģini sarunāt jaunu plombi kaut vai ar lielu atlaidi. Bet agri vai vēlu par implantu būs jādomā.
10.02.2016 21:21 |
 
Reitings 151
Reģ: 22.10.2015
jā, un arī sajūta ir briesmīga ar tādu caurumu (s)

labi, mēģināšu rīt runāt ar viņiem.

bet nu nebija galīgi plānoti vēl izdevumi saistībā ar zobu. tagad diez vai varētu apmaksāt vēl vienu plombi tāpat :-/ vai izraušanu.
10.02.2016 21:28 |
 
Reitings 128
Reģ: 29.01.2009
Iespējams protams, ka plombe slikti ielikta, bet varbūt, ja reiz tik ātri izkrita, tad plombe tajā caurumā neturēsies un nav ko čakarēties.

Bet tik un tā pamēģināt ir vērts :)
11.02.2016 19:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits