Cita pasaule!

 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Vakar aerobikaa satiku sievieti no Mongolijas!Mees nosmeejaamies,ka mums ir tiesaam internacionaala komanda.Bija iespeeja mazliet parunaat.Vina bija patiikami paarsteigta,ka es atcereejos Jurtas(filmas redzeetas utt)Taisni zeel,ka nebija daudz laika paarrunaat so teemu,bet atnaakot maajaas aizdomaajos-taa tacu pavisam "cita pasaule"-es nespeeju sevi redzeet -45C !Dziivi Jurtaa-tikai viena telpaa utt.Vai esat kaadreeiz aizdomaajusaas par kaut ko taadu,kaadu interesantu vietu,kur esat celojusas,redzeejusas,bet tomeer dziivot tur noteikti nespeetu!
10.02.2016 17:35 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Par Ameriku es ķirsim piekrītu.
10.02.2016 20:12 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
personīgi man tādi cilvēki izraisa riebumu. un es izjūtu naidu pret šiem cilvēkiem, kuri gan ''bēgļu''gaitās aizbrauca uz usa, lai tik notītos, izmantojot situāciju gan kuri tagad tur brauc.


kumu ne vienu vien reizi ir teikusi, ka labpratak dzivotu Latvijaa un nebutu nekur braukusi... Es arii esmu UK, neesmu te, jo gribu, bet apstaklji ir taadi kaadi ir. Ta pat arii kumu.

Diez kadu situaciju var izmanot aizbraucot prom no LV? Labaku darbu? Dzives apstakljus?? Pieredzi? Bet tam visam naak klat kaudze miinusu....
10.02.2016 20:15 |
 
Reitings 24
Reģ: 10.02.2016
man vienkārši nav saprotams, kā var nodot tā savu dzimteni.. Tie bēgļi, tiešām bēgļi ?? :D uz tik tālu kontinentu- usa, austrālija :D vnk gribēja aizpist prom kā bēgļi, bez vīzas.. tagad no turienes slavina ulmaņlaikus, sūta latviešiem sveicienus lepnus :D
vai kā čikāgas piecīši dzied - Tu māte, es tavs pazudušais dēls :D nevis pazudušais, bet labprātīgi tas, kurš uzspļāva tēvu zemei.. un notinās paceldams cepuri
10.02.2016 20:19 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
man vienkārši nav saprotams, kā var nodot tā savu dzimteni..


tiehsi taa pat kaa man nav saprotams, kaa var izdziivot par, piemeram 600euro algu Latvijaa... Ja vajadzes es ar viru arii skriesim un nodosim veel vairaak Latviju uz valsti kur par darbu maksaa vairaak. Man mana un manas gimenes labklaajiiba ir vairaak svariiga nekaa valsts nenodoshana... Kaut neuzskatu, ka esmu nodevusi.
10.02.2016 20:24 |
 
Reitings 24
Reģ: 10.02.2016
tak vienalga, man apnicis nosodīt citu izvēles. Bet jau tā usa man tiešām ir līdz kaklam noriebusies. gribu NY, gribu to , gribu šito. Bļa, Tev vietas kur būt nav ?
ceļo, ja'.. katram mums iekšā ir ceļošanas vēlme, atklāšanas.. bet te jau ir slapstīšanās ..
10.02.2016 20:25 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Latvija nedzivoju jau sen un esmu bijusi loti daudzas valstis. Ari dzivojusi esmu dazadas rietumeiropas valstis.
Ilgtermina nekad nespetu dzivot arpus Eiropas. Nespetu dzivot neviena pilseta vai valsti, kura nav izteiktas kulturas. Tajos pasos izslavetajos Emiratos, piemeram. Kulturas dzives ( opera, balets, maksla, muzeji utt.) neesamiba vai ari loti zemais limenis mani nosmacetu.
Gruti ir iedomaties dzivi ari dienvidamerika, nerunajot par attistitakajam valstim, izteikta nabadziba tur liek elpai aizrauties.
Dzivosanai mani neuzruna ari tadas valstis ka Portugale, piemeram. Lai ari man tur loti patik, dzivot tur nevaretu, jo nogarlaikotos lidz navei.
Vienmer sava nozime ir ari attiecigas valsts iedzivotaju mentalitatei. Cik ta ir pienemama vai tiesi otradi - nepienemama.
10.02.2016 20:26 |
 
Reitings 24
Reģ: 10.02.2016
braucat kur gribat ;) jūs tur drāzīs. Un mīlai nav robežu, kā zināms :)

kad pediņi izbrauc no valsts, to es saprotu, jo a eiropa viņus nepieņem :D to viņi nosauc par inteliģences trūkumu, un sabiedrības neattīstību :D
citi aizbrauc strādāt, saka ka lv tāda bedre, un visi politiķi apzog . :D

es braucu, ja gribu kādu cittautieti izdrāzt. un kaut ko garšīgu apēst. bet lv man ir mājas :D
10.02.2016 20:33 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Feminine-ceru,ka peec "izlaadeesanaas" palika vieglaak!:-D
10.02.2016 23:47 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Es domāju, ka viņam nekad nepaliek vieglāk. Viņu tikai ik pa laikam nobloķē. :D
10.02.2016 23:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits