Lēmums par šķiršanos

 
Reitings 146
Reģ: 02.07.2014
Kad izvēlaties šķirties vienmēr šķiet, ka tas ir vienīgais pareizais lēmums? Un kā ir pēc tam, kad šie vārdi ir izteikti un atpakaļ tos vairs paņemt nevar?:-/
10.02.2016 12:11 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Sveika!
Es esmu gājusi cauri trakām lietām.
Vasarā sapratu, ka nejūtos labi tur, kur esmu un ar to, ko esmu. Ierosināju draugam, ka ir jāpaņem pauze. Vasarā daudz laiku pavadīju kopā ar citu vīrieti. Protams, ex centās, solīja laboties, mainīt lietas, kas traucē attiecībās. Sagājām atkal kopā. Reizi pa reizei tikos ar otru vīrieti, pusdienas 'n stuff. Pagāja pāris mēneši, nosvinējām, ja to tā var nosaukt, 7 gadu kopā būšanu. Un tad es intensīvi sāku domāt kā pateikt, ka viss. Jo tas, kā es jutos, bija tāpat kā vasarā. Turklāt otrs vīrietis īstajos brīžos teica to, kas uzspieda uz pareizajām pogām un es izšķīros. Dzīvoju tālāk, esmu laimīgāka kā jebkad. Nevienu brīdi nenožēloju šķiršanos un melotu, ja teiktu, ka vēlos satikt ex, lai arī šķīrāmies samērā mierīgi..
10.02.2016 16:10 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Tātad, īsumā, man bija klikšķis un iekšējā sajūta, ka ir laiks iet uz priekšu un atstāt pagātnē to, kas bijis.
10.02.2016 16:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits