10.02.2016.

 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Labrīt!

Lai iet mana pirmā, agrā rīta beztēma! 8-)
Vēl 3 h un beidzot tikšu mājās gulēt |-)


Darbīgu dienu visām! :-)

10.02.2016 06:06 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
West Es iepriekšejā lapā piedāvāju. Varam mēģināt kopā. Es arī neesmu baigā skrējēja. Man patīk velo, bet nu pēdējos gados skatos, ka tas nav uzlabojis manu fizisko formu :-D Tāpēc pagājušogad sāku dažādot aktivitātes!
Un vispār gribu teikt, ka nedrīkst pārspīlēt West, jāzin savas robežas un veselības stāvokli ;-)
10.02.2016 12:38 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
the_winner, nenoslīksi. :) Parasti aerobika notiek vienās, kur ūdens dibenu aizniegt var. :D
10.02.2016 12:36 |
 
Reitings 123
Reģ: 07.01.2016
Ā, p.s. manējie bija aizgājuši arī uz tiem treniņiem un teica, ka tie bijuši fiziski krietni grūtāki par pašu skrējienu. :-D
10.02.2016 12:34 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Lasu un šausminos par drosminiecēm, kas plāno skriet stipro skrējienā :D
Vienā gadā skrēju - un paldies, ar to man pietiks visai dzīvei :D No skriešanas tur vispār nekā nav, tikai periodiski mazi skriešanas gabaliņi (max 500 metri), kas mijas ar daudz, biežiem ūdeņainiem-dubļainiem-breismīgiem-dzeloņdrāšainiem posmiem.
Pat paskatīties brake negribas :D
10.02.2016 12:34 |
 
Reitings 123
Reģ: 07.01.2016
west, nenomirsi, visi it kā saka, ka neesot tik traki. Galvenais laikapstākļi.

Es 100% neskrietu, pagājušajā gadā skatījos līdzi, likās vienkārši MURGS. Vīriešiem es saprotu, ka tādas lietas patīk, sevi pierādīt, fiziski izacināt utt. Kādai fiziski spēcīgai sievietei varbūt arī, beeet nu vairums to meičuku izskatījās skumīgi, dažas, tajās follijās ietinušās, trasi pameta. (t) Vispār nesapratu, kam tas ir vajadzīgs, bet nu katram savs. :-D
10.02.2016 12:33 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
ņam ņam, uz kurieni iesi mācīties? Man gan no domas vien sāka kājas trīcēt, bet varbūt jāpadomā šajā virzienā. :D

Agī, esmu dzīves laikā satikusi vairākus cilvēkus, kas nemāk peldēt. Viņu ir vairāk nekā varētu likties. Patīkami tomēr apzināties, ka neesi viens tāds losītis. :D

the_winner, es neesmu gājusi, jo man izskaidroja, ka tur notiek diezgan liela šļakstīšanās un man ir paliela nepatika pret ūdens iekļūšanu acīs, degunā un ausīs. Noslīkt it kā nevarot. :D
10.02.2016 12:29 |
 
Reitings 213
Reģ: 25.11.2015
Es arii gribu piedaliities stipro skreejienaa, bet vienai bail :-D
Varbuut kaada grib kopaa?
Vispaar, tas ir iespeejams cilveekam, kursh nav draugos ar skrieshanu? :-|
Es tur nenomirshu?:-D Tie trenninji par kuriem ir rakstiits maajas lapaa - obligaati jaapmeklee?
10.02.2016 12:28 |
 
Reitings 217
Reģ: 31.08.2011
nepeldētājas


vai Jūs ejat uz ūdens aerobiku? Man gribas, bet šķiet, ka noslīkšu cenšoties atstutēties uz tiem ūdens rīkiem :D
10.02.2016 12:20 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
jaukums, oo, paldies! Nu tagad visu dienu darbā siekalošos un gaidīšu darba beigas, lai var skriet mājās un taisīt(l):-D
10.02.2016 12:14 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Oho, izskatās, ka te vēl ir tādas, kuras nemāk peldēt... vienmēr esmu domājusi vai tiešām nepeldētājas ir kaut kāds dīvains izņēmums vai vienkārši ir radies iespaids, ka visi māk un visi peld, bet reāli tā nav :D
10.02.2016 12:10 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Sisii, pie visa var pierast. Jāsaņem sevi rokās un nošķirtības laikā vienkārši jāpiespiež sevi padarīt ko lietderīgu, izaugsmi veicinošu. Jānoskaņojas pozitīvi. Skumjas vairo skumjas- prieks vairo prieku. ;) Paturi prātā, ka uz visas nākotnes laika fona, ko grasāties aizvdīt kopā, šis periods ir vien tāds piliens jūrā, ne? :) Izdomā, kā forši atzīmēsiet vīrieša pārrašanos. Svētku nekad nevar būt par daudz ;)
10.02.2016 12:07 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Labrīt, vai precīzāk labdien. Nepavisam nevaru pamosties šodien. Piecēlos 7os, uztaisīju brokastis savējam, un ap deviņiem izdomāju, ka jāpaguļ vēl :D Nogulēju līdz pus 12, esmu šokā, puse dienas pazudusi :D Vajadzētu kko pa mājām padarīt, bet nevaru piecelt savu pēcpusi.
Neparasti labs garastāvoklis,- laikam pavasaris galvā :)
10.02.2016 12:03 |
 
Reitings 452
Reģ: 25.09.2015
Agī Par seriāliem runājot - manējais pats neko neskatās, bet ja es iesāku - viņš piebiedrojas. :-D


Labrīt, šodien tikai trešdiena :-D:-D:'-(

Aizbraucu vakar pēc mašīnas uz remontu, iedarbinu un skatos ka viena kļūda nav labota, bļaviens, Atstāju remontā un vel joprojām braukāju ar sabiedrisko. :-|

Jauku dienu!
10.02.2016 12:00 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Sisiii man arii taa bija uz kaadiem paaris meeneshiem, bija gruuti bet vismaz pateicoties soc.tiikliem, sazinai caur mobilo un skypaa dienu dienaa, tas mazinaja ilgas. Protams nav jau tas kas klatienee kad samiiljo bet sajutu gandriz to ka vins klat un blakus man ir un buus.
Uz cik ilgu laiku jus neredzesiet viens otru?
10.02.2016 11:46 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
mistalee_ es taisu darzenjiem merci no bez piedevu bio lakto + pievienoju nedaudz sojas merces.Samaisu un baudu ar svaigiem darzenjiem(l)
Parfait izlasiju avokado maizes recepti un iedvesmojos,sodien jaiet iepirkt produkti :)
buuuuu skaties ka driiz vel aizliegs tikties ar draugiem, tad vispar varesi justies kaa klosterii :D bet jaa izklausas pec slimigas greizsirdiibas un no vina to laukaa nedabut,tads vins ir un ja sakuma teiks ka pamegjinas laboties,tad visdrizak ieksheji vins klusees lidz briidim kamer viss spraags laukaa!

Un labriit!

Naktii slikti guleju jo jau nedelju no vietas galva saap un nepariet :/ pariet uz paaris stundam tikai tad kad treninjaa esmu...Laikam japavada visa diennakts sporta zaalee:-D
Brokastis paeestas, un driz jau jaiet treneties.
10.02.2016 11:44 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Labrīt! :-/
Visur tik tās sirdis un valentīndiena figurē... skumji, ka mana pusīte ir tālu prom. Vienmēr šķita, ka ne jau es būšu tā, kas būs attāluma attiecībās...Kā Jūs meitenes (kurām draugi dzīvo/strādā citā valstī) izturat to? Skumji katru vakaru, ka nevaru pieglauzties klāt un pačubināt. :'-(
10.02.2016 11:44 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Bija plāns brīvo rītu izmantot, ejot paskriet, bet tik nekāds laks laukā, ka nemaz negribas tur iet. Ir savs labums, skrienot no rīta pirms darba - tad ir tumšs un neizskatās tik nesmuks laiks, pat, ja ir daudz nesmukāks :D
Tāpēc taisu vakariņām ēst un atlieku skrējienu uz normālo laiku - rītdienu pirms darba.
10.02.2016 11:43 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Labrīt!
Sakārdinājāt mani ar to stipro skrējienu :-D Reāli šogad es to varētu. Un gribētu to izdarīt! Gribētos kaut kādu domubiedru grupu ar meitenēm, kas piedalīsies. Iepriekš to pašu jautāju par meitenēm, kas skrien, taču neviena neatsaucās.:-|
Bailēm no ārstiem ir pat nosaukums - iatrofobija. Šīs bailes ir pilnīgi dabiskas. Man arī kādreiz bija bail piezvanīt un kādu norīkojumu pajautāt, tagad vēl tā sistēma, ka pat par norīkojumu ir jāsamaksā pacienta iemaksa, tad nu cenšos parasti uzreiz vairākas lietas izdarīt. Šogad biju plānojusi deguna starpsienas iztaisnot, jo pavasarī un rudenī ir alerģiju laiks. Bet kad netraucē, tad jau pavisam aizmirstu to. Bet gaidot rindā to var par valsts līdzekļiem uztaisīt.
Man darbs iemācīja ļoti daudz par ārstiem un izmeklējumiem :-D Bet vislabāk ir apzināties, ka neviens ārsts tev nepalīdzēs tik ļoti kā TU pats!;-):-D
10.02.2016 11:40 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Tas mans ex-slimais āzis, :-D pats arī tieši pa slepeno sarakstījās ar citām,flirtēja ar citām un man pat liekas,ka gāja uz tikšanos ar citām arī. Pēc tam to uzzinot,man centās iestāstīt,ka tā bija ģimenes draugu meita/ kolēģa meita/ darba darīšanas utt.
10.02.2016 11:40 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Sophie, es jau esmu izdomājusi iet. Jāpierakstās tikai uz vienu vai pāris privātajām nodarbībām, lai varu vismaz noturēties uz ūdens, un tad iešu uz baseinu bariņā ar pārējiem (iesācējiem). Ejam! :-D Man Ziemassvētku vecītis uzdāvināja šādu "dāvanu karti", man vairs nav variantu, haha.

kampanella, nēēēē. Man ļoti patīk iet pie ārstiem, man ļoti uzlabo garastāvokli tā sajūta, kad izeju no kabineta ar pārliecību, ka viss ir kārtībā, lepnums par sevi, ka tā rūpējos un neievelku neko garumā..:-D BET ģimenes ārsts man nav. Es nez, es ar gripveidīgajiem neslimoju, pie visādiem speciālistiem eju pa taisno, man arī ir apdrošināšana, līdz ar to pašai diezgan maz sanāk tērēties (izņemot dzimumzīmju noņemšanu, piem (t)), neredzu jēgu no viņa. Domāju, ka pie ģim. ārsta rakstīšos tikai tad, kad sīkajam vajadzēs tādu.
10.02.2016 11:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)