10.02.2016.

 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Labrīt!

Lai iet mana pirmā, agrā rīta beztēma! 8-)
Vēl 3 h un beidzot tikšu mājās gulēt |-)


Darbīgu dienu visām! :-)

10.02.2016 06:06 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Goody, es arī esmu piereģistrējusies tam skrējienam. Domāju vienkārši turpināt skriet, pakačāt rokas un presi..:-) Vispār es pieteicos, lai man būtu lielāka motivācija iet uz baseinu un samācīties peldēt, jo tur vienu gadu tas ūdens bija tik dziļš, ka man būtu bijis nereāli to šķērsli iziet (pagaidām nemāku visp peldēt). Uzdevumus jau kaut kā var paveikt..ja nevar, tad var apiet..BET laiks! Galvenais, lai nav tāds, kā aizpagājušajā gadā - tas nenormāli aukstais un vējainais. (t)

Man šis gads tāds ārstu gads, gribu pie visiem aiziet, pārbaudīt visu ko var, noņemt visu ko var, haha..biju domājusi katru mēnesi pa vienam, bet izskatās, ka dermatologa mēnesis ievilksies, ehhh
10.02.2016 10:48 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
buuu, vismaz pēc manas pieredzes jāsaka, ka nekas tajā jomā nemainīsies.. Cik es nervus neesmu iztērējusi, skaidrojot, taisnojoties, stāstot, kas un kā.. Un ka tad, ja man piem kursabiedrs uzraksta, tas nenozīmē, ka viņš mani GRIB :-D:-D + pat ja kāds tiešām ar tādām domām rakstītu, ja esmu aizņemta, kāda man starpība. Bet viņš jau uzskata, ka viņš ir normāls, un ES tā nenormālā.
Un - nebija arī nekāda pagātnes trauma viņam. Viņš tāds vnk esot, jau no bērnības, un viss. Un tas ir normāli, savukārt es gan neesmu normāla :-D

Te ir nervu zāles jāiegādājas, ilgtermiņā tiekoties.. :-D
10.02.2016 10:51 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Sensenos laikos man bija draugs,kas tiešām bija slimīgi greizsirdīgs(galīgas novirzes no normas(t) ) . Ja es kur gāju-veikals/pilsēta/kaut kāda iestāde, tad jau noteikti ar džekiem tikšos. Ja es kur gāju ar svārkiem/kleitu/augstpapēdenēs, tad jau drošvien ar kādu citu tikties. Ja laikā nepaspēju pacelt telefonu vai atbildēt uz sms,tad jau drošvien biju kopā ar citu. Ja biju uzkrāsojusies, tad jau drošvien biju tikties ar citu. Ja kādu sveicināju,tad kas tas tāds bija. Ja kāds palūrēja sociālajos portālos,tad jau drošvien arī kāds slepens mīļākais. Un piedevām,stāsti ko gribi, šis vienalga neticēja,ka ne tikos,ne bija citi, āzis kaut kāds :-D
Tā ir kaut kāda sakropļota pasaules uztvere ar nenormālu zemu pašvērtējumu un vēlmi kādu turēt ļoti ciešā pavadā,kontrolēt.
10.02.2016 10:56 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
ņam ņam, ooo, ja izdomāsi iet un mācīties peldēt, tad padalies ar savu pieredzi! Jo es arī nemāku peldēt, bet ik pa laikam parādās tā doma, ka varbūt jāiet pie kāda instruktora mācīties... bet vēl neesmu saņēmusies. Mazliet kauns, ka es tādā pieaugušā vecumā tā arī neesmu iemācījusies. :D

Stipro skrējienā, manuprāt, pats svarīgākais ir piemērots apģērbs... kaut kāds termo/ūdensnecaurlaidīgais... Jo to vienu gadu laikapstākļi bija briesmīgi, pati nepiedalījos, draugi skrēja, bet nu tiešām... labi, ka pietika prāta laicīgi izstāties un neriskēt ar veselību. Īpaši meitenēm.
10.02.2016 11:00 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man šis gads tāds ārstu gads, gribu pie visiem aiziet, pārbaudīt visu ko var, noņemt visu ko var, haha.


Tu ej pie ģimenes ārsta un prasi nosūtījumus, vai kā? Man mamma nopirka šim gadam veselības apdrošināšanu, neesmu gan vēl izpētījusi, bet maksāja viņa 400eur, tad jau kaut kam vajadzētu būt iekļautam, tad nu arī domāju, ka vajag kaut kur pierakstīties, bet man tā riebjas ārsti (t)
Nezinu, kā saņemšos.

buuuu izklausās par traku. Mans vīrs arī ir nedaudz greizsirdīgs, es arī, bet mēs to tā neizrādam, vai arī nedaudz caur humoru kādreiz sanāk, jāsaka gan, ka arī abi nedodam nekādu iemeslu būt greizsirdīgiem. Bet slimīga greizsirdība galīgi nav nekas labs.

Labrīt! Sēžu darbā, slinkoju, nekā jauna :D Bet jāsavācās, daudz darbi šodien un rīt un tad jau sākšu atpūsties no piektdienas :)
10.02.2016 11:03 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Labrit. Dzeru kafiju un lasu cosmo, s'en taa nav bijis.
Loti loti gribu nomainit darbu, bet bail un nezinu no kaa sakt, taa sajuta, kavarbut tomer nevajag .
Veiksmigu dienu.
10.02.2016 11:04 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
ehhhh meitenes... neiepriecinaajaat mani ar saviem staastiem... zinaju, ka tas ir slimigi, bet Jusu staasti parliecina arvien vairaak... un atbilst vinjam...
10.02.2016 11:12 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Sensenos laikos man bija draugs,kas tiešām bija slimīgi greizsirdīgs(galīgas novirzes no normas ) . Ja es kur gāju-veikals/pilsēta/kaut kāda iestāde, tad jau noteikti ar džekiem tikšos. Ja es kur gāju ar svārkiem/kleitu/augstpapēdenēs, tad jau drošvien ar kādu citu tikties. Ja laikā nepaspēju pacelt telefonu vai atbildēt uz sms,tad jau drošvien biju kopā ar citu. Ja biju uzkrāsojusies, tad jau drošvien biju tikties ar citu. Ja kādu sveicināju,tad kas tas tāds bija. Ja kāds palūrēja sociālajos portālos,tad jau drošvien arī kāds slepens mīļākais. Un piedevām,stāsti ko gribi, šis vienalga neticēja,ka ne tikos,ne bija citi, āzis kaut kāds


Vārds vārdā mans gadījums, par laimi, ar kuru pietika prāts izšķirties pirms 7 gadiem.

Pats nožēlojamākais bija tas, ka viņš tā ārdījās, tā psihoja savās greizsirdības scēnās, bet kā izrādījās, pats bija ar novirzēm iet pa kreisi :D :D :D
10.02.2016 11:12 |
 
Reitings 217
Reģ: 31.08.2011
Labdien,

Nesen pamodos no darbinieka telefona zvana, traucē man gulēt :D

Nepatīk strādāt no mājām, jo gribas viskautko mājās padarīt, nevis sēdēt pie pc un organizēt darbu...

Plānā aiznest apavus uz remontu un svārkus pie šuvējas :D tā es arī šodien strādāšu :D
10.02.2016 11:17 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Pats nožēlojamākais bija tas, ka viņš tā ārdījās, tā psihoja savās greizsirdības scēnās, bet kā izrādījās, pats bija ar novirzēm iet pa kreisi
Favel par shito arii esmu aizdomaajusies;)
10.02.2016 11:18 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Pats nožēlojamākais bija tas, ka viņš tā ārdījās, tā psihoja savās greizsirdības scēnās, bet kā izrādījās, pats bija ar novirzēm iet pa kreisi


Katrs jau tomēr spriež pēc sevis! (t)
10.02.2016 11:21 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Sophie, es jau esmu izdomājusi iet. Jāpierakstās tikai uz vienu vai pāris privātajām nodarbībām, lai varu vismaz noturēties uz ūdens, un tad iešu uz baseinu bariņā ar pārējiem (iesācējiem). Ejam! :-D Man Ziemassvētku vecītis uzdāvināja šādu "dāvanu karti", man vairs nav variantu, haha.

kampanella, nēēēē. Man ļoti patīk iet pie ārstiem, man ļoti uzlabo garastāvokli tā sajūta, kad izeju no kabineta ar pārliecību, ka viss ir kārtībā, lepnums par sevi, ka tā rūpējos un neievelku neko garumā..:-D BET ģimenes ārsts man nav. Es nez, es ar gripveidīgajiem neslimoju, pie visādiem speciālistiem eju pa taisno, man arī ir apdrošināšana, līdz ar to pašai diezgan maz sanāk tērēties (izņemot dzimumzīmju noņemšanu, piem (t)), neredzu jēgu no viņa. Domāju, ka pie ģim. ārsta rakstīšos tikai tad, kad sīkajam vajadzēs tādu.
10.02.2016 11:37 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Tas mans ex-slimais āzis, :-D pats arī tieši pa slepeno sarakstījās ar citām,flirtēja ar citām un man pat liekas,ka gāja uz tikšanos ar citām arī. Pēc tam to uzzinot,man centās iestāstīt,ka tā bija ģimenes draugu meita/ kolēģa meita/ darba darīšanas utt.
10.02.2016 11:40 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Labrīt!
Sakārdinājāt mani ar to stipro skrējienu :-D Reāli šogad es to varētu. Un gribētu to izdarīt! Gribētos kaut kādu domubiedru grupu ar meitenēm, kas piedalīsies. Iepriekš to pašu jautāju par meitenēm, kas skrien, taču neviena neatsaucās.:-|
Bailēm no ārstiem ir pat nosaukums - iatrofobija. Šīs bailes ir pilnīgi dabiskas. Man arī kādreiz bija bail piezvanīt un kādu norīkojumu pajautāt, tagad vēl tā sistēma, ka pat par norīkojumu ir jāsamaksā pacienta iemaksa, tad nu cenšos parasti uzreiz vairākas lietas izdarīt. Šogad biju plānojusi deguna starpsienas iztaisnot, jo pavasarī un rudenī ir alerģiju laiks. Bet kad netraucē, tad jau pavisam aizmirstu to. Bet gaidot rindā to var par valsts līdzekļiem uztaisīt.
Man darbs iemācīja ļoti daudz par ārstiem un izmeklējumiem :-D Bet vislabāk ir apzināties, ka neviens ārsts tev nepalīdzēs tik ļoti kā TU pats!;-):-D
10.02.2016 11:40 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Bija plāns brīvo rītu izmantot, ejot paskriet, bet tik nekāds laks laukā, ka nemaz negribas tur iet. Ir savs labums, skrienot no rīta pirms darba - tad ir tumšs un neizskatās tik nesmuks laiks, pat, ja ir daudz nesmukāks :D
Tāpēc taisu vakariņām ēst un atlieku skrējienu uz normālo laiku - rītdienu pirms darba.
10.02.2016 11:43 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Labrīt! :-/
Visur tik tās sirdis un valentīndiena figurē... skumji, ka mana pusīte ir tālu prom. Vienmēr šķita, ka ne jau es būšu tā, kas būs attāluma attiecībās...Kā Jūs meitenes (kurām draugi dzīvo/strādā citā valstī) izturat to? Skumji katru vakaru, ka nevaru pieglauzties klāt un pačubināt. :'-(
10.02.2016 11:44 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
mistalee_ es taisu darzenjiem merci no bez piedevu bio lakto + pievienoju nedaudz sojas merces.Samaisu un baudu ar svaigiem darzenjiem(l)
Parfait izlasiju avokado maizes recepti un iedvesmojos,sodien jaiet iepirkt produkti :)
buuuuu skaties ka driiz vel aizliegs tikties ar draugiem, tad vispar varesi justies kaa klosterii :D bet jaa izklausas pec slimigas greizsirdiibas un no vina to laukaa nedabut,tads vins ir un ja sakuma teiks ka pamegjinas laboties,tad visdrizak ieksheji vins klusees lidz briidim kamer viss spraags laukaa!

Un labriit!

Naktii slikti guleju jo jau nedelju no vietas galva saap un nepariet :/ pariet uz paaris stundam tikai tad kad treninjaa esmu...Laikam japavada visa diennakts sporta zaalee:-D
Brokastis paeestas, un driz jau jaiet treneties.
10.02.2016 11:44 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Sisiii man arii taa bija uz kaadiem paaris meeneshiem, bija gruuti bet vismaz pateicoties soc.tiikliem, sazinai caur mobilo un skypaa dienu dienaa, tas mazinaja ilgas. Protams nav jau tas kas klatienee kad samiiljo bet sajutu gandriz to ka vins klat un blakus man ir un buus.
Uz cik ilgu laiku jus neredzesiet viens otru?
10.02.2016 11:46 |
 
Reitings 452
Reģ: 25.09.2015
Agī Par seriāliem runājot - manējais pats neko neskatās, bet ja es iesāku - viņš piebiedrojas. :-D


Labrīt, šodien tikai trešdiena :-D:-D:'-(

Aizbraucu vakar pēc mašīnas uz remontu, iedarbinu un skatos ka viena kļūda nav labota, bļaviens, Atstāju remontā un vel joprojām braukāju ar sabiedrisko. :-|

Jauku dienu!
10.02.2016 12:00 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Labrīt, vai precīzāk labdien. Nepavisam nevaru pamosties šodien. Piecēlos 7os, uztaisīju brokastis savējam, un ap deviņiem izdomāju, ka jāpaguļ vēl :D Nogulēju līdz pus 12, esmu šokā, puse dienas pazudusi :D Vajadzētu kko pa mājām padarīt, bet nevaru piecelt savu pēcpusi.
Neparasti labs garastāvoklis,- laikam pavasaris galvā :)
10.02.2016 12:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits