Kāzu gūstā!

 
Reitings 198
Reģ: 29.01.2009
Izskatās, ka būs interesants raidījums ko paskatīties pirmdienas vakaros. Vai Jūs piekristu kam tādam? :-D
08.02.2016 21:57 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Šausmas... ļoti žēl jaunos pārus (t) Bet piekrītu Annie - ja grib uz haļavu, tad nu dabūja.

Par tiem lauciniekiem arī kaitina, visi uzvedas kā mazi bērni. Vakar tā viena mamma, kas sacepās par savu Lāču torti, arī nokaitināja.

Ja es būtu jaunā pāra vietā, tajā brīdī, kad varēs mainīt vienu lietu es teiktu, ka mēs neprecamies :D goda vārds, tādā havajiešu stilā savu mūžu negribētu precēties.... un ceļamkrāns? Nopietni?

Piekrītu chérr - es arī raudu :D
23.02.2016 09:13 |
 
Reitings 216
Reģ: 05.03.2015
Arī es visvairāk šokējos par Raita ģimenes idejām un kāzām havaju stilā. Un nu cik var pieminēt to,ka viņi taču ir laucinieki... Tas pat nebija domāts uz viņiem. Bet nu šovs ir un paliek šovs.
Visvairāk man patīk Darjas mamma un viņas ieteikumi, manuprāt, viņa tiešām +- zina,ko vēlas bērni un kā to visu padarīt elegantu un skaistu. Dmitrija ģimene vairāk ir tāda vienkārša, centīsies iztērēt pēc iespējas mazāk, bet viņiem ar nav ne vainas...
23.02.2016 09:41 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Man leikas, ka Raita ģimenene to laucineku kārti izspēlē, lai varētu palikt baigi apvainotie, kuriem tagad pāri darījums jāatlīdzina visu darot pēc viņu prāta... Un tas strādā, ja ņem vērā, ka otri jau komentē "Kāpēc kūka tad nav havajiešu stilā? Varētu jau pajutāt, bet negribās strīdēties vairs" - nu ne precīzs citāts, bet aptuveni tā jau teica.
23.02.2016 09:53 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Man šķiet, ka visām ģimenēm tā kūku/toršu izvēle vispār bija tāda bumbiņmētāšana - Mēs piekāpāmies Jums, Jūs piekāpsieties mums. Sanāk liela strīdēšanās, bet beigās liels pofig par to, ko cels galdā. Bet daudziem laikam lielais saldums ir mazsvarīgs, jo kāzās svarīgāks ir griešanas process, nevis baudīšana, tur kaut kotletes varētu sabāzt un visiem būtu vienalga. Es kā saldummīlis gan raudātu. :-/ Un atcerējos cosmo diskusiju par kūkas/tortes vārdu izpratni. :-D
Par tā jaunākā pāra puiša māsu labāk neizteikšos, spriežot pēc ieskata nākamajā sērijā, man būs par ko šūmēties. Slota. (t)
23.02.2016 09:53 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Ja tas viss nav iestudēts, tad vienkārši šausmas! (bet es domāju, ka visi šovi ir iestudēti :D )
Un tā Darja vispār pasisa- nu mēs visi trijatā līgojām!!!jeiiiij cik smieklīgi.

Pr pacēlāju es nekomentēšu :D

Un vispār man kāzu torte liekas visnesvarīgākais elements šajā visā.
23.02.2016 10:22 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
neapskaužu abus jauniešus par viņu kāzām, pašlaik no tā visa man nekas nepatīk. bet nu viņi paši arī nemaz neizskatījās priecīgi.

turpretī, ļoti patika Skrundas muiža, hipijbusiņš. riktīgi labais tas ir.
23.02.2016 10:38 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Raidījumu ar draugu skatāmies kā humoršovu + arī tāpēc, ka tā mums taagd aktuāla tēma un skatoties varam saprast, ko paši negribam savās kāzās. Bet nu man vispār šķiet lieka lielākā daļa kāzu tradīcijas un atribūtika. :-D

Tā Darja varētu vispār nerunāt, man ļoti nepatīk tik atklāti cilvēki, ir lietas, ko labāk vajag noklusēt. lai gan viņas mamma un patēvs pat ļoti sakarīgi ir.

Skrundas muiža u hipiju busiņš izklausās forši, bet nedaudz neiet kopā.

Raita matei ar meitu laikam ieteiktu aizbraukt pašām uz pirti un uzēst picas, to var darīt katru dienu, nav kāzas jāgaida. :-D
23.02.2016 11:04 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
No vienas puses, te meitenes brīnās, ka daži dalībnieki sacepās un apvainojās par sīkumiem, neveikliem izteicieniem, tortēm un tamlīdzīgi, bet es tā iedomājos, palasot šeit pat forumā esošo kāzu beztēmu - līdzīgus brīnumus par apvainošanos un sacepšanos, kaprīzēšanos varētu safilmēt, ja vien filmētu:-D:-D Besis, ka nevar dabūt tādu mežğīni kādu noskatījusi,izteicieni par radiem, māsīcām, brālēniem , cepšanās, ka negrib kāda otra pusi līdzi aicināt, cepšanās tā it kā tā būtu pasaules nelaime, ja nedabū to stilistu, mūziķi, ko esi iecerējis.
23.02.2016 11:14 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti patīk Ievas mamma - viņai vismaz ir kreatīvas idejas un izskatās, ka pazīst jauno vēlmes. Un tas rozā busiņš fifīgs! Noteikti 100x labāks par banālo limuzīnu.
Un par torti kāzām es vispār neiespringu, tas man galīgi nešķiet svarīgi, tā ka es arī būtu gatava piekāpties, lai labāk spētu ietekmēt kādu svarīgāku lietu.

Darja joprojām kaitina katrreiz kad atver muti. :D Tāpat kā viņas līgavainis...

Ar nepacietību gaidu kleitu epopeju. Tur varētu sekot nākamais sviests! :D Bet vispār - jaunos joprojām neapskaužu un šovu uztveru kā humoršovu. :D
23.02.2016 11:17 |
 
Reitings 48
Reģ: 18.01.2016
Pēc šī šova skatīšanās ar draugu vēlreiz pārliecinājāmies, ka labāk naudu iztērēt tālam kāzu ceļojumam, nevis kāzu svinēšanai. :-D

Tas pacēlājs gan interesanti iederas havaju tematikā. :-D Es nezinu, kam būtu jānotiek, lai es piekristu kāzu kleitā velties ārā pa logu, lai mani ar pacēlāju nolaistu lejā..(t)
23.02.2016 11:20 |
 
10 gadi
Reitings 4267
Reģ: 03.08.2009
Sabaidiijaat mani, ja nu mani viesi ar shitaa runaas..


Es nedomāju, ka tieši viesu namā/pirtī ir problēma. Problēma ir havaju stilā :D un tajā, ka nauda kāzām ir samērā pietiekami, lai izvēlētos, ko nedaudz glaunāku.
23.02.2016 11:22 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Sanāk, ka meiteni kāzu kleitā izvilks no 3.stāva loga iekšā ceļamkrānā. Tad viņai kaut kā eleganti būs jānokāpj kleitā, jāuzlec zirgā un jādodas uz viesu namu. Potom sarakstīšanās, un varēs uzēst havaju piciņas un kotletes. Kūka vispār no citas operas. Nē nu būs kaut kas neredzēts, vismaz ar to var apsveikt ģimenes.

Ja nemaldos, tā ģimene gribēja arī milzīgu "kūkas" kleitu... būs interesanti skatīties, kā viņa tajā kleitā kāps pacēlājā :-D
23.02.2016 12:59 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Redzot, kā tas pacēlājs kratījās, es nevaru iedomāties, ka līgava jutīsies ļoti eleganti un princesīgi :D Drīzāk tizli.
23.02.2016 13:03 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
piparene, man arī kāzu un auto liekas ļoti mazsvarīgs process kāzās.
Mums būs vedēju un savs auto. Mēs savu auto nopirkam nesen un pa saviem iekrājumiem, kas bija paredzēti kāzām. Tā kā labāk braukšu ar savu A4 Audi nekā vēl īrešu limuzinu ne pa cik naudām. :D

Antonello, +++
un piekrītu tavam viedoklim. Šis šovs daudz ko māca. Ja tas būtu princešu šovs tad neko neiemācītos.
Es esmu kāzu plānošanas stadijā, un saprotu,ko es vēl varu glābt un kā var labāk izdarīt. :)
Es esmu par daudz ko neizpratne saistībā ar kāzām.
Mēs ar līgavaini jau izlēmam,ka mums nav tradiconālu kāzu un ka mēs nevienam netaisāmies izpatik. Mums to nevajag. Tā būs diena,kad mēs teiksim, ka griba būt kopā līdz galam, ne es teikšu viņa mammai vai tēvam un t.t.
23.02.2016 13:18 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Sabaidiijaat mani, ja nu mani viesi ar shitaa runaas..

CCL , domāu, ka ja taisa kāzas guļbaļķu ēkā, galvenais neizmantot balonus un lētas lentas, kā arī nemēģināt šo ēku dekorēt kā pili vai torti, tad vajadzētu būt ok.

23.02.2016 13:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man ļoti patika, kā Darjas tuvinieki atrisināja situāciju ar torti! :)
23.02.2016 13:22 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Man ļoti patika, kā Darjas tuvinieki atrisināja situāciju ar torti!


++
Man vispār liekas, ka viņu abu vecāki/radi ir tādi.. smieklīgi saskanīgi, viņu radu saietos varētu būt jautri :-D It kā pilnīgi atšķirīgi cilvēki, tomēr nav viņu komunikācijā nekādas rupjības vai naida, kā tas ir ctarp citām ģimenēm.
23.02.2016 13:26 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Man ļoti patika, kā Darjas tuvinieki atrisināja situāciju ar torti!


Ko tad viņi tur atrisināja? piedāvāja kūku, kuru neviens nav redzējis un garšojis? :-D
23.02.2016 13:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ko tad viņi tur atrisināja? piedāvāja kūku, kuru neviens nav redzējis un garšojis?
Atrisināja to, kādu torti celt galdā. Izvairījās no konflikta.. paļāvās uz znotiņa radu gaumi :) Viss kārtībā :)
23.02.2016 13:57 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
noskatījos visas 3 sērijas :D
ļoti žēl jaunākā pāra- tur katra lieta sagramstīta no dažādām operām- kā saprātīgs cilvēks var iedomāties likt kopā havajiešus, zirgus, pacēlāju un pirti? tur arī jauniešu iespēja vienu lietu nomainīt neko neizlabos. un šajā pārī likās arī drusku nepārdomāts tas ziemeļblāzmas variants tikai līdz pusnaktij. kāzas tik jauniem cilvēkiem, draugi noteikti tāda pat vecuma, bet pasākums kā mazulīšiem beigtos 12os.
Darja nepatīk vispār.
Kurzemnieku pārim tā viena mamma dikti uzstājīga, otra ģimene pasīva.

Par kūku- nav svarīgākais faktors, bet noteikti negribētu, ka 100 vērta torte tiek atstāta uz galdu malām, jo vienkārši nav garšīga. tas tomēr ir ēdiens nevis dekors.

Bail pat domāt, kas būs ar kleitām :D
23.02.2016 16:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits