FB lapa par kosmētiku

 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Sveikas, dāmas! Uzreiz saku, ka neiet runa par blogiem, bet ir kaut kas mazliet uz to pusi. Ko jums būtu interesanti palasīt par dekoratīvo vai kopjošu kosmētiku? Piemēram, Kaut ko par interesantām sastāvdaļām, salīdzinājumus, padomus ādas kopšanā, info par atlaidēm Latvijā? Un tieši otradi - ko noteikti negribētu redzēt un kāpēc? Kā arī cik bieži jūs gribetu saņemt kādas ziņas no šādas lapas? Paldies :)
07.02.2016 20:10 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Sugar, man būtu interesanti piedalīties tādas lapas satura veidošanā :) prieka pēc.

Elizabete., strādāju nozarē (digitālais mārketings) vairākus gadus, un, cik mana pieredze rāda, tik traki nemaz nav :) Pati menedžēju vairākas lapas, kurām nav ne centa reklāmas budžetam, bet visas lietas "aiziet"... Bet tur ir jāmāk stratēģiski pieiet tām lietām un smalki analizēt datus utt.

Varbūt arī vnk nesapratu Tavu domu, vai centies izteikties īsāk un man līdz ar to nesanāca pareizi uztvert. Nekā personīga. ;-)
08.02.2016 18:31 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.02.2015
patiktu tēmas par dupe, par dekoratīvo vēl interesanti ir, ka viena sejas puses noklāta ar atšķirīgu kosmētiku, nekā otra vai vispār tikai viena puse, bet otra bez makeup. interesanti būtu arī lasīt par kļūdām, piemēram, nepiemērots tonālā krēma tonis, nepareiza uzacu forma u.c.
interesanti būtu arī kādi topi, par kuriem balsotu FB lietotājas.
kādi reāli stāsti un pieredze.
noteikti negribētu tiešu reklāmu un kaitina, kad līdzīga ziņa atkārtojas, tikai citos rāmīšos vai citiem vārdiem.
atlaides vai kādas iepazīšanās akcijas.
līdzīgu produktu sastāvu salīdzinājumi.
08.02.2016 19:00 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Elizabete., strādāju nozarē (digitālais mārketings) vairākus gadus, un, cik mana pieredze rāda, tik traki nemaz nav Pati menedžēju vairākas lapas, kurām nav ne centa reklāmas budžetam, bet visas lietas "aiziet"... Bet tur ir jāmāk stratēģiski pieiet tām lietām un smalki analizēt datus utt.

Varbūt arī vnk nesapratu Tavu domu, vai centies izteikties īsāk un man līdz ar to nesanāca pareizi uztvert. Nekā personīga.


Aiziet tad aiziet vienalga, bet vismaz manā pieredzē lielāki panākumi ir skatāmām, nevis lasāmām lietām. Līdz ar to tu vari ielikt ielikt lielu darbu rakstīšanā un pētīšanā, bet beigās sasniedz pusi no tās auditorijas, ko posts ar vienu bildīti. Vienkārši manā pieredzē FB ir neefektīvākais sociālais tīkls, bet varbūt arī tas saistīts ar manas lapas specifiku - piemēram, mums neļauj palaist FB reklāmas, jo esot "mature" saturs, lai gan nekas vairāk par meitenēm veļā tur nefigurē.
08.02.2016 19:28 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Elizabete. Es neko negribu taisīt :D Tas ir vienam projektam. Ne gluži manas intereses :)
08.02.2016 20:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits