Parunāsim par kosmētiku un kosmētikas, kopšanas līdzekļiem?

 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Intereses pēc izdomāju pajautāt kuri ir tie līdzekļi kurus Jūs uzskatāt par bezjēdzīgiem,bet kuri tiešām dod kādu efektu!? Piemēram vai ejot dušā /vannā Jūs lietojat dušas želeju tikai,vai arī papildus intīmo kopšanas līdzekļus? Vai sejas un ķermeņa skrubjus mēdzat lietot? Vai tomēr neredzat jēgu tiem? Mūsdienās ir tik daudz dažādu līdzekļu,ka reizēm aizdomājos par tā nepieciešamības jēgu. :-)
07.02.2016 16:04 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
West, nu kā.. Paņem skrubi plaukstā, tad uzklāj uz galvas virsmas (atkarībā, vai stāvi dušā vai saliekusies pārkar galvu pār vannas malu - ja stāvu, tad skrubi lieku uz "augšas", uz sāniem, deniņiem, bet zem pakauša biezās pakulas netieku klāt un tad nu to vietu izlaižu :D) - klāj jau uz ādas/saknēm, nevis kaut kur matu garumam pa vidu. Un tad ar abām rokām, ar pirkstu galiem "raitām kustībām" apļoju un masēju skalpu. Nevis tā, kā reklāmās rāda kaut ko glaudīt, bet reāli masēt. Šis skrubis arī patīkami puto, tā kā sanāk pie vienas reizes arī izmazgāt kā ar šampūnu (lai arī tāpat tad ir jālieto). Un kad skalo, skalo tāpat kā parastu šampūnu. Neviens graudiņš nekad matos nav palicis ( a mati man ir biezi un līdz pakaļai), iespējams, fēnojot vai žūstot izpurinās ārā.
07.02.2016 22:35 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
*pēc uzklāšanas jāiebrauc iekšā matos ar visiem desmit un jāmasē visur, kur pirkstiņi tiek. Skrubi nevajag žēlot :)
07.02.2016 22:38 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Viva, dušas kondicionieris, manuprāt, ir ģeniāls produkts, īpaši pēc treniņa vai baseina. Ļoti patīk Eucerin.
Sejas maskas arī man ļoti patīk - seju neskrubēju, bet tīru ar maskām un bieži lieku maskas uz nakti. Ir diezgan daudz kategoriju, kurās starpība starp produktiem ir milzīga - viena brenda produktu x nav nekādas jēgas lietot, jo tas neko nedod, savukārt cita brenda produkts dod manāmu efektu :-)
Kas attiecas uz vāveres smaržināšanu, tad tur gan es esmu bezkompromisu pretiniece - vāveres veselīgums ir svarīgāks par cepumu smaržu ;-)
07.02.2016 22:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kormīt, neticu, ka Tev daudz gadiņu
Daudz nav, tomēr nav arī vairs tas ādas jauneklīgums kā saldajos 16 :D
07.02.2016 22:54 |
 
Reitings 213
Reģ: 25.11.2015
Paldies cukurvaaver, tu esi mana google un youtubs :-D
taukainiem matiem vareetu buut ok? Taads ir tikai sibericai vai ir arii citu firmu razhojumi?
07.02.2016 22:57 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Cukurvāvere, nu.. es piekrītu, ka katram štruntam var atrast pielietošanas iemeslu, lai pārliecinātu pirkt to. Imho, protams, bet mani mati ir spīdīgi pat bez skrubja, kā arī galvas ādas apasiņošanai der galvas masāža, ko var viegli izdarīt pašam, ja nav slinkums.. Līdz ar to tiešām šo produktu ierindoju vienā līmenī ar intīmo dezodorantu - tikpat bezjēdzīgu un nevajadzīgu :)
07.02.2016 23:02 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man mājās ir 2gab., bet tā arī neesmu atradusi pielietojumu šim:

Tā taču ir riebīga sajūta, kad sejā pa taisno pūš kaut kādu līdzekli.
P.S. saņēmu dāvanā pie pirkuma.
08.02.2016 01:59 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
iemēram vai ejot dušā /vannā Jūs lietojat dušas želeju tikai,vai arī papildus intīmo kopšanas līdzekļus? Vai sejas un ķermeņa skrubjus mēdzat lietot? Vai tomēr neredzat jēgu tiem? Mūsdienās ir tik daudz dažādu līdzekļu,ka reizēm aizdomājos par tā nepieciešamības jēgu.


Man patik labas dushas zhelejas un pec tam taas pashas serijas skrubji vai mitrinoshie kremi. Bet taa, lai smarzho... Ejot vannaa parasti pieleju kadu ellu, ar vannas putaam sen jau nedraudzejos, neredzu isti jeegu... Lietoju atseviski intimos kopshanas lidzekljus.

Sejai lietoju - cleanseri, toniku (to gan reizi nedeeljaa), scrubi un masku (arii reizi nedelja) un mitrinoshu kremu 2 x dienaa un acu kremu. Sobriid topaa - http://eu.feelunique.com/p/La-Roche-Posay-Redermic-C10-30ml?utm_source=GoogleBaseUK&utm_medium=gen&option=61346&aff=mrn&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=&utm_campaign=Google+Shopping+-+La+Roche-Posay&mkwid=sDumlEbX6_dc&pcrid=67891405839&pkw=&pmt=&utm_content=sDumlEbX6_dc%7cpcrid%7c67891405839%7cpkw%7c%7cpmt%7c


Kosmetikas macinja saturs ari daudzveidigs, bet lietoju parsvaraa vienus un tos pashus lidzekljus. Mans jaunatklaajums - http://www.boots.com/en/Stila-One-Step-Correct-Colour-Corrector-30ml_1220953/ kaut man nepatik samikseetie produkti, kas der visam, bet shis tieshaam manai adai ir super!

Tad mans favorits kokosriekstu ella. Taa gan der visam.

vāveres veselīgums ir svarīgāks par cepumu smaržu


+++++


Tā taču ir riebīga sajūta, kad sejā pa taisno pūš kaut kādu līdzekli.


shis ir mans ikgadejais celojumu top1!!
08.02.2016 02:17 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Daenerys1 - šie pūšamie ūdeņi ir fantastiska lieta vasarā, karstumā, kad ilgstoši nākas būt ceļā, vai ilgu laiku pavadīt pie stūres, lieliski atsvaidzina un liek pamosties.
08.02.2016 08:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits