Kuram taisnība?

 
Reitings 126
Reģ: 04.02.2016
Labvakar! Tikko nesen sanāca nedaudz paasa domu apmaina ar brāli. Lieta tāda ka vinš pēksni 23 naktī izdomāja paaicināt vienu sev pazīstamu meiteni ciemos, bet pa cik vina dzivo kkur pardaugava un pie mums butu jabraic ar 2 transportiem un pa cik tadel un del ta ka ir nakts un sabiedriskaja visadi dzeraji var iekapt, ieminejos pajautat kapec nepasutija meitenei taxi, uz ko vins atbildeja ka prieks kam saukt taxi, kad var aizbraukt ar sabiedrisko,ka ja vins saks ta teret uz sievieti naudu, tad vispar paliks bez naudas jo jau ta 80% tai meitenei izmaksa, un ir ari saucis taxi 4 no rita prieks vinjas. Un piebilda ka nekad netaisas sievietei visu izmaksat un nu ja sobrid strada tada darba, kura pagaidam nenopelna daudz (ap 500 euro). Bet vienalga domaju, ka vinja vieta es butu saucis taxi, lai sievietei drosaka un ertaka noklusana. Bet vins tikai atcirta ka netaisas but bankomats sievietei, jau ta daudz izmaksajot un ka es neko nerubijot. Vismaz aizgaja pietura sagaidit. Ka domajat jus? Kuram no mums taisniba? Vai tiesam ta taxa izsauksana ir tik svariga jeb ne, nemot vera ka ap 80% ta pat tai meitenei izmaksa?
06.02.2016 00:16 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Nesaprotu, kas te par problēmu. Ja meitene pati gribēj braukt un neiebilst braukt ar sabiedrisko (ja godīgi, es neredzu problēmu braukt ar sabiedrisko tik vēlu. Tad tieši ir mazāk cilvēku, var ielikt austiņas un mierīgi paklausīties mūziku).
Ja puisis būtu meiteni pierunājis un viņa ne īpaši gribētu braukt ar sabiedrisko, tad saprotu, ka taksis būtu opcija. Bet tā pa lielam, neko traku Tavs brālis neizdarīja.
Tavs ieteikums ir vienkārši pieklājīgāks un ērtāks meitenei, bet ja brālis nevar atļauties naudu izmest par taksi, tad tur neko ;-)
07.02.2016 12:56 |
 
Reitings 103
Reģ: 28.08.2014
Tāpat taču ir skaidrs, ka visa šī situācija un saruna ir izdomājums.
07.02.2016 14:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits