TOP pārtikas veikals?

 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Kurā pārtikas veikalā visbiežāk iepērkaties? Der nosaukt jjebkuru, kurā ir pārtika. Kapēc tieši tas un ne cits?
05.02.2016 16:52 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Aa, veel arii cash and carry un reatons-diezgan izdeviigi
06.02.2016 11:18 |
 
Reitings 203
Reģ: 06.08.2014
Latvija - Rimi.
Majas - Merkur, Spar, Hofer, denns biomarkt
06.02.2016 11:27 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Visbiežāk laikam iepērkos RIMI un TOP.
Vispār ironiski, ka diskusijas nosaukums ir "TOP pārtikas veikals", sākumā nodomāju, ka diskusija būs par šo konkrēto veikalu tīklu :-D:-D
06.02.2016 15:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
TOP pārtikas veikals", sākumā nodomāju, ka diskusija būs par šo konkrēto veikalu tīklu
es ar ta padomaju. Un tapec autorei skaidroju ka top VEIKALI ir tikls kura darbojas daudz dazadu firmu. Tapec galas un partikas kvalitate TOP veikalos atskiras un algas ari loti, lti atskiras.:-D
06.02.2016 15:41 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Jums ASV ta ir ikdiena! LV tas tomer ir nereali!


Neteiktu gan tā, tā varētu teikt varbūt 10 gadus atpakaļ un viedokli balstot vienīgi uz steriotipiem. Vispār US vispāriārināt grūti, tik liela valsts. Un lielākā valstī protams var šķist vairāk, salīdzinot uz 2 milj. Latviju. US nestāv uz vietas, daudzi pārtikas trendi nāk no šejienes un tiek piekopti. Ēst bio, eco, veselīgi, low carb, gluteen free, vegan. Ļoti dažādi. Protams, vienmēr būs daļa cilvēku visur, kuri iegādāsies gatavu, bet tas ir visur. Amerika jau sen nav tā, kas tikai neveselīgi pārtiek. Cilvēki lļoti pievēršas sportam, savam augumam, ēšanai. Cilvēki arī par kvalitatīvu produktu ir gatavi maksāk lielāku cenu. Bio ir ļoti aktuāls un izkonkurē fast food. Lielais gigans McDonalds tiešu US ir krīze, jau ap 700 iestādes ir aizklapētas, redzēsim kā tas attīstīsies. Jo cilvēkam ir izvēles iespējas, ir tik daudzas orģinālas, hipsterīgas, urbānas, kvalitatīvas kafejnīcas un burgernīcas, kas arī piesaista pircējus. Tādas tipiskās fast food nav tik aktuālas vairs, tad izvēlas, piemēram, Shake Shack burgernīcu. Un biežāk esmu dzirdējusi, nejau izvēlas gatavu veikalā, bet gan ietur maltīti ārpus mājas, kas uzreiz nenozīmē neveselīgi. Pamatojot, ka tas ir lētāk un ietaupa laiku. Nav noslēpums, ka pārtika Amerikā ir dārgāka un arī time is money. Es zinu cilvēku kurš vienā virzienā uz darbu brauc 1,5 - 2 h, tas dienā var būt visas 4 h. Tas nav nekas rets, ja dzīvo ārpus lielpisētas. Tad nebrīnos, ka izvēlas restorānu, īpaši ja nav sieviņa, kas gaida mājās ar vakariņām. Katram savs un cilvēki ir tik lļoti dažādi. Bet tendenciozi situācija ir uzlabojusies, it īpaši starp jaunajiem. Bet ir arī tipiski klišejiskie amīši, kam ar gatavošanu maz kopīga. Vismaz tāds ir mans viedoklis.
07.02.2016 05:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!