Mūsu bērni

 
Reitings 50
Reģ: 24.01.2016
Jautājums visām mammām - cik liels ir jūsu bērniņš? Vai jau iet bērnudārzā, skolā? Kāds ir viņa pēdējais lielais sasniegums (piemēram, iemācījās staigāt, uzzīmēja skaistu zīmējumu utml.)? :) (l)
24.01.2016 12:22 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
gribot negribot jaapasmaida par taam beernu izdaribaam

Tas tiesa! :) Man pašai bērnu nav, bet tad, kad izdodas satikties ar māsīcas mazo, smieklus grūti novaldīt. Reiz, kad bijām visi satikušies, pa TV sāk rādīt raidījumu "Ķepa uz sirds". Māsīcas mazais (2,5 gadi) sēž man blakus un uzmanīgi klausās stāstu par kaķīti, kurš atrasts izgāztuvē un ticis traki mocīts. Mazais sēž tādu nopietnu seju un pēkšņi tiiiik lielā nopietnībā izdveš: "Ak Dievs..." Visi smējāmies līdz asarām, jo skats no malas labu labais - sēž tāds mazs ķipars uz gultas malas un nopietnā balsī komentē redzēto. :D :)
08.02.2017 01:17 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Dēlam 2.8 gadi. Pēdējie sasniegumi zina A burtu, savu vārda burtu zina, un krāsas dažas arī pazīst. Paņem zīmuli un nosauc sarkans, un tad es priecājos, tad pats arī ļoti priecājas, ka pareizi pasaka.
08.02.2017 11:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits