Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Alerģija vai kas tas varētu būt..

 
Reitings 19
Reģ: 11.11.2015
Sveikas meitenes.
Lieta tāda, ka viss sākās jau pirms vairākiem gadiem, kad man roku locītavās, ap to vietu, kur ņem asinis(nezinu, kā nosaukt šo vietu :-D) parādījās tāda kā alerģija, tāds sarkanumiņš, kuru kasot, tas palika lielāks. Tad es sāku lietot homeopātisko smērīti, ja nekasīju, tad nogāja un ik pa laikam atkal parādījās, bet tas manu ikdienu vēl tik ļoti neietekmēja.. :-/
Taču vasarā šī alerģija parādījās uz sejas.. Tagad jau visu laiku zem deguna, pie nāsīm, pastāvīgi ir sarkanumiņš, tādi kā pleķīši, ja kasītu, tad izplatītos vēl lielāki. homeopātiskā smēre arī vairs nelīdz. Ik pa laikam plankumiņi uzmetas arī pie acs. Tad nu devos pie ģimenes ārsta un izrakstīja man ķīmisko smēri, saucās Advantan. Smērēju regulāri, bet nekā, tāpat nenoiet nost.
Teica, ka, ja nepalīdzēs, tad lai pierakstos pie dermatologa. Tā vien šķiet, ka neko prātīgu viņš man nepateiks, jo tā jau vairāk kā alerģija.. +vēl manai mammai arī ir bijis kas līdzīgs.
Varbūt kādai ir bijis kas līdzīgs? Un kā ar dermatologiem? Varbūt tomēr kāda var ieteikt labu dermatologu?;-)
Apnicis mālēt tonālo virsū, jo tāpat īsti nevar to sarkanumu noslēpt..:-(:-/
22.01.2016 13:02 |
 
Reitings 99
Reģ: 31.10.2015
Labāk neminēšu kas tev ir, bet ieteikšu foršu dermatoloģi Kalnberzu, vari pie viņas aiziet uz Vienības gatvi 109, ja nejaucu adresi. Iestāde saucas "Pārdaugava"
22.01.2016 20:44 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Dr. Zvagūzis VC4, foršs un zinošs dermatologs. :-)
22.01.2016 20:48 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
psoriaze?
22.01.2016 20:50 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
57days, nav ko minēt. Labāk, lai aiziet pie ārsta, savādāk sāks "paš'ārstēšanos".
22.01.2016 20:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits