dēļ kā dusmīga.

 
Reitings 161
Reģ: 21.06.2013
sveikas.
Tātad esmu stāvoklī.
Vakar draugam darbs bija 24/7, gaidīju vecāku mājās, atbrauca agri no rīta pakaļ, kā jau maiņa beidzas. tad aizbrauca atkal taisīt mašīnu, un tad tīrīja sniegu.
Uznāk pie manim un saka ka brauks vēl uz kalnu. Es dusmās saku, jā jā brauc. Viņš nesaproty kāpēc dusmojos.
Dusmojos tāpēc ka līdz meneša beigām jādzīvo, ar salīdzinoši maz naudiņām, jo mašīnai bija remonts.Varbūt arī tāpēc, ka pati pilnīgi neko nevaru darīt dēļ tā kad esmu stāvoklī, ne ar ragaviņām, ne slidot, nezinu!
Kā jūs risinātu situāciju, ja jāsēž 4 sienās? un neko nevar darīt? :D
ES jau smējos man jāsēz tikai istabā, jāaed, jāskatās tv utt un jāpaliek pa vali. :D
17.01.2016 13:43 |
 
Reitings 161
Reģ: 21.06.2013
MissJoker- Žēl gan :-D:-D:-D
17.01.2016 15:07 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Aunyday Vaine.. Vismaz reizi sezonā gribās aiziet kaut vai paslidot ar viņu kopā. Nobraukt no kalna ar ragaviņām vai venkārši papikoties (t)
17.01.2016 15:11 |
 
Reitings 161
Reģ: 21.06.2013
es tevi saprotu, tā ir visslabākā izklaide kopā ar puisi, abi nosmējušies, sasaluši ieiet iekšā, tad kopā nomazgājas un lien zem sedziņām, ideāli pavadīta diena kopā :)))
17.01.2016 15:18 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Aunyday Tieši tā! Man tas reāli pietrūkst pat :-/

Gribās pārsalt, izvārtīties pa sniegu un nopikot vienam otru, tad nākt mājās, pārģērbties, dzert kakao zem segas ieritnājušamies un lūrēt kādu filmu :D
17.01.2016 15:21 |
 
Reitings 161
Reģ: 21.06.2013
MIssjoker- sajusties vēl kā bērniem.
Tādā ziņā jā man ir paveicies kad esmu stāvoklī varu mazliet ar kāju pamest draugam sniegu virsu un neko nedara pretii :D
17.01.2016 15:31 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Par MJ tēmu-es gan nesaprotu, kāpēc gan būtu jāiesaka vīrieti ieģērbt kombinzonā, lai tikai izvilinātu kaut kur ārā kādā kupenā kakao dzert, ja cilvēks skaidri pateicis, ka ziema, sniegs nepatīk? Tas ir apmēram tāpat kā ieteikt sirdsslimnieku uz saunu vilkt karsēties.
17.01.2016 16:00 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Nu nepuksti, bet brauc lïdz pastaigāt. :-) Es gan slidot neriskétu. Labāk tomér paciesties, nekā, ja sanāk nokrist, cīnīties ar sekām vai vispār zaudét grūtniecību. Nākamo ziemu ar neredzu nekādu problèmu, kāpèc nevarètu ar visu bèbi braukt uz kalnu. Var uz maiñām pieskatīt ratus. Tieśi vieglāk būs savākt, ja vél tāds, kas nestaigā. Staigajośu gan būs grūtāk ratos noturèt. Tādu var ragavās :-D
17.01.2016 17:09 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Eh, man gandrīz tik pat nedēļu. Draugi aicināja uz kalnu mūs abus ar vīru. Es jau priecīga, sameklēju kombinezonu, termokrūzi, nu tik sasapņojos, ka sēdēšu kafejnīcā un dzeršu kakao, lasīšu žurnālus un pa logu skatīšos kā citi slēpo, bet vīrs izdomāja, ka negrib, gribot mājās pagulēt mierīgi :D
Bet nu jā, autore vnk kā jau grūtniecībā - jūtīga, pati izdomāja, pati apvainojās :) Lai gan jocīgi, ka arī tavs vīrietis nemaz nepiedāvāja tev arī braukt, vnk paziņoja, ka brauc pats.
17.01.2016 23:00 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Par MJ tēmu-es gan nesaprotu, kāpēc gan būtu jāiesaka vīrieti ieģērbt kombinzonā, lai tikai izvilinātu kaut kur ārā kādā kupenā kakao dzert, ja cilvēks skaidri pateicis, ka ziema, sniegs nepatīk? Tas ir apmēram tāpat kā ieteikt sirdsslimnieku uz saunu vilkt karsēties.


Nu tie ieteikumi jau tik tādi joki vien ir. Nu nevar jau piespiest darīt to ko negrib, lai gan, nu vienu reizi sezonā jau var arī piekāpties miera labā.

Un salīdzināt sirdsslimnieku + sauna ar vīrieti kam nepatīk ziema + sniegs nav tomēr īsti tas pats. Vienā gadījumā cilvēkam tas var būt dzīvībai bīstami, bet otrā gadījumā vienkārši var deguns nosalt un būt kašķīgs. :-D
17.01.2016 23:08 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Man drīz jādzemdē un līdz šim brīdim esmu braukusi draugam līdzi visur kur viņš, protams, ja vēlos es pati. Draugs zina, ka grūtniecība nav slimība un tikai priecājas, ka dodos kopā ar viņu. Nedaru trakas lietas, bet pastaigas un kaut kas mierīgs tiek vienmēr padarīts :)

Pati, varēji pieteikties līdzi :) Draugs vienkārši nezināja, vai velējies doties, un viņš jau neiedomājās, ka tu jau tēju padzert lejā arī vari gaidot šos :) un viņu draugiem es iedotu palasīt mans mazais žurnālus (vai jebkurus citus izdevumus, lai izglītojas), kur būtu teikts, ka grūtniecība nav slimība un grūtnieces var darīt tik daudz lietu. Savādāk daudziem ir tik jocīgi aizspriedumi aiz nezināšanas.


Būs labi :)
17.01.2016 23:11 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
Protams,ka nevar.Tas ja ir tikai sakums,nenozime ka esi pasargata no potencialajam traumam.
17.01.2016 23:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits