Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dēļ kā dusmīga.

 
Reitings 161
Reģ: 21.06.2013
sveikas.
Tātad esmu stāvoklī.
Vakar draugam darbs bija 24/7, gaidīju vecāku mājās, atbrauca agri no rīta pakaļ, kā jau maiņa beidzas. tad aizbrauca atkal taisīt mašīnu, un tad tīrīja sniegu.
Uznāk pie manim un saka ka brauks vēl uz kalnu. Es dusmās saku, jā jā brauc. Viņš nesaproty kāpēc dusmojos.
Dusmojos tāpēc ka līdz meneša beigām jādzīvo, ar salīdzinoši maz naudiņām, jo mašīnai bija remonts.Varbūt arī tāpēc, ka pati pilnīgi neko nevaru darīt dēļ tā kad esmu stāvoklī, ne ar ragaviņām, ne slidot, nezinu!
Kā jūs risinātu situāciju, ja jāsēž 4 sienās? un neko nevar darīt? :D
ES jau smējos man jāsēz tikai istabā, jāaed, jāskatās tv utt un jāpaliek pa vali. :D
17.01.2016 13:43 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
pag, Tu esi informēta ka grūtniecība nav slimība? :D
Vai tev ir kādas problēmas ka Tu neko nevari un tikai jāsēž mājās?
17.01.2016 13:46 |
 
Reitings 161
Reģ: 21.06.2013
nē es zinu ka nav slimība, bet mūsu mammas neiesaka braukt ar ragavām pa kalnu un slidām jo var nokrists, eju un staigāju viss jau ok. Bet uzslēpēm jau nekāpsi ja īsti nemāki :D
17.01.2016 13:48 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Brauktu līdzi uz kalnu, ietu tur pastaigās, kamēr draugs slēpo, parasti ir kādas kafejnīcas kur var padzert tēju. Kura Tev nedēļa? Līdz kādai 25 nedēļai domāju, ka mierīgi var arī ar distanču slēpēm pa līdzenumiem, protams, ja ārsts atļauj.
Par naudu grūti komentēt.
17.01.2016 13:49 |
 
Reitings 551
Reģ: 20.07.2009
Tev draugs kā Fēlikss no Ugunsgrēka, neko neļauj darīt? :-D Vai arī nevari izdomāt, ar ko sevi nodarbināt?
17.01.2016 13:50 |
 
Reitings 161
Reģ: 21.06.2013
Tādā ziņā jau jā, bet tur aizbrauca arī puiši kuri nav izaugusi un viss ko grūtniece dara ir nepareizs, tāpēc negribēju liekus strīdus, un padarīt sevi nemierīgu.
nu kāda 25.nedēļa arī ir.
Būtu kas pavelk ar ragavām :D
17.01.2016 13:51 |
 
Reitings 161
Reģ: 21.06.2013
Nu gan, gan, cik dzirdējis no mūsu mammām saka ko nevaru darīt, ilgi jau esam kopā un zin kādus ziemas priekus pieprotu un tad jau saka ka tas man pa spēkam nebūs. :)
Arī nevaru izdomāt ko, esam gājuši ar ragavām kad pavelk, suņa pastaigas, gribētos ko aktīvāku pavārtīties sniega, nu kaut kādas aktivitātes. :D
17.01.2016 13:55 |
 
Reitings 161
Reģ: 21.06.2013
Varbūt vienkāršī mans saspīlējums dēļ grūtniecības, jo kad pateica, kad uz klanu brauks, sāka līt asaras, biju bēdīga, jo iedomājos cik jautri tur iet, bet es sēžu.
Vai vienkāŗši tā kā tik ilgi bija prom gribējās divatā bišķiņ, jo tuvojas lēnām tas mirklis, kad divatā būsim ļoti reti.
17.01.2016 13:57 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Nu es ar vecākiem ieminējos par to ka gribētu to un to padarīt, ar tām pašām distanču slēpēm pa mierīgo, bija tādas spuras gaisā, arī draugs kategorisks, takā ir visādi... Daudzi joprojām uzskata, ka grūtniecība ir slimība un nevari neko, bet es nevienu momentu neesmu jutusies fiziski slikti, protams, no kalna gan nelaistos, un arī neslidoju, lai gan slidot patīk un slidas ur, bet man jau ir tāda bumba, esmu kritusi uz slidām un tas kritiens nav mīkstā sniegā bet pamatīgi uz ledus un bieži slidotavās ir trakie, kuri domā, ka uz ledus ir vieni.:-O
17.01.2016 13:58 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Dala taisnibas jau ir mammaam. Vedera muskulatura atbild kermena balansu. Kaada tur vair vedera muskuaturas darbiiba 25ajaa nedelaa? Slidot tieshaam ir biistami, ja vien neesi profesionala sportiste un uz slidaam nejuuties stabilaak kaa botaas. Ragavas arii nav labs variants, jo tajas tu sedi un dauzamaa vieta kritien gadijumaa jeb dibens jau ir aiznemta, taa tiesham vederu var apskaadeet. Par sleeposhanu gan varetu padomat, ja kritisi tad nekritisi jau uz vedera, bet dibena.
17.01.2016 14:03 |
 
Reitings 161
Reģ: 21.06.2013
Jā. :(
Vienkārši, šogad ir tāda ziema kāda nav ilgi bijusi, un ja nākam gad nav :(
Bet jā, laikam jau jāsamierinās vismaz ar ziemīgām pastaigām.
Laikam jānopērk termos, un jāiet kaut kur pasedēt un iedzert kako ar draugu, lai vismaz kāda jauna un superīga ziemas izklaide. :)
Jā, slidotavās ir ļoti stulbi. Bet mēs vairāk no mazas pilsētas, un laukos mazs dīķītis uz kuru visi slido. :))
17.01.2016 14:04 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Laikam jānopērk termos, un jāiet kaut kur pasedēt un iedzert kako ar draugu, lai vismaz kāda jauna un superīga ziemas izklaide


Tieši tā! Arī ļoti forši. Un brauktu līdzi ae draugu kaut vai pa mežu pastaigāties, aisu paelpot, pasēdēt kafejnīcā.. Un nevajag klausīties visus pēc kārtas - ja mammām par aktivitātēm ir taisnība, bet kaut kādi puiši ar savām domām par grūtniecēm.. wtf?

Manprāt, Tev jāaprunājas ar draugu, lai viņš saprastu, ka Tu nevēlies tik sēdēt 4 sienās, bet pavadīt laiku arī kopā ar viņu, pēc savām iespējām..
17.01.2016 14:16 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Nu es nebūtu priecīga, ka man jāsēž mājās, bet čalis tikmēr apkārt blandās. Vai nu mēs abi kaut kur dotos, vai abi sēdētu mājās. Manuprāt, tas nebūtu godīgi, ka čalim dzīve nemainītos, kamēr tev mainītos viss, nekā nebija
17.01.2016 14:19 |
 
Reitings 161
Reģ: 21.06.2013
Jā, tikai to ideju tad jābīda.:))
NUm, mēs esam pajauni, drīz paliek 21gads, un viņi ir pa kādiem 2 gadiem jaunāki, ar kuriem aizbrauca, tāpēc viņiem ir citas lietas/idejas/domāšana.

Esmu jau runājusi, vienkārši pagrūti ir to realizēt. :))

drostala- es jau esmu ņipra, vienmēr pasaku ko domāju arī viņa draugu klātbūtnē. Un es viņam arī teicu ne jau es viena esmu šajā situācijā, esam divi. :)
nav jau viņš man tāds vazaņķis,saprotu ka kaut kur gribas ar draugiem. :)
17.01.2016 14:23 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man arī ir tāds maziņš niknumiņš sevī. Gribās izbaudīt ziemas priekus, kaut drusciņ ar draugu kopā, bet viņam lūk ziemas nepatīk. Nepatīk sniegs utt. Protams saprast jau es to varu, tāpēc viņam īpaši par to nebāžos virsū, bet gribētos tomēr vienu x gadā aizbraukt kopā kur un izbaudīt ziemas priekus (t)
17.01.2016 14:35 |
 
Reitings 161
Reģ: 21.06.2013
Miss Joker- Nopērc uzdāvini viņam vissiltāko kombinzonu, un arī braucat kaut kur iedzert tēju vai kakoo ārā. :)))
17.01.2016 14:39 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Es arī atbalstu meitenes, kas saka ka brauc līdz, vienkārši pabaudi dabu.
Galvenais silti sagerbties.
Tas nemaz nav veseligi visu laiku sēdēt mājās, vajag ari aktivitātes, jebkurš ārsta to saka.
Pagaras pastaigas grutniecei ir tieši laikā :)
17.01.2016 14:40 |
 
Reitings 161
Reģ: 21.06.2013
Es jau noteikti visu laiku būtu tur skāba kā gurķis skatīties ka citi smuki slīd pa kalniem lejā, es staigāju, tā kā tāda nabadzīte. :D labi gan jau nebūtu tik traki, nekas nākam reiz ja vēl draugs brauks, braukšu līdz.
17.01.2016 14:45 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Un uz priekšu būs vēl trakāk! :D Nākamajā ziemā draugs brauks slēpot, a tu ar ratiem! :D Bet ja nopietni, tad Tev hormoni trako!

Mēs ar draugu pa ziemu pavadām tikai uz kalna katru nedēļas nogali gan LV, gan izbraucam ārpus LV! Man paveicās jo stāvoklī ziemā biju mazās nedēļas, pats sākums, tad arī braucu līdzi un pati pa kalnu ņēmos, tikai daudz prātīgāk. Nākamajā ziemā jau braucām visi kopā, es pa 2 h ar ratiem gar kalnu, manējais slēpo, citreiz uz maiņām, bija gan grūti pierast, ka nevaram vairs kopā to darīt. Šo ziemu atkal esmu pašā grūtniecības sākumā, braucam līdzi, es ar sīko ar ragavām un pa kafeijnīcu, pēc tam maiņa! Nākas jau samierināties, un uz priekšu būs trakāk, jo kamēr bērni mazi, daudz ko nevar darīt kā agrāk un kopā! :) Tapēc neļaunojos, ka manējais aizbrauc uz Norvēģiju copēt vai ko citu, laiks paies un dzīvosieties visi kopā!

Tavā situācijā brauktu līdzi, paņemtu grāmatu, lai ja paliek auksti var kaut kur kafeijnīcā pasēdēt! :)
17.01.2016 14:55 |
 
Reitings 161
Reģ: 21.06.2013
Nu jā to es saprotu, ka nebūs vairs kā agrāk.
Nemaz nemāku perfekti ar slēpēm braukt, kad mazais paaugsies visi kopā mācīsimies, gan mamma gan es. :D
tā tas ir tie ir hormoni. Varbūt arī skaudība kad viņš ar draugiem kompānjā, un ja nebūtu stāvoklī tā pat tur pa zemi vārtītos.
Bet paldies, ņemšu vērā ieteikumu, nemāku pieņemt tādu mierīgu lēmumu kamēr viens ārdās vēderā, līdz 16.10 vēl jāsēž divatā ar suni, un mazo puncī, kamēr draugs mājas. :)
17.01.2016 15:00 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Miss Joker- Nopērc uzdāvini viņam vissiltāko kombinzonu, un arī braucat kaut kur iedzert tēju vai kakoo ārā. ))


Ar viņu tas tā nestrādās. . rezultātā es viena varēšu iet priecāties par ziemu, bet viņš sēdēs mašīnā un pukstēs.. :-D:-D:-D
17.01.2016 15:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits