Vēlos skriet, taču ceļi neļauj

 
Reitings 329
Reģ: 29.12.2012
Sveikas!
Ar šo problēmu - ceļu sāpēm - pirmoreiz saskāros pirms gada, kad skrienot pēkšņi iesāpējās sākumā viens, pēc tam arī otrs celis, tomēr turpināju skriet, jo līdz mājām bija jātiek. Pēc tam ļoti ceļos dūra, pat ejot un kustinot ceļu locītavas, nākošajā dienā knapi varēju paiet, sāpes bija neizturamas, kā arī bija nedaudz sapampušas un karstas ceļu locītavas. Sākumā domāju varbūt no aukstuma ceļi apsaluši, biju pie ķirurga, teica, ka iekaisušas saites un lai vismaz 2 nedēļas nesportoju. Agrāk šādas problēmas nebija, skrēju daudz lielākus gabalus, viss bija kārtībā. Jāpiebilst, ka neesmu skrējēja, skrienu tikai savam priekam. Pēc kāda laika atkal skrēju, sākumā viss kārtībā, taču starp 7.-8.kilometru (tas vienmēr notiek sasniedzot tieši šo atzīmi) jau atkal sāka sāpēt. Ārsts teica, ka tas ir sinoviālā šķidruma izsīkuma dēļ, ka ceļi to nespēj saražot pietiekamā daudzumā. Līdzēt var operācija vai regulāras injekcijas, kas, protams, būtu ļoti dārgas. Vakar atkal biju skriet, protams, sāka sāpēt ierastajā attālumā, naktī aiz sāpēm nevarēju pagulēt, šodien sāpīgi staigāt. Tas nozīmē, ka atkal es kādu laiku nevarēšu skriet, lai gan tik ļoti gribas to darīt. Skriet man nav grūti, varu skriet ilgi, tomēr ceļi man to neatļauj. Vai kāda vēl saskaras ar šādu problēmu? Es nezinu, kā to risināt, jo operāciju ceļos nevēlos taisīt. :-/
30.12.2015 20:01 |
 
Reitings 329
Reģ: 29.12.2012
Sany, cik ilgi Tu parasti atvēli laiku tieši ceļu locītavu iesildīšanai?
TRY, es jau dzeru zivju eļļu, gan citus vitamīnus.
raven, paldies par adresi! Un jā, man patīk skriet, kad es to varu darīt svaigā gaisā, mierīgi savā tempā, kā arī, protams, gribu notievēt, kas manā gadījumā ir ļoti grūti, jo man īsti nav liekā svara, vienkārši slimīga vēlme būt maksimāli tievākai. Peldēšana man īsti nederēs, zinu, ka tas ir vislabākais visam ķermenim kopumā, taču esmu jau nogurusi nopeldot 50 metrus, bet skriet turpretī ir viegli.
31.12.2015 19:31 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
taču esmu jau nogurusi nopeldot 50 metrus, bet skriet turpretī ir viegli.


Bet varbūt tieši tad peldēšana varētu būt pat labāka lieta pietam nenoslogo locītavas.
31.12.2015 19:34 |
 
Reitings 29
Reģ: 20.10.2009
Man arī ir problēmas ar ceļiem-tas gan nav šķidruma trūkums,bet gan saišu izstaipīšanās. Pēc operācijas un vairākiem ceļu mežģījumiem esmu sapratusi,ka man svarīgāk ir tas vai 50 gados varēšu paiet nekā tas,kā tagad izskatos. Un kā jau meitenes teica- skriešanai ir alternatīva!
Izvērtē kas tev pašai svarīgāk ;)
11.02.2016 04:15 |
 
Reitings 748
Reģ: 13.10.2015
Kā ar glikozamīnu?
11.02.2016 13:40 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
Un kā jau meitenes teica- skriešanai ir alternatīva!
Izvērtē kas tev pašai svarīgāk

Es noteikti nemocītu ceļus skrienot, ja ir problēmas.
11.02.2016 17:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits