Iepazīsimies?

 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Njaaaa...
08.12.2015 19:15 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
Varat ierēkt par Ģirta komentiem te.....atkal teiks, ka mans izdomājums. :D

http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/520542-krievija_turpina_koncentret_spekus_pie_ukrainas_robezas/comments/page/16
10.12.2015 20:15 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
uhh.. Nu gan čiul!

Uzreiz ar smago artilēriju gribi karot.!? Ja kas , stājoties dienestā, man lika paskaidrot dažus komentārus, bet gan atsevišķi tos, kurus komentēju ar vārdu, uzvārdu..
Es par savu viedokli un vārdiem varu atbildēt. Un esmu arī atbildējis ;)
10.12.2015 20:20 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
Tu gan ložņā pa krūmiem, un turpināsi to darīt mūžīgi :D
10.12.2015 20:21 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
Es negribu karot, es saprotu ka reālā un īstā dzīve ir tur ārā nevis netā kā tev.

No 2016.gada es pametīšu cosmo pavisam un atšķirībā no tevis arī turēšu savu vārdu.
10.12.2015 20:24 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
kuru rausta kaut kāda vārda turēšana par dalību forumā ??
Vīrs un vārds, ja ?? :D izstaigā galvas dakteru, tas kurš saucās psihoterapeits. ;)
10.12.2015 20:27 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
No 2016.gada es pametīšu cosmo pavisam un atšķirībā no tevis arī turēšu savu vārdu.

Labākais Cosmo joks šodien :D :D :D
10.12.2015 20:28 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
Tas nav joks. Protams, nav izslēgts ka ģirtiņš veidos fake un tēlos mani kā jau slimie dara, bet lai jau izklaidējās.

Esmu daudz ko sapratis ko vajag un ko nevajag darīt. Man darbā ir čaļi, veči, kam ir sievas, draudzenes , esmu ar viņiem runājis, jautājis viedokli utt. Reālā dzīve ir pavisam kas cits, kas nets. Netā tu hvz zini kas atrodas aiz tiem visiem profiliem tipa ģirtiem, raimjiem, moš vispār vecenes kkādas. A dzīvē aci pret aci izrunājies, tu zini kas tev stāv pretī.
10.12.2015 20:34 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
ekspertam vismaz ir sistēma un plānojums

-

no 2016 nesēdēšu vairs cosmo, no 2017 salabošu zobus, 2018 atradīšu draudzeni, 2019 dibināšu uzņēmumu un kļūšu miljonārs :D

skat ka nesasteidzini savu darbību, un labāk cosmo forumu pamet pakāpeniski.. nenākot te piemēram katru rītu, iesākumā, tikai vakaros.. tad samazini h daudzumu vakaros utt.. :D
10.12.2015 20:36 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
jā, netā tu hvz kas atrodās aiz tiem profiliem ...
bet vismaz visiem ir skaisrs, kas esi tu :D :D
Un ar to arī apsveicu, ne tāds bija tavs mērķis ?? :D

cerams vairs nevienam tas jāatgādina nebūs.. un necepsi debīlas tēmas kā šī.. :D
10.12.2015 20:40 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
vēl atceros rēcīgu lietu. senāk gana normāli sazinājāmies skaipā.. kādus 2 gadus atpakaļ laikam. es šo aicināju uz kafeni pasēdēt, iedzert alu, netā .. mēs tur vienu menedžeri onlainā kapājām - hattrick. :D diezgan fanātiski.

Tad šis sāka prasīt lai parādu bildes kāda tā kafene.. :D tad šim likās ka galdi nebūs ēeti, un nebūs īsti kur kompi nolikt.. tad šis teica ka vecenes taču jākoļī būšot , un nebūs laika netā nemaz sēdēt.. tad stāstīja ka vilciens uz carnikavu vēlu neiety un tomēr nebūs laika..

Bet ik pa mēnešiem, čalis paprasīja- kad tad iesim uz to kafeni ?? :D :D :D :

Un es vēl neiefiškoju, ka tas ir slims āzis, kurš sabiedrību ienīst, un baidās iet vispār kaut kur :D
10.12.2015 20:45 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
Pieņemsim ka šī ir mana tēma, un? Šīs bija smalks un elitārs trollings kā rezultātā visi un jo īpaši tu sacepās. Un man nebija jātelo vecene fabiola kā tev, lai izsauktu apkērtējo meiteņu reakciju un uzmanību. Šīs topiks netapa vienā dienā, bet vismaz vairākās nedēļās - pētīta meiteņu reakcija uz citiem topikiem, viedoklis par naudas tēmām utt.

Un tev acīmredzami skauž, ka man ir lielāks talants.
10.12.2015 20:46 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
ja Tu to nopietni :D :D !!! lol
bet it kā tas nebūtu skaidrs, ka vienīgais kas tev ir vajadzīgs , ir da jebkāda uzmanība netā.. kaut vai nopelnīta pašam sevi nodiršot, vai kaitinot citus.. starpība nekāda .. vismaz esi ievērots :D
es nekad neesmu troļļojis. lai gan daži tā to dēvē .. tu arī to neesi darījis..
troļļot prot Raimis un Robis.
un es, ja stipri pacenšos. bet man vairs nav ne tās pacietības , ne intereses..

Tev ir tikai slimīga tieksme pēc uzmanības netā.. jo nets tev pa purnu nesados, te tu vari visu .
10.12.2015 20:52 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Kvalitatīvs trollings ir tad, ja diskutē par Tavu tēmu, nevis par to, kāds Tu esi lohs. Tu visp pats atjēdz. ka Tu vienā teikumā pateici kāds noliferis esi? Nedēļām pētījis topikus viņš esot. Moš sporta ekspertam būtu bijis jāiet uz sporta zāli? Kur Tu visp pēdējās 4 nedēļās esi bijis, ja neskaita dīvānu un darbu?
10.12.2015 20:54 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
Centies vēl labāk, jo no nākamā gada tev būs jātroļļo gan par sevi gan par mani, lai šis garlaicīgais forums nenomirtu garlaicības jūrā.

Es no cosmo aiziešu ar glanci un pompu(varbūt, jo vēl nezinu vai izdosies viens plāns nākamnedēļ).
10.12.2015 20:58 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
un lai kā arī nebūtu bijis.. Armandam vienmēr bija taisnība sakot- labākais kā varam Tev palīdzēt, ir aizmirst tevi, un nerunāt, IGNORĒT. Viņam ir tā sasodītā taisnība. tikai , diemžēl, netā ir tā vieta, kur tevi pamanīs jebkurā gadījumā, un apmierinātību tu iegūsi, aizmirstot to, ka ar tevi ir pavisam slikti.. . tā vietā , lai nopietni padomātu par to, kā nesajukt prātā pavisam, un nekļūt bīstamam tipam, kurš sazin ko var sastrādāt ar tik slimām domām galvā.
Tu tikai te novērs savas domas no lietām, kuras tev būtu jādara- jāvēršās pēc palīdzības, kā savu galvu izārstēt..

Bet tev taču viss jau ir saplānot un izplānots :D pa gadiem un dienām , ne tā :D

Tikai tas naids no tevis neizgaisīs, slimīgā uztvere. sapistās smadzenes , kuras tev sajāja jau no bērna kājas, ka sabiedrība nepieņēma, ne skolā, ne vēlāk.
tā ir trauma, auns tu..
Ja neesi sapratis. plānot tu vari visādus risinājumus.
Bet izārstēt tevi ja var , tad tikai izcils psihoterapiets, neirologs un sazin vēl kādi speciālisti būtu vajadzīgi
10.12.2015 21:00 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Un šitais neesot ar galvu slims. No Cosmo var aiziet vienkārši, pietiek ka nospied augšā sarnako krustiņu un nenāc. Tur nekam nav jāgatavojas.
10.12.2015 21:02 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Protams, nav izslēgts ka ģirtiņš veidos fake un tēlos mani kā jau slimie dara, bet lai jau izklaidējās.

Pff, it kā Tu nebūtu tas Ģirts, beidz, tāpat neviena tev netic.
Aiziesi ar pompozitāti.. :D Izgāzīsi savu žulti uz cosmo meitenēm un tāpat rēga veidolā atkal piekakāsi cosmo diskusijas :D
10.12.2015 21:06 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
Ja tev ar galvu nav normāli un kā zināms tad tev nav normāli, tad ej un ārstējies. Man viss ir kārtībā.

Jā agrāk uznāca melnie, depresīvie periodi un skatoties horror movie rimeikus gribējās ko dumju uzrakstīt, bet tā ir pagātne.

Tā ka es domāju, ka arī ir un būs viss kārtībā. Varat turpināt sēdēt skaipā un aprunāt mani, man no tā ne silts ne auksts, kā jau teicu - reālā dzīve ir tur ārā nevis skaipā vai cosmo.
10.12.2015 21:07 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
Un tas kā tu reizēm man piedēvē slima plānprātiņa statusu ir smieklīgi. ;)
Atšķirībā no Tevis , es uzaugu laimīgā ģimenē, motivētā strādāt, motivēts uz panākumiem, veselīgi domājošs un laimīgs. Bet Tev jau spieda no bērna kājas visas negācijas virsū ;)
Man ir žēl ka tā, un es tev būtu labprāt palīdzējis. Bet ne tas manos spēkos, ne vairs interesēs.
Ja man arī irt gadījusies kāda problēma dzīvē, ir bijuši emocionāli pārdzīvojumi, vienalga sauc kā gribi. Tad es gāju pie ārsta, kurš man izrakstīja zāles, un izplānoja ārstēšanu. Bet pieļauju ka tas ir savādāk, sastapties ar psiholoģiskām problēmām pieaugušā vecumā, un risināt problēmu.. Nevis uzaugt ar tādām, un iemācīties to visu huiņu sevī glabāt, nerisinot, neārstējoties.. Bet iestāstot sev, ka viss ir labi, un būs labi.. :D

Nebūs labi. ;)

Par mani jau arī te ierēca, ka es dzeru zāles.. ok , es jau pats arī to izcēlu, ka dzeru zāles, un ka Anna man ir sapisusi smadzenes :D
Bet tas no manas puses bija stulbums, un kaut kāda diezgan īpatnēja reakcija uz to, ka es esmu nonācis tādā situācijā ka nu ir slikti :D

Man tas bija jaunums :D

Un es to gribu ātrāk aizmirst ;)
10.12.2015 21:12 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Redele, Ārčijs un Ģirts nav viens un tas pats. Es abus zinu. Kamēr nezināju Ārčiju, to, kurš te ir Erdogans, pat nenojautu, ka arī tik nožēlojami cilvēki reāli eksistē. Nožēlojami no tā viedokļa, ka nekas cits, izņemot sevis slavēšanu netā neinteresē. Ja vēl būtu ko slavēt.
10.12.2015 21:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits