30 dienu vegāniskais izaicinājums!

 
Reitings 23
Reģ: 01.12.2015
Sveikas! Varbūt piekrītam visas kopā 30 dienas vegāniskajam izaicinājumam? :-) Kopā lielāka motivācija un vēlme. Kura ar mani? Te rakstīsim dienas beigās (vai jebkad, kad ir ko pateikt) kā veicas un savas pārdomas par pašsajūtu utt. Pati izlēmu piekrist, lai uzlabotu veselības stāvokli. Domāju sākt no rītdienas (02.12.), jo šodien jau pietiekami ēdu gaļu (s)
Sākam? :-P
01.12.2015 20:29 |
 
Reitings 158
Reģ: 31.10.2015
Rīdziniece, Tev joprojām nepielec, ka vienīgais pienesums no tevis šajā diskusijā ir bezargumentēta mētāšanās ar apvainojumiem.
03.12.2015 00:15 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Man vari nesludināt.
Ņemot vērā, ka vegānisms izslēdz arī vilnas un medus lietošanu, man šī ideoloģija (daža laba izpildījumā jau pielīdzināma reliģijai) šķiet absurda un nepieņemama.
03.12.2015 00:16 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2015
Man laikam būs jāiekāpj Rīdzinieces stiliņā un jākopē mājaslapu saturi. :(
Vai Tev šķiet, ka tie, kam ir lielās plantācijas ar gurķiem, tomātiem un visu pārējo, ko vegāni ēd, skraida pa mežiem ar lāpstiņu sarakdami mēslus? Jebšu tomēr tos iepērk no saimniecībām, kas audzē lopus tieši nogalināšanai?

1) domāju, ka lielākoties neskrien un neiepērk, bet nopērk veikalos jau gatavus mēslojumus ar dažādām vēl pievienotām vielām klāt http://www.biolan.fi/latvia/default3.asp?active_page_id=118
2) kā jau teicu, mēslojums var būt arī neorganisks, mēslojums nenozīmē automātiski dzīvnieku mēslus..
mēslojums ir mēslošanas rezultāts, t. i., organisko un/vai neorganisko vielu kopums, kas iestrādāts augsnē, lai uzlabotu augsnes auglību un dotu augiem vajadzīgos barības elementus.
http://www.scandagra.lv/lv/content/lapu-m%C4%93slojums


man laukosnizaug bez kimijas , un labi izaug!

Es nerunāju par vecmāmiņām, kas savā piemājas dārziņā audzē 3 tomātus, bet par cilvēkiem, kuriem lauksaimniecība ir darbs, kuri savu produkciju tirgo tirgos, lielveikalu tīkliem utt.
03.12.2015 00:17 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Kakaduu, mani visnotaļ šokē netā pieejamās svešvārdu vārdnīcas trūkumi. Latviešu valodā šim vārdam ir plašāka nozīme un vārds "banalitāte" noteikti nav tā sinonīms.
Raven, man nav nekas pret sojas "gaļu" un man pilnīgi vienalga, cik dažādu desu bildes Kubiks māk iepostēt. Es protestēju tajā brīdī, kad vegāniski prezervatīvi un tamponi šķita baigais "humors".
03.12.2015 00:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rīdziniece, Tev joprojām nepielec, ka vienīgais pienesums no tevis šajā diskusijā ir bezargumentēta mētāšanās ar apvainojumiem.
tu to tak par sevi! :-D:-D:-D:-D es veganem paradiju kur iepirkties, kadai ieteicu realu dokumentalo filu ka dzve notiek, kopa ar meitenem smejamies kamer tu esi prosta verbala caureja bez pat proifila bildes:-P
03.12.2015 00:18 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nē, situācijā, kad visi cilvēki būtu vegāni, šos dzīvniekus nebūtu vajadzība ekstrēmos daudzumos uzturēt. Reāli tas nozīmētu to, ka pēdējos nokautu, apēstu un vairāk neaudzētu, ja nu vienīgi dabas parkos nelielā skaitā, kas neatstātu būtisku iespaidu uz ekoloģiju. Problēma ir tikai šobrīd, kad šie dzīvnieki ir ekstrēmā skaitā savairoti.


Un es atkal saku to jau ko iepriekš teicu, kas notiks ar visiem šiem ekstrēmajos daudzumos savairotajiem dzīvniekiem? Visiem tiem lopiem kas paliks dzīvi? Terurētiski iznāk tā ka mums vel viņi būtu jauztur un par viņiem jārūpējas līdz dienai kad viņi nomirs. Daļai tas varētu būt ātri dēļ visām indēm kuras viņiem sūknētas iekšā, bet ko darīs ar to lielo daudzumu kas paliks?
Teurētiski runājot tad iznāk ka fermeri redzēs ka viņiem tas lops vairs nav izdevīgs(govis, aitas, vistas utt.) un lai pats sevi neiedzītu bankrotā cenšoties šo lopu uzturēt negūstot no tā ienākumus, viņam viss vienkāršākais veids būs viņu nogalināt. . .
03.12.2015 00:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
. Es protestēju tajā brīdī, kad vegāniski prezervatīvi un tamponi šķita baigais "humors".
bET TAS IR SMIEKLIGI!



VELREIZ, kayt vienu dokuermnatlo filmu apskaties, asinis uz musu mobilajiem, tad iedosu ka razo berni brendus ko tu nesaa! un tad parunasim:-P
03.12.2015 00:20 |
 
Reitings 158
Reģ: 31.10.2015
Kakaduu, es tikai piedāvāju racionālus argumentus. Protams, nevaru piespiest Tevi ņemt tos vērā un pārstāt ticēt Tev savai ideoloģijai.

Rīdziniece
tu to tak par sevi!

Ja? Parādi, kur esmu argumentu vietā nodarbojies ar to, ko nodarbojies Tu - vienkārši apsaukājies?
03.12.2015 00:22 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013

ssh tu neesi ipasi normala, tev joprojam nepielec ka laid lazu, un tavu garo verbalo caureju te neviens nelasa.


Es lasu, un piemrītu. Ne visam, bet piekrītu
03.12.2015 00:22 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013

ssh tu neesi ipasi normala, tev joprojam nepielec ka laid lazu, un tavu garo verbalo caureju te neviens nelasa.
piekrītu
03.12.2015 00:22 |
 
Reitings 158
Reģ: 31.10.2015
Un es atkal saku to jau ko iepriekš teicu, kas notiks ar visiem šiem ekstrēmajos daudzumos savairotajiem dzīvniekiem? Visiem tiem lopiem kas paliks dzīvi?

Kas Tev liek domāt, ka viņi paliks dzīvi, ja ikdienas viņi tiek slaktēti? Vienīgais iemesls, kāpēc viņi ir dzīvi, ir tas, ka viņi tiek mākslīgi vairoti. Pārstājot vairot, viņi vairs nebūt.
03.12.2015 00:23 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pārstājot vairot, viņi vairs nebū ak dies ... nu kur smadzenes:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
03.12.2015 00:24 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es protestēju tajā brīdī, kad vegāniski prezervatīvi un tamponi šķita baigais "humors".


Es atvainojos ja tas tevi ir aizskāris, jo tāds nu gan nebija mērķis. Un jā, cilvēkiem kuriem ar tādām lietām nav bijusi saskaršanās un ka neiedomājas ka kas tāds pat pastāv, mazliet tomēr smiekli sanāk vai vismaz izbrīns.
03.12.2015 00:26 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Man racionāls šķiet mans viedoklis - viss atkarīgs no atskaites punkta.
Un par ideoloģiju manā gadījumā to nesauktu, drīzāk par paaudžu paaudzēs piekoptu dzīvesveidu.
Bet nu, kam tā apgaismība uznāk, tas brīdis ir jāpārdzīvo un parasti tas notiek intensīvi cenšoties apgaismot arī citus. (t)
03.12.2015 00:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kas Tev liek domāt, ka viņi paliks dzīvi, ja ikdienas viņi tiek slaktēti? Vienīgais iemesls, kāpēc viņi ir dzīvi, ir tas, ka viņi tiek mākslīgi vairoti. Pārstājot vairot, viņi vairs nebūt.


Vegāna pamatā tomēr vajadzētu būt arī kaut kādai cieņai pret to dzīvnieku un viņa labklājību un ja šie dzīvnieki kuri tiek izglābti no slaktiņa galu galā tiek nogalināti tad tas jau vairs neiet kopā manā izpratnē.
03.12.2015 00:29 |
 
Reitings 158
Reģ: 31.10.2015
Man racionāls šķiet mans viedoklis - viss atkarīgs no atskaites punkta.
Viedoklis "viss atkarīgs no atskaites punkta" ir atkarīgs no atskaites punkta.

Un par ideoloģiju manā gadījumā to nesauktu, drīzāk par paaudžu paaudzēs piekoptu dzīvesveidu.
Ideoloģija izpaužas domā, ka ir jāpiekopj tāds pats dzīvesveids, kādu ir piekopuši senči. Manuprāt, tā nav laba ideoloģija, jo nav nekāda garantija, ka senču piekoptais dzīvesveids bija labs un ir piemērots mums.
03.12.2015 00:29 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
1) domāju, ka lielākoties neskrien un neiepērk, bet nopērk veikalos jau gatavus mēslojumus ar dažādām vēl pievienotām vielām klāt http://www.biolan.fi/latvia/default3.asp?active_page_id=118


Tu palasīji, kas tiem mēslojumiem satāvā?
03.12.2015 00:30 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Eu, vegānisma zākātājas, jums no šīs samazgas izgāšanas vieglāk paliek? Kāda velna pēc jums, kuras tas NEKĀDĀ veidā tieši neitekmē, jāpiedrazo publiskā telpa ar - lielākoties - pilnīgi aplamiem apgalvojumiem? Visu, protams, lasīt negrasos. Kubiete reti izceļas ar vērtīgu argumentāciju, t.i., nevienu peer reviewed journal article (pat neskatotues uz to reputāciju) referenci neesmu redzejusi. Par Miss Joker arī nepatīkams pārsteigums. Lopkopība rada daudzkārt lielāku kaitējumu gan ētiski, gan fiziski. Kā cilvēkiem, tā planētai, un tas - nu jau - gana plaši izpētīts un pierādīts apgalvojums. Brīvā brīdī arī referenci atradīšu, skeptiķiem par prieku ;)

Vegāni jums gaļu skrien un no šķīvja ķeksē laukā ? Taču nē. Lai dzīvo savā - ja jums tīk - utopiskajā pasaulītē un neveicina, nepiedalās vismaz daļā riebeklību, kas notiek uz šīs planētas.Pati neesmu vegāne, ja kāds domā, ka tas būtu kkādsbias. Šī diskusija sākās kā nevienam nekaitējoša, pozitīva iniciatīva .. ceru, ka pie tā arī atgriezīsies.
03.12.2015 00:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un es vel aizprojām gaidu paskaidrojumu kāpēc es nevarētu dzert tās savas gotiņas pienu kura lietošana tai gotiņai pāri nenodara un teļi arī dabūt tik cik viņiem ir nepieciešams + govij būs pašai vieglāk ja viņu slauks. (Atgādinu ka iet runa par vienu mīļo govi nevis fermām utt. )
03.12.2015 00:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits